zavarovalnica merkur
jst sem tam zavarovana 🙂 brat je agent pri njih če te kaj zanima mi piši na Katja_Zg@hotmail.com
Pri nas je forum zavarovalništvo, vprašajte Brunota
primož
*************************************************************************************
www.mgc-bistrica.si
Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben.
[url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]
Forum je zaprt za komentiranje.