Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › zavarovanje zavarovanje anonimni uporabnik 06.08.2012 ob 09:52 zadnji odgovor 07.08.2012 ob 19:41 doslej sem bila zavarovana preko partnerja, saj sem bila brez službe. sedaj jo imam in bom imela zavarovanje. kar me zanima je ali mora on v službi mene odjavit ali ni potrebno ničesar? Prijavi it 06.08.2012 ob 11:14 zadnji odgovor 07.08.2012 ob 19:41 Mislim da se avtomatično odjavi, ko se te drugje prijavi. Vendar pokliči na ZZZS in preveri, ker res nisem ziher. Prijavi minerva123 07.08.2012 ob 09:17 zadnji odgovor 07.08.2012 ob 19:41 Odjava je nujna, še ena prijava “čez” ni možna. Preverjeno… Prijavi anonimni uporabnik 07.08.2012 ob 19:41 zadnji odgovor 07.08.2012 ob 19:41 to mi je pa sedaj čudno…ker mi delodajalec ni rekel da me nebi šlo zavarovat?! Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.