zbiranje MERKATORJEVIH točk
Kaj ti pa bodo? Za njih dobiš posodo le v megamarketu, tam pa je praktično nikoli nimajo – imajo samo 3 kratke poličke nasproti blagajn, kar pomeni, da takoj, ko poličke napolnijo, robe tudi zmanjka. Sama sem bila tam prejšnji teden, pa posode sploh ni bilo. Prodajalka mi je rekla, da jo je pač zmanjkalo in jo bodo morda dobili v petek. Profesionalnost na višku. Merkator posnema Spar, vendar gre tu le za neko bledo posnemanje, saj mu ne seže niti do kolen. Spar je imel robo v vseh svojih trgovinah (v megamarketih celo na več mestih), pa še sproti so polnili police.
Mislim, da bo moral Merkator malo na šolanje v Spar.
Forum je zaprt za komentiranje.