Zasedba Kranjci (ex trio kranjc) za poroko, kakšni so?
Kot prvo me je zmotilo sledeče
Niso za povprečno slovensko poroko ker igrajo preveč goveje
Narobe, niso za povprečno pol ćefursko poroko kjer se pleše kolo, sam sem Hozentregerejem zabičal da se slučajno ne zgodi kaj takega, za igrati imajo svoje komade in druge domače, ok ćefurke je bilo tudi za vzorec, ampak to na slovensko zabavo ne paše.
Moja izbira se pa sliši takole
(https://www.youtube.com/watch?v=QpqOe_montQ)
dobri so, 26.02.2018 ob 20:43
Če hočeš poroko na nivoju, da se kaj dobre poje in popije v dobri družbi in tudi ob dobri glasbi, ne da tam en DJ nekaj nabija, potem so vredni vsakega denarja.
Za pijanke in pobruhane poroke pa raje ne, čeprav znajo naredit žur.
Imajo dober repertoar, od kakšnih klasičnih komadov, ala tango, do filmskih uspešnic itd.
Dober bend za ples in za musko ob hrani. Če hočeš lahko tudi vodijo program na žurki od poroke, tako da je za vse poskrbljeno.
Jaz bi rekel, da je to tak bend, da t enima bit kaj sram tudi če kakšnega profi klasičnega glasbenika povabiš na poroko. Ga ne bodo ušesa bolela od fušanja. 🙂
Kakšne so pa pobruhane poroke?
Prvič slišim…
Forum je zaprt za komentiranje.