Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zaradi debelosti v bolnišnici ostajal posran

Zaradi debelosti v bolnišnici ostajal posran

Tri mesece je S. Zajc ležal v bolniški postelji, okopali so ga le dvakrat, preiskave naj bi si moral organizirati in plačati sam – tako svojo izkušnjo v Bolnišnici Sežana opisuje Stanislav Zajc. V bolnišnici trdijo, da strokovni nadzor ni pokazal nepravilnosti.

Danes pa si imela res žive sanje. Pojdi na en sprehod, da boš lepše spala.

Odgovor na objavo uporabnika
Erika654, 14.09.2025 ob 11:34

Tri mesece je S. Zajc ležal v bolniški postelji, okopali so ga le dvakrat, preiskave naj bi si moral organizirati in plačati sam – tako svojo izkušnjo v Bolnišnici Sežana opisuje Stanislav Zajc. V bolnišnici trdijo, da strokovni nadzor ni pokazal nepravilnosti.

Strokovni  nadzor je gledal v papirje.Kot ponavadi.Papir pa vse prenese in je lahko milje daleč od prakse…

Odgovor na objavo uporabnika
Sabi868, 14.09.2025 ob 12:59

Danes pa si imela res žive sanje. Pojdi na en sprehod, da boš lepše spala.

To Niso sanje,to je realnost!

Posnetek je na Facebooku.

Res je kar piše avtorica. Pa možaka niso dali na preiskave, ker niso imeli primerno velikega aparata. Nekaj zadev si je plačal sam, ni pa dobil podatka, da imajo v LJ aparat dovolj velikih dimenzij da bi mu naredili preiskave. Sedaj so ga pa  iz bolnice premestili v en zelo oddaljen DSO.

Sicer pa kopanje oz. Tuširanje starostnikov tudi v DSO  ne gre dobro od rok. Pred 2 letoma smo imeli tam teto in moledovali, da ji ob dodatnem plačilu omogočijo kopanje, ker nam niso dovolili da ji pomagamo svojci. 3 mesece je bila oseba ki je zadolžena za kopanje  na bolniški in je prišla na vrsto ravno 2x. Smo jo po vojaško umivali kolikor smo uspeli in da ne govorimo kako je s prevajanjem.

Papir marsikaj prenese,zato pa je toliko napak.Danes vsak lahko dobi službo v zdravstvu,sestre na instičih,onlyfans,narkomani,shizofreniki,narcisi,brez empatije,,.., ljudje pa poscani in posrani.Pred 2 tednov v UKC LJ narkoman zdravila proti bolečinam dajal sebi v žep,pacientu pa dajal bonbone.

Živalski vrt ima dovolj velik aparat.

Kako bo ženska okopala 150-kilskega moškega?

No, do tega pripelje McDonalds.

Trenerkarjem se slabo piše.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close