Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › ZAVAROVALNICA KD ZAVAROVALNICA KD Svetilnik01 22.07.2012 ob 06:59 zadnji odgovor 22.07.2012 ob 08:27 ali ima kdo izkušnje s to zavarovalnico, ali je res vse tako lepo kot govorijo v reklami da se zavaruješ za boleuni, ali res izplačajo in ali imajo kakšne izgovore če pride do primera. Prijavi HM30 22.07.2012 ob 08:27 zadnji odgovor 22.07.2012 ob 08:27 Poznam ljudi, ki tam deljo in so vsi rekli, da je tudi tam tako kot drugje. Važno je kaj piše v splošnih pogojih določenega zavarovanja ….se pravi, droben tisk. Sicer pa vsi zavarovalničarji pravijo, da zavarovalnice zaposlujejo najboljše odvetnike. Kaj misliš zakaj? Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.