ZDA preklicale vizume palestinskim predstavnikom v ZN
Olaguma, 29.08.2025 ob 23:12
Ogabni ste in nehajte se plidit. Tako ali tako so vas balkanci nabrisali in našpricali v anus s s Ć. Plačujte za njihove žene in pamžarijo : D ampak važno, da govoriš namišlheno slovenščino, čeprav so tvoji predniki bogve od kod se privlekli. Tepci, sa večjih ni. Zarukani ko štirna.
A zdej ti pa ne paše, ker Izraelci govorijo izmišljen jezik in so se v Izrael pritepli iz vseh koncev sveta ? Rod, ki ga je sam izraelski Bog za kazen izgnal iz svete dežele.
Pa ja, sedež v Gazo, v Etiopijo, Burkina Fasso itd. USA pa naj tudi popolnoma prenehajo financirat to skrpucalo ljudožercev (22 ali 27 procentov 3,72 milijard dolarjev za 2025, če se ne motim.
Spomnite me, kdo je bil predsednik ZN v 70ih letih. Kurt Waldheim, a ne ? Fino, no. 7.oktobra 2023 so bili predstavniki ZN dokazano obveščeni o pogromu, ki se pripravlja. So kaj naredili proti, ti “humanisti” ? Nič.
Bah, 30.08.2025 ob 00:28
Pa ja, sedež v Gazo, v Etiopijo, Burkina Fasso itd. USA pa naj tudi popolnoma prenehajo financirat to skrpucalo ljudožercev (22 ali 27 procentov 3,72 milijard dolarjev za 2025, če se ne motim.
Spomnite me, kdo je bil predsednik ZN v 70ih letih. Kurt Waldheim, a ne ? Fino, no. 7.oktobra 2023 so bili predstavniki ZN dokazano obveščeni o pogromu, ki se pripravlja. So kaj naredili proti, ti “humanisti” ? Nič.
Zakaj Netanjahu ni nič naredil, ker je eno leto vnaprej vedel za načrtovan pokol. Vprašaj se 😀
Kuajdej, 29.08.2025 ob 23:36
A zdej ti pa ne paše, ker Izraelci govorijo izmišljen jezik in so se v Izrael pritepli iz vseh koncev sveta ? Rod, ki ga je sam izraelski Bog za kazen izgnal iz svete dežele.
Olaguma, 30.08.2025 ob 12:07
Okužujejo z mastno debelo zabuhlo glavo. Slacski majonez si zdrkaj na tipkovnico. Da se ti zlepi in ne boš neumnisti pisal KcaziSlav. Glwj videe na netu in fantaziraj, da si Slavec 😀
Se vidi, da si nek degeneriran wannabe avstrijc s srpom in kladivom v zastavi, Fritzl v duši ?
Podpiram, 29.08.2025 ob 20:31
Kukulele213, 29.08.2025 ob 17:59
»Trumpova administracija danes napoveduje, da bo pred prihajajočo Generalno skupščino ZN v skladu z ameriško zakonodajo zavrnila in preklicala vizume članom Palestinske osvobodilne organizacije (PLO) in Palestinske oblasti (PA).«
ZN naj se iz New Yorka preselijo v kakšno demokratično državo, da se bodo izognili izsiljevanju ZDA. Niže je skoraj nemogoče pasti.
Podpiram preklic. Naj nehajo ebat celo EU in Slovenijo s štipendijami. Mi nimamo za 1 m železniške proge. Sramota od države. Ceste imamo slabše, kot v Palestini. Ljudje podnajemniki živijo v enakih razmerah, kot v Palestini.
Lepo te prosim tablete vzem.
Narnia, 30.08.2025 ob 12:37
Tja naj izvozijo islamiste 😀 Slocenija je ukraden drek. Še jezika nikoli niste imwli pritepenci tatinski. Ne znate tradit, samo krast ko Cigani. Isto bi Gazanci, ki so Egipčani.
Katere pravljice pa ti bereš? Preberi si v Bibliji od kod so pribežali judje – iz Egipta kjer so bili sužnji. Iz svete dežele jih je izgnal Bog in so se razkropili po celem svetu. Judje po zapisih Tore ne smejo imeti lastne dežele.
Če onemogoči zastopnikom Palestine prihod na zasedanje ZN v New York, gre za kršitev mednarodnih obveznosti ZDA kot države gostiteljice. Mislim, da si ZDA tega vseeno ne bodo dovolile, ker bi s tem izgubile tisto malo verodostojnosti, ki jo še imajo in bi po vodi splavala Trumpova samonominacija za Nobelovo nagrado za ‘mir’. Če bi Nobelova nagrada bila samo medalja, se zanjo Trump ne bi potegoval. No, ker gre za denar pa… tega milijarderju ni nikoli dovolj.
Benetke kličejo Gazi, tisoči protestirajo za Palestino!
Več kot 1.500 umetnikov in filmskih ustvarjalcev je 22. avgusta podpisalo poziv, v katerem pozivajo k jasnemu stališču proti temu, kar imenujejo genocid v Gazi in zločinom proti človeštvu, ki jih je zagrešil Izrael.
Demonstracije z naslovom »Osvobodite Palestino – ustavite genocid«, ki so danes popoldne potekale skozi beneški Lido, so se zaključile. Organizatorji ocenjujejo, da se jih je udeležilo več kot 10.000 ljudi.
tkolele je, 30.08.2025 ob 15:15
Če onemogoči zastopnikom Palestine prihod na zasedanje ZN v New York, gre za kršitev mednarodnih obveznosti ZDA kot države gostiteljice. Mislim, da si ZDA tega vseeno ne bodo dovolile, ker bi s tem izgubile tisto malo verodostojnosti, ki jo še imajo in bi po vodi splavala Trumpova samonominacija za Nobelovo nagrado za ‘mir’. Če bi Nobelova nagrada bila samo medalja, se zanjo Trump ne bi potegoval. No, ker gre za denar pa… tega milijarderju ni nikoli dovolj.
ZN naj zapustijo NY in se preselijo v kanadski Montreal ali Ottawo.
Edino pravilno, 30.08.2025 ob 23:09
Fukjeni Hamas je potrebno izkoreninit isto hezbolah.
Nihče od predstavnikov Palestincev v ZN ne predstavlja Hamasa ali Hesbolaha. Predstavniki zastopajo palestinski narod. To je enako kot, da bi Nemcem odvzeli vizume zato, ker imajo v Nemčiji skrajnodesničarsko teroristično organizacijo.
Butara, 30.08.2025 ob 23:53
Nihče od predstavnikov Palestincev v ZN ne predstavlja Hamasa ali Hesbolaha. Predstavniki zastopajo palestinski narod. To je enako kot, da bi Nemcem odvzeli vizume zato, ker imajo v Nemčiji skrajnodesničarsko teroristično organizacijo.
Isti psiho opran Islamistični nasilni opranci. Nobene nedolžne ovčke niso, najstniki so že z brzostrelkami. Niti eden od “civilistov” ni pomagal ugrabljenim, še v Nacistični Nemčiji so jim. Zelo majhen procent je dobrih tam. Pridejo novi napadi, ki so že od začetka v planu. Zagolazena levičaraka Evropa bo dobila od levih “bratov”, ki jih tako zagreto spira z rdečo greznico svoj 7. oktober v Parizu.
Forum je zaprt za komentiranje.