Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ZAVAROVALNICA KD

ZAVAROVALNICA KD

ali ima kdo izkušnje s to zavarovalnico, ali je res vse tako lepo kot govorijo v reklami da se zavaruješ za boleuni, ali res izplačajo in ali imajo kakšne izgovore če pride do primera.

Poznam ljudi, ki tam deljo in so vsi rekli, da je tudi tam tako kot drugje.

Važno je kaj piše v splošnih pogojih določenega zavarovanja ….se pravi, droben tisk.

Sicer pa vsi zavarovalničarji pravijo, da zavarovalnice zaposlujejo najboljše odvetnike. Kaj misliš zakaj?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close