Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ZDA preklicale vizume palestinskim predstavnikom v ZN

ZDA preklicale vizume palestinskim predstavnikom v ZN

Odgovor na objavo uporabnika
Olaguma, 29.08.2025 ob 23:12

Ogabni ste in nehajte se plidit. Tako ali tako so vas balkanci nabrisali in našpricali v anus s s Ć. Plačujte za njihove žene in pamžarijo : D ampak važno, da govoriš namišlheno slovenščino, čeprav so tvoji predniki bogve od kod se privlekli. Tepci, sa večjih ni. Zarukani ko štirna.

A zdej ti pa ne paše, ker Izraelci govorijo izmišljen jezik in so se v Izrael pritepli iz vseh koncev sveta ? Rod, ki ga je sam izraelski Bog za kazen izgnal iz svete dežele.

V evropskem parlamentu zahtevajo prepoved izvoza orožja v Izrael.

V evropskem parlamentu zahtevajo prepoved izvoza orožja v Izrael.

 

Samo zato, ker imajo alternativen trg za izvoz orozja. Sicer je pa itak vse samo krinka za rajo.

 

Krinka gor, krinka dol. Važno je, da Izrael ne dobi evropskega orožja za izvajanje genocida.

Pa ja, sedež v Gazo, v Etiopijo, Burkina Fasso itd.  USA pa naj tudi popolnoma prenehajo financirat to skrpucalo ljudožercev (22 ali 27 procentov 3,72 milijard dolarjev za 2025, če se ne motim.

Spomnite me, kdo je bil predsednik ZN v 70ih letih. Kurt Waldheim, a ne ? Fino, no. 7.oktobra 2023 so bili predstavniki ZN dokazano obveščeni o pogromu, ki se pripravlja. So kaj naredili proti, ti “humanisti” ? Nič.

Odgovor na objavo uporabnika
Bah, 30.08.2025 ob 00:28

Pa ja, sedež v Gazo, v Etiopijo, Burkina Fasso itd.  USA pa naj tudi popolnoma prenehajo financirat to skrpucalo ljudožercev (22 ali 27 procentov 3,72 milijard dolarjev za 2025, če se ne motim.

Spomnite me, kdo je bil predsednik ZN v 70ih letih. Kurt Waldheim, a ne ? Fino, no. 7.oktobra 2023 so bili predstavniki ZN dokazano obveščeni o pogromu, ki se pripravlja. So kaj naredili proti, ti “humanisti” ? Nič.

Zakaj Netanjahu ni nič naredil, ker je eno leto vnaprej vedel za načrtovan pokol. Vprašaj se 😀

Odgovor na objavo uporabnika
Kmalu, 29.08.2025 ob 20:15

9.septembra bodo na zasedanju ZN priznali Palestinsko državo Združeno kraljestvo, Francija in Kanada.

In Avstralija bo tudi priznala Palestino 9. septembra.

Grki so spet preprečili izraelskim turistom iz turističnih križark, da bi se izkrcali na grških otokih. Na trgovinah visijo napisi ‘Peaceful jews welcome, zionost killer go home!’ ?

V napadu izraelske vojske na Gaza City je bil ubit 1 izraelski vojak, 11 je hudo ranjenih, 4 so pogrešani oz. zajeti s strani Hamasa.

Odgovor na objavo uporabnika
Kuajdej, 29.08.2025 ob 23:36

A zdej ti pa ne paše, ker Izraelci govorijo izmišljen jezik in so se v Izrael pritepli iz vseh koncev sveta ? Rod, ki ga je sam izraelski Bog za kazen izgnal iz svete dežele.

20 % musličev in polno Rusov. Bog jih bo odstranil, ko pride čas. Do takrat naj jih Putin domov vleče. To so pravi Slavci ti si KvaziSlavec.

Okužujejo z mastno debelo zabuhlo glavo. Slacski majonez si zdrkaj na tipkovnico. Da se ti zlepi in ne boš neumnisti pisal KcaziSlav. Glwj videe na netu in fantaziraj, da si Slavec 😀

Odgovor na objavo uporabnika
Olaguma, 30.08.2025 ob 12:07

Okužujejo z mastno debelo zabuhlo glavo. Slacski majonez si zdrkaj na tipkovnico. Da se ti zlepi in ne boš neumnisti pisal KcaziSlav. Glwj videe na netu in fantaziraj, da si Slavec 😀

Se vidi, da si nek degeneriran wannabe avstrijc s srpom in kladivom v zastavi, Fritzl v duši ?

Kršanski Kvazislavček saj BE RAZUMEŠ tepko kriatjanjenji kaj je dežela Iarael v Bibliji. Isto oo balkanci, tup ko noč, piši kao sto gocoriš, veri kao što pise.  TO, KO TUPI TATINAKI KRISTJAN KRADE TORO IN JI PREIMWNUJE V VIBLIHO, NE ZNA JE PA PREBRAT 😉 LUTAŠ PO SVETU IN NW NAJDEŠ MIRU KVAZIALAV.

Odgovor na objavo uporabnika
Se vidi, 30.08.2025 ob 12:15

Se vidi, da si nek degeneriran wannabe avstrijc s srpom in kladivom v zastavi, Fritzl v duši ?

[/quoteZa tren oka. Srpsko kladivo mu gori v duši. V anusu ima zataknjen Ć. Zokan te zajebava v Laibacku. Drkaj majobez.

Odgovor na objavo uporabnika
Podpiram, 29.08.2025 ob 20:31

Odgovor na objavo uporabnika
Kukulele213, 29.08.2025 ob 17:59

»Trumpova administracija danes napoveduje, da bo pred prihajajočo Generalno skupščino ZN v skladu z ameriško zakonodajo zavrnila in preklicala vizume članom Palestinske osvobodilne organizacije (PLO) in Palestinske oblasti (PA).«

ZN naj se iz New Yorka preselijo v kakšno demokratično državo, da se bodo izognili izsiljevanju ZDA. Niže je skoraj nemogoče pasti.

 

Podpiram preklic. Naj nehajo ebat celo EU in Slovenijo s štipendijami. Mi nimamo  za 1 m železniške proge. Sramota od države. Ceste  imamo slabše, kot v Palestini. Ljudje podnajemniki živijo v enakih razmerah, kot v Palestini.

Lepo te prosim tablete vzem.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 30.08.2025 ob 00:14

V evropskem parlamentu zahtevajo prepoved izvoza orožja v Izrael.

 

Samo zato, ker imajo alternativen trg za izvoz orozja. Sicer je pa itak vse samo krinka za rajo.

 

Kaj imaš pa ti!? ZOKANA V RITI in preimenovano ukradeno mesto.

Odgovor na objavo uporabnika
in pa tud, 30.08.2025 ob 11:33

In Avstralija bo tudi priznala Palestino 9. septembra.

Tja naj izvozijo islamiste 😀 Slocenija je ukraden drek. Še jezika nikoli niste imwli pritepenci tatinski. Ne znate tradit, samo krast ko Cigani. Isto bi Gazanci, ki so Egipčani.

Odgovor na objavo uporabnika
Narnia, 30.08.2025 ob 12:37

Tja naj izvozijo islamiste 😀 Slocenija je ukraden drek. Še jezika nikoli niste imwli pritepenci tatinski. Ne znate tradit, samo krast ko Cigani. Isto bi Gazanci, ki so Egipčani.

Katere pravljice pa ti bereš? Preberi si v Bibliji od kod so pribežali judje – iz Egipta kjer so bili sužnji. Iz svete dežele jih je izgnal Bog in so se razkropili po celem svetu. Judje po zapisih Tore ne smejo imeti lastne dežele.

Če onemogoči zastopnikom Palestine prihod na zasedanje ZN v New York, gre za kršitev mednarodnih obveznosti ZDA kot države gostiteljice. Mislim, da si ZDA tega vseeno ne bodo dovolile, ker bi s tem izgubile tisto malo verodostojnosti, ki jo še imajo in bi po vodi splavala Trumpova samonominacija za Nobelovo nagrado za ‘mir’. Če bi Nobelova nagrada bila samo medalja, se zanjo Trump ne bi potegoval. No, ker gre za denar pa… tega milijarderju ni nikoli dovolj.

Benetke kličejo Gazi, tisoči protestirajo za Palestino!

Več kot 1.500 umetnikov in filmskih ustvarjalcev je 22. avgusta podpisalo poziv, v katerem pozivajo k jasnemu stališču proti temu, kar imenujejo genocid v Gazi in zločinom proti človeštvu, ki jih je zagrešil Izrael.

Demonstracije z naslovom »Osvobodite Palestino – ustavite genocid«, ki so danes popoldne potekale skozi beneški Lido, so se zaključile. Organizatorji ocenjujejo, da se jih je udeležilo več kot 10.000 ljudi.

.https://www.youtube.com/shorts/vF7XAoifAM0

.https://www.youtube.com/shorts/QZn_-aibxAE

Odgovor na objavo uporabnika
tkolele je, 30.08.2025 ob 15:15

Če onemogoči zastopnikom Palestine prihod na zasedanje ZN v New York, gre za kršitev mednarodnih obveznosti ZDA kot države gostiteljice. Mislim, da si ZDA tega vseeno ne bodo dovolile, ker bi s tem izgubile tisto malo verodostojnosti, ki jo še imajo in bi po vodi splavala Trumpova samonominacija za Nobelovo nagrado za ‘mir’. Če bi Nobelova nagrada bila samo medalja, se zanjo Trump ne bi potegoval. No, ker gre za denar pa… tega milijarderju ni nikoli dovolj.

ZN naj zapustijo NY in se preselijo v kanadski Montreal ali Ottawo.

Fukjeni Hamas je potrebno izkoreninit isto hezbolah.

Odgovor na objavo uporabnika
Edino pravilno, 30.08.2025 ob 23:09

Fukjeni Hamas je potrebno izkoreninit isto hezbolah.

Nihče od predstavnikov Palestincev v ZN ne predstavlja Hamasa ali Hesbolaha. Predstavniki zastopajo palestinski narod. To je enako kot, da bi Nemcem odvzeli vizume zato, ker imajo v Nemčiji skrajnodesničarsko teroristično organizacijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Eu parlament, 30.08.2025 ob 00:07

V evropskem parlamentu zahtevajo prepoved izvoza orožja v Izrael.

Brzselj izgleda kot prihodnost Ojrope, če ne boste šli volit hehe. Tepci iz podalpskih kotlin.

Odgovor na objavo uporabnika
Butara, 30.08.2025 ob 23:53

Nihče od predstavnikov Palestincev v ZN ne predstavlja Hamasa ali Hesbolaha. Predstavniki zastopajo palestinski narod. To je enako kot, da bi Nemcem odvzeli vizume zato, ker imajo v Nemčiji skrajnodesničarsko teroristično organizacijo.

Isti psiho opran Islamistični nasilni opranci. Nobene nedolžne ovčke niso, najstniki so že z brzostrelkami. Niti eden od “civilistov” ni pomagal ugrabljenim, še v Nacistični Nemčiji so jim. Zelo majhen procent je dobrih tam. Pridejo novi napadi, ki so že od začetka v planu. Zagolazena levičaraka Evropa bo dobila od levih “bratov”, ki jih tako zagreto spira z rdečo greznico svoj 7. oktober v Parizu.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close