v četrtek imam pri njih zaposlitveni razgovor in vsak nasvet bi mi bil zelo dobrodošel.
a mogoče, kdo ve, kakšne imajo kaj plače – VII. stopnja izobrazbe, če me slučajno kaj povprašajo v smeri, koliko pričakujem (imam pa že 5 let del. dobe, vendar ne s tega področja).
Za plačo se moraš pogajati in doseči največ, kar je možno v danih okvirih. Morda bi se bilo umesto pozanimati pri kakšni drugi zavarovalnici, vsaj pri dveh ali treh (Triglav, Adriatic …) zaradi primerjave, v kolikšnem okviru se lahko pogajaš.
to vem, da je treba doseč največ v danih okvirjih, ampak kakšni so ti. zanimalo me je, če ima kdo o tem bolj podrobne informacije.
nisem glih tip, ki bi poklical v kako drugo zavarovalnico in spraševal o plačah.
Ja, kikica, potem si pa glih tip za nekaj na približno. Se ti ne zdi, da malokdo po resnici pove, koliko zasluži, sploh na zavarovalnicah, za katere se ve, da nimajo ravno slabih plač.