Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek zato trgovci ponujajo po akcijskih cenah staro robo

zato trgovci ponujajo po akcijskih cenah staro robo

.https://youtu.be/boWjRZ0hfRw?si=dR5efO2YAIE7d3NL

???

Ja, zato pa je po akcijskih cenah ane!

Praznimo skladišče. Vse mora ven.

Odrezane cene so tu. Spustijo za par evrov ceno izdelku in mislijo kakšno huda akcija so dali. ?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close