ZDA se vračajo v srednji vek
To pa se zgodi, če pride na oblast fanatik z nizkim IQ. No, njemu je tako ali tako vseeno za zarodke. Jih je mnogo šlo v nič, ko je f.kal prostitutke in mladoletnice. Je pa zelo dojemljiv do idiotskih idej fanatičnih skupin, zlasti če imajo dovolj denarja, da ga podkupijo. Je pa preneumen, da bi se zavedal daljnosežnosti svojih dejanj. Zdaj bodo ženskam splave opravljali mazači po kleteh, z nesterilnim orodjem in brez strokovnega znanja. Ali pa kar same z obešalniki v kopalnicah. Mračni srednji vek. Spuščajo se na nivo Afganistana in Irana.
Smrtnost porodnic in dojenčkov je že popolnoma primerljiv z državami tretjega sveta, Afrike recimo. Pri tem, da je v orto desnih državah kot so Tennesee yli Texaa še višja. Tam tudi ženskam, ki izgubijo otroka (naravni splav) grozi zaporna kazen, če ne uspejo dokazati, da niso same krive za to. Zakonska starost za poroko deklice se znižuje na 14, veliko število “ženskih ambulant” se enostavno zapira, ker bi lahko opravljali splave. Noseče ženske imajo lahko najbližjega ginekologa tudi po 600 km stran. Če pri pregledu ugotovijo, da je otrok umrl (ni utripa) žensko enostavno pošljejo domov in ga mora nositi še 14 dni, da ” so prepričani” kar je seveda smerno nevarno za sepso.
Ker je nosečnost zdaj dejansko riziko, življenjsko in kazensko, rodnost močno pada. Zato seveda že napadajo kontracepcijo…..
ZDA nikoli niso bile v srendjem veku. Mogoče je zdaj čas da to preizkusijo na lastni koži in se potem iz lastne izkušnje poberejo gor, če ne verjamejo evropejcem, da so to res bili temni časi.
Danes se točno vidi kateri narodi so šli čez razsvetljenstvo in kateri ne. Podporniki temačnih sil in vsega slabega očitno še morajo it čez to lekcijo, ki so jo za nas, na našo srečo, prehodili naši predniki, da nam ni treba.
Drugač pa ja, ko misliš da leta 2025 živiš v civiliziranem svetu, med drugim lahko slišiš tudi tole .https://www.youtube.com/shorts/Vt21K_LgxY4
Anonimno 3393, 08.09.2025 ob 10:20
Drugač pa ja, ko misliš da leta 2025 živiš v civiliziranem svetu, med drugim lahko slišiš tudi tole .https://www.youtube.com/shorts/Vt21K_LgxY4
Teh primerov je dobesedno na stotine. Ženske umirajo zaradi popolnoma rutinskih zapletov, ne dobijo osnovne nege, osnovne oskrbe pri nosečnosti, to pa vse, ker gre republikancem “za življenje”….
Ena je šla za 8 mesecev v zapor ker – saj ne moreš verjeti tej srednjeveški zgodbi – krvaveča je prišla v bolnico, kjer so ugotovili da zarodek nima možganske tekočine in da odmira. Namesto nujnega medicinskega splava so jo poslali domov, doma je spravila na stranišču, skoraj izkrvavela na tleh. Ker je zarodek končal na stranišču, so jo obtožili ZLORABE TRUPLA (zarodek tam šteje kot oseba) in je bila obsojena na 8 mesecev. Ali je dejansko obsedela , ne vem, vem la da je bila v zaporu za časa sojenja.
Anonimno137, 08.09.2025 ob 07:10
To pa se zgodi, če pride na oblast fanatik z nizkim IQ. No, njemu je tako ali tako vseeno za zarodke. Jih je mnogo šlo v nič, ko je f.kal prostitutke in mladoletnice. Je pa zelo dojemljiv do idiotskih idej fanatičnih skupin, zlasti če imajo dovolj denarja, da ga podkupijo. Je pa preneumen, da bi se zavedal daljnosežnosti svojih dejanj. Zdaj bodo ženskam splave opravljali mazači po kleteh, z nesterilnim orodjem in brez strokovnega znanja. Ali pa kar same z obešalniki v kopalnicah. Mračni srednji vek. Spuščajo se na nivo Afganistana in Irana.
Mislim da je Nika Kovać obvezana , glede na to da se tako odlično razume z Obamo da tudi v Ameriki sproži kampanijo za splav, finance ima, saj je nenazadnje varuhinja obamovega črnega fonda.
Zato so nas pa vrgli ven iz Revolta.
Anonimno 7405, 08.09.2025 ob 11:10
Mislim da je Nika Kovać obvezana , glede na to da se tako odlično razume z Obamo da tudi v Ameriki sproži kampanijo za splav, finance ima, saj je nenazadnje varuhinja obamovega črnega fonda.
Zato so nas pa vrgli ven iz Revolta.
Saj ne boš verjel, ampak Obama ni več predsednik usa. Si moreš mislit.
Če je v državi Texas nekaj sprejeto, to ne pomeni, da velja v vseh državah ZDA.
Texas je verjetno najbolj konzervativna država ZDA. Je to slabo? Ne, sploh ne. Je pa dobro, da lahko ljudje, ki so prebivalci te države živijo tako, kot jim ustreza ali da imajo konzervativnejši ljudje možnost življenja v konzervativnejši državi in obratno. Saj selitev je v ZDA za povprečnega prebivalca nekaj povsem drugega kot selitev npr. slovenca. So pa drugače vedno luknje, ki jih bodo izkoristili tisti, ki so drugačni od večine.
Drugače pa to ni srednji vek, je odgovornost do spolnosti, načina spolnosti in spočetega življenja (ne zarodka!!). Zlasti moški pogosto na to pozabljate, pa ne bi smeli! Otroka se lahko vedno rodi in da v posvojitev, je veliko ljudi, ki želijo posvojiti otroka.
hb4hbn, 08.09.2025 ob 11:25
Če je v državi Texas nekaj sprejeto, to ne pomeni, da velja v vseh državah ZDA.
Texas je verjetno najbolj konzervativna država ZDA. Je to slabo? Ne, sploh ne. Je pa dobro, da lahko ljudje, ki so prebivalci te države živijo tako, kot jim ustreza ali da imajo konzervativnejši ljudje možnost življenja v konzervativnejši državi in obratno. Saj selitev je v ZDA za povprečnega prebivalca nekaj povsem drugega kot selitev npr. slovenca. So pa drugače vedno luknje, ki jih bodo izkoristili tisti, ki so drugačni od večine.
Drugače pa to ni srednji vek, je odgovornost do spolnosti, načina spolnosti in spočetega življenja (ne zarodka!!). Zlasti moški pogosto na to pozabljate, pa ne bi smeli! Otroka se lahko vedno rodi in da v posvojitev, je veliko ljudi, ki želijo posvojiti otroka.
Daleč od tega, da gre samo za Texas. V Mississipiju so razglasili nacionalno medicinsko krizo zaradi smrtnosti dojenčkov. Skoraj vse “rdeče” države so z abotnimi zakoni direktno ogrozile življenja nosečnic in dojenčkov , raven smrtnosti je daleč najvišja od katerekoli razvite države na svetu.
Če je to “odgovornost do spočetega življenja”, naj jo kar imajo.
No, neumnejšega komentarja pa še ne. Imaš glavo v pesku? Ne vidiš, kaj se dogaja? O odgovorni spolnosti lahko govorimo v Evropi. V teh zaostalih fanatično konzervativnih državah ZDA pa pač ne gre za nobeno odgovorno spolnost, dojemanje zarodka za živo bitje ali kaj podobnega. Zadaj so fundamentalisti, popolnoma enakovredni islamistom, ki hočejo zasužnjiti ženske in podržaviti njihova telesa. In zaradi naivnih in zmanipuliranih bitij, kot si ti, jim to uspeva. V bistvu ste pa morilci, ki ste soodgovornost za smrti živih bitij- odraslih žensk, mamic z majhnimi otroki, ki ostanejo sirote, ker jim ne nudijo osnovne zdravstvene oskrbe.
daisycutter, 08.09.2025 ob 11:43
Daleč od tega, da gre samo za Texas. V Mississipiju so razglasili nacionalno medicinsko krizo zaradi smrtnosti dojenčkov. Skoraj vse “rdeče” države so z abotnimi zakoni direktno ogrozile življenja nosečnic in dojenčkov , raven smrtnosti je daleč najvišja od katerekoli razvite države na svetu.
Če je to “odgovornost do spočetega življenja”, naj jo kar imajo.
Kako pa je to mogoče v takšni zahodni razviti pocepljeni demokraciji, ki nam je celemu svetu za zgled ?
robi9, 08.09.2025 ob 11:48
Kako pa je to mogoče v takšni zahodni razviti pocepljeni demokraciji, ki nam je celemu svetu za zgled ?
Če pridejo na oblast zaostali primitivci, je vse mogoče. Zadnjič je eden od njih v parlamentu razlagal, da je treba iz učnega programa spolne vzgoje v šolah odstraniti poglavje o “privolitvi v spolno odnos”. Menda pubertetniški hormonsko obremenjeni junci ne rabijo vedeti, da morajo punca privoliti v seks…
daisycutter, 08.09.2025 ob 11:57
Če pridejo na oblast zaostali primitivci, je vse mogoče. Zadnjič je eden od njih v parlamentu razlagal, da je treba iz učnega programa spolne vzgoje v šolah odstraniti poglavje o “privolitvi v spolno odnos”. Menda pubertetniški hormonsko obremenjeni junci ne rabijo vedeti, da morajo punca privoliti v seks…
A niso že od nekdaj na oblasti zaostali primitivci ?
Kot pri nas že trideset let.
Da bodo primitivni psihopati normalizirali bolano LGBT in pedofilijo, je bilo znano na začetku korone.
Stara forumašica (res ta prava), 08.09.2025 ob 12:18
Si pogledal-a objavo?
Ženski niso hoteli ali upali narediti splava, čeprav je otrok v maternici že zdavnaj žal umrl.
Še ko so jo pripeljali celo krvavo ob spontanem splavu, niso vedeli, kaj naj sploh počnejo.
Ne gre samo za odgovorno spolnost, gre (tudi) za reševanje življenj, ko se kaj zalomi!
Zakaj bi reševali življenja, če pa je aktualna depopulacija ?
Brez skrbi Robi. Dosti nas že ve ‘kolk je ura’ in kaj se dogaja. Resnico ne morejo več skriti in zdaj samo panično pišejo neumnosti plačani trolli ki sedijo v zelo dobro plačananih stolčkih in v času službe pišejo ‘komentarje’ oz. propagando! Nevladniki…plačani od Sorosa, Obama, državljanov. Niso pa zmožni svojega denarja zaslužiti, navadni paraziti.
Splav je in bo vedno UMOR!
Ampak sem za ker če je ženska tolk neumna in s.ex.a brez zaščite in je neodgovorna oseba potem najboljše da nima nobenega otroka ker bo potem neumen in nesposoben in edino službo ki si jo bo najdel bo v kakšno nevladino org kje ga bodo oblikovali po svoje in bo delal nepopravljivo škodo v družbi brez da bi bil sposoben sploh razumeti kaj dela! Ali pa si bo zamenjal spol! Ali pa postal pedofil.
Oseba brez človeške vrednote ki je boljše da je ni!
Tako da jaz sem za.
daisycutter, 08.09.2025 ob 09:14
Smrtnost porodnic in dojenčkov je že popolnoma primerljiv z državami tretjega sveta, Afrike recimo. Pri tem, da je v orto desnih državah kot so Tennesee yli Texaa še višja. Tam tudi ženskam, ki izgubijo otroka (naravni splav) grozi zaporna kazen, če ne uspejo dokazati, da niso same krive za to. Zakonska starost za poroko deklice se znižuje na 14, veliko število “ženskih ambulant” se enostavno zapira, ker bi lahko opravljali splave. Noseče ženske imajo lahko najbližjega ginekologa tudi po 600 km stran. Če pri pregledu ugotovijo, da je otrok umrl (ni utripa) žensko enostavno pošljejo domov in ga mora nositi še 14 dni, da ” so prepričani” kar je seveda smerno nevarno za sepso.
Ker je nosečnost zdaj dejansko riziko, življenjsko in kazensko, rodnost močno pada. Zato seveda že napadajo kontracepcijo…..
Pretiravate.https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_maternal_mortality_ratio
S tem, da je bil to trend že dolgo pred Trumpom, pod njim se je celo obrnil, razlog za relativno visoko stopnjo so pa črnci oz. črnke, med belci in Azijci je statistika normalna: “The U.S. maternal mortality rate decreased to 18.6 deaths per 100,000 live births in 2023, a decline from 22.3 in 2022, according to the Centers for Disease Control and Prevention (CDC). Despite the overall drop, significant racial disparities persist, with Black women experiencing a rate of 50.3 per 100,000 live births in 2023, considerably higher than for White (14.5), Hispanic (12.4), and Asian (10.7) women”
Forum je zaprt za komentiranje.