Zaradi debelosti v bolnišnici ostajal posran
Erika654, 14.09.2025 ob 11:34
Tri mesece je S. Zajc ležal v bolniški postelji, okopali so ga le dvakrat, preiskave naj bi si moral organizirati in plačati sam – tako svojo izkušnjo v Bolnišnici Sežana opisuje Stanislav Zajc. V bolnišnici trdijo, da strokovni nadzor ni pokazal nepravilnosti.
Strokovni nadzor je gledal v papirje.Kot ponavadi.Papir pa vse prenese in je lahko milje daleč od prakse…
Res je kar piše avtorica. Pa možaka niso dali na preiskave, ker niso imeli primerno velikega aparata. Nekaj zadev si je plačal sam, ni pa dobil podatka, da imajo v LJ aparat dovolj velikih dimenzij da bi mu naredili preiskave. Sedaj so ga pa iz bolnice premestili v en zelo oddaljen DSO.
Sicer pa kopanje oz. Tuširanje starostnikov tudi v DSO ne gre dobro od rok. Pred 2 letoma smo imeli tam teto in moledovali, da ji ob dodatnem plačilu omogočijo kopanje, ker nam niso dovolili da ji pomagamo svojci. 3 mesece je bila oseba ki je zadolžena za kopanje na bolniški in je prišla na vrsto ravno 2x. Smo jo po vojaško umivali kolikor smo uspeli in da ne govorimo kako je s prevajanjem.
Forum je zaprt za komentiranje.