Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ZBIRANJE PLASTIČNIH ZAMAŠKOV

ZBIRANJE PLASTIČNIH ZAMAŠKOV

Smo Humanitarno društvo Zamašek, ki zbiramo zamaške za Leo, 2 leti in pol staro punčko, ki že od rojstva ne sliši. Potrebovala bo operacijo, po njej pa nakup kvalitetnejših slušnih aparatov, in ker so to zelo veliki stroški, ki si jih Leina družina ne more privoščit, bomo skušali z zamaški zbrat čim več sredstev. Poleg Lee želimo pomagati še mnogim drugim, ki potrebujejo našo pomoč.

Če ne veste kam z zamaški, nas pokličite 070-515-010 in prišli bomo po njih.

http://www.facebook.com/HumanitarnoDrustvoZamasek?ref=hl

V knjižnicah, vrtcih, šolah…jih vestno zbirajo in bodo veseli, če bo kdo prišel in odpeljal vse te zamaške. Malo povprašajte v svoji okolici in še dlje.

Hvala za odgovor. Kličemo okoli, nekaj jih dobimo, veliko pa je že zmenjeno, da zbirajo za koga drugega. Veliko je akcij, ki niso javne in zbirajo za svoje učence, ali kaj podobnega.

Če poznaš kakšno šolo, vrtec, knjižnico, ki neve kam z zamaški, te prosim, da mi sporoči :), hvala.

Katere družbe pa odkupujejo zamaške?

pri tej zadevi me moti samo to, da se predstavljate kot humanitarno društvo – vi ste DRUŠTVO ZAMAŠEK, kaj je pa vaša dejavnost je pa drugo – tale naziv humanitarno društvo je pa zavajajoč

poslujete enako kot vsa društva, tole humanitarnost ste si zarad boljšega izgleda smi pripopali zraven

Ne poslujemo kot vsa ostala društva, saj nimamo članarine, naši člani so le prostovoljci, ki delo opravljajo/mo brezplačno. Delujemo izključno v humanitarne namene.

Zamaške odkopuje podjetje MPI reciklaža.

Glede na to, da je odkupna cena zamaškov nekje okoli 0.2e/kg ali se ne bi bolj splačalo, da bi prostovoljci tist evro ali dva, ki ga porabijo za prevoz ko pobirajo zamaške raje namenili za dobrodelni namen in pustili zamaške pri miru?

Ko boste ljudje enkrat nehali delovati na način “ali se mi nekaj splača ali ne”, se bo tudi tehtnica nagnila v želeno smer.


Ne, ravno obratno. Takrat bi ljudje začeli delati kup nekoristnih in nepotrebnih neumnosti.

Ja, ni ga čez pasivnost!

Sporočamo vam, da zbiramo zamaške tudi za OŠ Glazijo, kjer imajo učence s posebnim in prilagojenim programom. Učenci potrebujejo Zupanov stol, ki pomaga gibalno oviranim učencem pri hranjenju, ter posebno miško za učenca s cerebralno paralizo. Zbrali smo dovolj zamaškov, da je učenec miško že dobil.

Pomagajte nam zbirati zamaške in skupaj pomagajmo drugim.

Društvo Zamašek

zamaški so ena vrsta kvalitetne plastike, ki se jo da super reciklirat. zakaj bi jih metali proč, če se lahko koristno porabijo, pa še nekaj se naredi za dobrodelne namene? treba je gledat širše…

Iz društva Zamašek Vam sporočamo, da smo zbrali smo dovolj zamaškov za nakup posebne miške, za učenca z OŠ Glazije, ki ima cerebralno paralizo. Več si lahko ogledate na naši facebook strani:
http://www.facebook.com/HumanitarnoDrustvoZamasek

Zbiralna akcija se nadaljuje za Leo in Zupanov stol.

Pomagajte nam zbirati zamaške in skupaj pomagajmo drugim.

Društvo Zamašek

ZBIRAJMO PLASTIČNE ZAMAŠKE!

Na naši spletni strani si lahko preberete več o društvu in zbiralni akciji: http://www.facebook.com/HumanitarnoDrustvoZamasek

Zbirajte plastične zamaške in skupaj pomagajmo drugim.

Društvo Zamašek

V društvu Zamašek pridno zbiramo zamaške. Pridružite se nam in skupaj pomagajmo drugim.

Za več informacij obiščite našo facebook stran http://www.facebook.com/HumanitarnoDrustvoZamasek

Društvo Zamašek

Sporočamo, da smo pravkar zbrali cel kombi zamaškov. Več si lahko ogledate na naši facebook strani:http://www.facebook.com/HumanitarnoDrustvoZamasek

Pomagajte nam zbirati zamaške.

Lep dan vsem skupaj.

Društvo Zamašek

Na 3. Osnovni šoli v Celju učenci zelo pridno zbirajo zamaške. Ker nam pomagajo, da mi lahko pomagamo drugim, smo učencem priskrbeli zdravo malico – Jabolko.

Slike si lahko pogledate na naši facebook strani: http://www.facebook.com/HumanitarnoDrustvoZamasek?fref=ts

Društvo Zamašek

Oglejte si našo prenovljeno spletno stran http://www.zamasek.com/

Pridno zbirajte zamaške in jih odnesite na eno izmed naših zbiralnih mest ali nas pokličite na telefonsko število 070 – 515 010 in prišli bomo po njih.

Društvo Zamašek

V poletnih dneh se popije veliko pijače, ki imajo plastične zamaške. Zbirajte jih in pomagajte drugim.

Ob večji količino nas kontaktirajte in prišli bomo po zamaške.

Lp,

Društvo Zamšek

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close