Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zasedba Kranjci (ex trio kranjc) za poroko, kakšni so?

Zasedba Kranjci (ex trio kranjc) za poroko, kakšni so?

Kot prvo me je zmotilo sledeče

Niso za povprečno slovensko poroko ker igrajo preveč goveje

Narobe, niso za povprečno pol ćefursko poroko kjer se pleše kolo, sam sem Hozentregerejem zabičal da se slučajno ne zgodi kaj takega, za igrati imajo svoje komade in druge domače, ok ćefurke je bilo tudi za vzorec, ampak to na slovensko zabavo ne paše.

Moja izbira se pa sliši takole

(https://www.youtube.com/watch?v=QpqOe_montQ)

 

Odgovor na objavo uporabnika
dobri so, 26.02.2018 ob 20:43

Če hočeš poroko na nivoju, da se kaj dobre poje in popije v dobri družbi in tudi ob dobri glasbi, ne da tam en DJ nekaj nabija, potem so vredni vsakega denarja.
Za pijanke in pobruhane poroke pa raje ne, čeprav znajo naredit žur.
Imajo dober repertoar, od kakšnih klasičnih komadov, ala tango, do filmskih uspešnic itd.
Dober bend za ples in za musko ob hrani. Če hočeš lahko tudi vodijo program na žurki od poroke, tako da je za vse poskrbljeno.
Jaz bi rekel, da je to tak bend, da t enima bit kaj sram tudi če kakšnega profi klasičnega glasbenika povabiš na poroko. Ga ne bodo ušesa bolela od fušanja. 🙂

Kakšne so pa pobruhane poroke?

Prvič slišim…

RES NE PRIPOROČAM !!!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10405, 17.10.2021 ob 22:30

RES NE PRIPOROČAM !!!

A lahko kaj več izvem zakaj niso ok?

Verjetno igrajo samo ćefurijado, zato se imenujejo Kranjci.

Totalno razočarani. Harmonikaš Jeršič vse zafrkne. Nesramen, ošaben:(:( GROZA

TUDI JAZ NE PRIPOPOROČAM!

NEK JERŠIČ SE BAJE SKOZ VEN MEČE.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close