Splash › Forum › Starševski čvek › zato trgovci ponujajo po akcijskih cenah staro robo zato trgovci ponujajo po akcijskih cenah staro robo stara sablja 09.09.2025 ob 09:54 zadnji odgovor 09.09.2025 ob 18:24 .https://youtu.be/boWjRZ0hfRw?si=dR5efO2YAIE7d3NL Prijavi me zanima815 09.09.2025 ob 10:02 zadnji odgovor 09.09.2025 ob 18:24 ??? Prijavi a ni logicno 09.09.2025 ob 14:32 zadnji odgovor 09.09.2025 ob 18:24 Ja, zato pa je po akcijskih cenah ane! Prijavi stare fore 09.09.2025 ob 14:45 zadnji odgovor 09.09.2025 ob 18:24 Praznimo skladišče. Vse mora ven. Prijavi Anonimno 5771 09.09.2025 ob 18:24 zadnji odgovor 09.09.2025 ob 18:24 Odrezane cene so tu. Spustijo za par evrov ceno izdelku in mislijo kakšno huda akcija so dali. ? Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.