Zašpehane najstnice
Pa če že omejaš to… sem raje vitka in z majhnim oprsjem, kot pa debela in z velikimi.
[/quote]
Ja, samo najboljš je bit vitka z večjimi. Al pa debela z večjimi, ker pol lahko shujšaš in postaneš vitka z večjimi. Če pa si debela z majhnimi , še vedno lahko postaneš samo vitka z majhnimi. Sploh pa me ne zanima kakšna si ti, jaz sem govoril na splošno. Pač debata o tem kaj je še huje.
Forum je zaprt za komentiranje.