Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zapustila sem ga, povejte mi, da sem prav naredila

Zapustila sem ga, povejte mi, da sem prav naredila

Bil je nezanesljiv, sva bila zmenjena ga ni bilo, ni poklical, ko je prišel pa ves sladek oprosti rad te imam, se bom spremenil bla bla….sem imela dovolj in sem ga nekam poslala.

Zdaj sem žalostna, ga pogrešam. Me kliče se ne oglašam na telefon, piše sporočila, ne odgovarjam.

Dajte mi malo vzpodbude, da ne popustim.

Odgovor na objavo uporabnika
labilna, 11.09.2025 ob 20:47

Bil je nezanesljiv, sva bila zmenjena ga ni bilo, ni poklical, ko je prišel pa ves sladek oprosti rad te imam, se bom spremenil bla bla….sem imela dovolj in sem ga nekam poslala.

Zdaj sem žalostna, ga pogrešam. Me kliče se ne oglašam na telefon, piše sporočila, ne odgovarjam.

Dajte mi malo vzpodbude, da ne popustim.

če sta bila zmenjena in ni niti poklical, se tega ne tolerira, ker kaže nespoštovanje, valjda ne boš z nekom, ki te ne spoštuje.

Sej bo minil, samo ne doma sama sedet v tišini, ali pa še hujše, z romantično muzko, ven med ljudi, novega spoznat, bolj primernega.

Prav si naredila. Ta človek gleda samo nase in do konca bo gledal samo nase. Ne popustit zdaj, bodi vesela, da si ga hitro prebrala.

Torej je prišel ali ni prišel? Zamujal? Koliko?

Nisi naredila prav! On te ljubi, ti pa mu vračaš s tako hladnočo! Sama vidiš, kako te pogreša, ko te pokliče, kako ljubezen gori v njem, ko se želi sestati s tabo, kako neskončno je zaljubljen vate, ko hrepeni po tebi noč in dan in misli nate vsako sekundo dneva! Ti pa bežiš stran? Zakaj?! Njegova ljubezen je neskončna, je najgloblja ljubezen, kar jo bo kdor koli kdaj čutil do tebe, je ljubezen, ki ne pozna malenkostnih nepomembnosti, kot je kaka dogovorjena urica ali zmenjeni dan, to so take ničnosti napram neskončni ljubezni, ki jo on čuti do tebe in jo nežno goji brez ozira na zoprnije dolgočasnega vsakodnevnega življenja! Te niso nič v primerjavi z neskončno ljibeznijo, z njenimi brezdajnimi globinami, ki bučijo v njegovem srcu, do vrha napolnjenem samo in edinole s tebo! Iz brezdajne, brezpogojne ljubezni do tebe je on pripravljen žrtvovati vse banalnosti tega sveta! Zanj obstajaš samo in edino ti, in če ti je to premalo, potem mu delaš gromozansko krivico, ko ga zdaj odrivaš od sebe, saj ti on želi le v vsej polnosti izliti vso svojo ljubezen, ki je ne more utesnjevati nek nepomemben detajl iz vsakdanjega življenja, ampak potrebuje vse kozmične razsežnosti, da lahko pride do izraza! In tako veličastne, vseobsegajoče, najiskrenejše ljubezni ne boš dobila od nikogar drugega razen od njega! Kajti on te v svoji brezmejni ljubezni pozna in vidi v dno duše in vse, kar stori, stori samo in izključno zate, saj njegova ljubezen ne pozna robov, meja, omejitev in konca, ampak nezadržno vre iz najiskrenejših globin njegovega srca, v katerem kraljuješ samo in edino ti! Ko misli nate, misli v merilih kozmične ljubezni, ne nekega banalnega urnika in časovnih omejitev! Njegova ljubezen do tebe je tako prostrana, tako razsežna, tako neskončna, da se vse malenkosti v njej popolnoma izgubijo in postanejo nepomembne, saj je zanj pomembno samo eno: ti, ki si mu vir brezdanje ljubezni in najnežnejših čustev, ki jih je zmožen čutiti samo in edinole on, ki te ljubi brezčasno, brezmejno, brezpogojno! Zato mu moraš izkazati, da si vredna te njegove ljubezni, ki je v vesolju ne bo nikoli več nihče drug čutil do tebe, saj je njegova vsezmagujoča ljubezen največji dar, ki si ga lahko dobila v tem življenju!

si bila ljubica?

Zamenjaj telefonsko.

Si predstavljaš takega v zakonu z otroki?

Bi moral v vrtec po otroka?

Si zmenjena končno za eno kavo s prijateljico, pa ga ni, da čuva otroka…

Mah, daj, ni rešen in si mu v zadnjem planu. Če ti je tolikokrat obljubil in prelomil obljubo…

Odgovor na objavo uporabnika
Ljubezen premaga vse, 11.09.2025 ob 21:09

Nisi naredila prav! On te ljubi, ti pa mu vračaš s tako hladnočo! Sama vidiš, kako te pogreša, ko te pokliče, kako ljubezen gori v njem, ko se želi sestati s tabo, kako neskončno je zaljubljen vate, ko hrepeni po tebi noč in dan in misli nate vsako sekundo dneva! Ti pa bežiš stran? Zakaj?! Njegova ljubezen je neskončna, je najgloblja ljubezen, kar jo bo kdor koli kdaj čutil do tebe, je ljubezen, ki ne pozna malenkostnih nepomembnosti, kot je kaka dogovorjena urica ali zmenjeni dan, to so take ničnosti napram neskončni ljubezni, ki jo on čuti do tebe in jo nežno goji brez ozira na zoprnije dolgočasnega vsakodnevnega življenja! Te niso nič v primerjavi z neskončno ljibeznijo, z njenimi brezdajnimi globinami, ki bučijo v njegovem srcu, do vrha napolnjenem samo in edinole s tebo! Iz brezdajne, brezpogojne ljubezni do tebe je on pripravljen žrtvovati vse banalnosti tega sveta! Zanj obstajaš samo in edino ti, in če ti je to premalo, potem mu delaš gromozansko krivico, ko ga zdaj odrivaš od sebe, saj ti on želi le v vsej polnosti izliti vso svojo ljubezen, ki je ne more utesnjevati nek nepomemben detajl iz vsakdanjega življenja, ampak potrebuje vse kozmične razsežnosti, da lahko pride do izraza! In tako veličastne, vseobsegajoče, najiskrenejše ljubezni ne boš dobila od nikogar drugega razen od njega! Kajti on te v svoji brezmejni ljubezni pozna in vidi v dno duše in vse, kar stori, stori samo in izključno zate, saj njegova ljubezen ne pozna robov, meja, omejitev in konca, ampak nezadržno vre iz najiskrenejših globin njegovega srca, v katerem kraljuješ samo in edino ti! Ko misli nate, misli v merilih kozmične ljubezni, ne nekega banalnega urnika in časovnih omejitev! Njegova ljubezen do tebe je tako prostrana, tako razsežna, tako neskončna, da se vse malenkosti v njej popolnoma izgubijo in postanejo nepomembne, saj je zanj pomembno samo eno: ti, ki si mu vir brezdanje ljubezni in najnežnejših čustev, ki jih je zmožen čutiti samo in edinole on, ki te ljubi brezčasno, brezmejno, brezpogojno! Zato mu moraš izkazati, da si vredna te njegove ljubezni, ki je v vesolju ne bo nikoli več nihče drug čutil do tebe, saj je njegova vsezmagujoča ljubezen največji dar, ki si ga lahko dobila v tem življenju!

 

Debilno! Zmešanec idi se zdravit !

Super, bistveno boljse kot da bi ga zapustila sele, ko bi imela 2 otroka in bi se lahko bolj zanesla na sosede kot na njega.

Seveda si prav naredila. Danes, ko smo vsi na mobitelih, ne pokliče, da ga ne bo? Nespoštovanje do konca.

nisi lepa in nimaš izbire in se bojiš, da drugega  zate ni ?

Čuj, ti pa moraš imeti cel koš odločitev v lajfu, ki jih obžaluješ a? Vedno potrebuješ potrditev od drugih ali si naredila prav ali ne? Srečen, kdo te zgreši. ?

Odgovor na objavo uporabnika
Epic Fail, 11.09.2025 ob 22:07

Čuj, ti pa moraš imeti cel koš odločitev v lajfu, ki jih obžaluješ a? Vedno potrebuješ potrditev od drugih ali si naredila prav ali ne? Srečen, kdo te zgreši. ?

Ja, sem zelo nesigurna oseba, ker me je mama ves čas kritizirala in žalila. Nil ni bilo dovolj dobro zanjo. Nič.

Zato se ves čas sprašujem, ali sem nekaj naredila prav ali bi morala drugače. Zato imam problem, da se ne znam postavit zase. Zato izbiram moške, ki tako ravnajo z mano. Zato sem trenutno vesela in ponosna nase, da sem uspela presekat še eno tako nezdravo zvezo in prosim neznance na internetu, da mi dajo spodbudo, da ne popustim in ne zapadem v stari vzorec.

Ja, vem, da sem bedna in vredna, da se take vrhunske in brezmadežne osebe kot si ti norčujete iz mene. Sem vesela, da sem ti popestrila večer in življenje.

 

Odgovor na objavo uporabnika
labilna, 11.09.2025 ob 22:29

Ja, sem zelo nesigurna oseba, ker me je mama ves čas kritizirala in žalila. Nil ni bilo dovolj dobro zanjo. Nič.

Zato se ves čas sprašujem, ali sem nekaj naredila prav ali bi morala drugače. Zato imam problem, da se ne znam postavit zase. Zato izbiram moške, ki tako ravnajo z mano. Zato sem trenutno vesela in ponosna nase, da sem uspela presekat še eno tako nezdravo zvezo in prosim neznance na internetu, da mi dajo spodbudo, da ne popustim in ne zapadem v stari vzorec.

Ja, vem, da sem bedna in vredna, da se take vrhunske in brezmadežne osebe kot si ti norčujete iz mene. Sem vesela, da sem ti popestrila večer in življenje.

 

Ne gre za to, da se norčujem iz tebe. Ravno nasprotno… želim, da postaneš bolj sigurna vase in za vsako odločitev ne iščeš potrditve od zunaj. Bo šlo?

Včasih je potrebno komu tudi kaj bolj grobo povedati in ga ne vedno samo božati. Razumeš?

Če je bilo samo to, kar si napisala v uvodu, je to tvoje huda življenjska napaka! Sicer pa boš kmalu videla zakaj,  je pa žal prepozno za vrnitev nazaj.

Sicer pa se malo poglobi vase, boš videla,  kje si zgrešila!

PRAV !

j9j punca. ce ze kdo cuti da je naredil prav, si to tocno ti.

ti si bila z njim.

in zihr v vsaki stvari ni bil zanesljiv.

boljs da nimas se otrok zravn.

poglej vsaka zenska ima intuicijo in ti si jo poslusala. bravo.

vedno bi jo morala.

npr on hoce nazaj ti pa ne ves.

daj mu par nalog naj nardi. npr vama nakde stanovanje ga v naprwj splaca vse uredi. in pol ti priđes kot gpspa tja.

potem sw spomni kaj je tisto ki ti gre najbolj ñaa zivce pa noce naredit. evo se to naj naredi in pa tretje enako. ponucal bo vso energijo oz nic ne bp naredil.

uglavnem brez posledic in samo z obljubas ne prides k njemu

Če se je zgodila zamuda le parkrat potem bi se jaz pogovorila z njim in zahtevala spoštovanje. Če se je ponavljalo pa ste absolutno naredili prav.

Šolski primer luzerja in manipulatorja. Brezobrazen odnos! To dela samo s tistimi, ki jim to dovolijo. Oseba, ki ima samospoštovanje s takim človekom hitro zaključi. Za take ni popravnega izpita. Z razumevanjem njegovih ravnanj pri njemu izgubljaš spoštovanje.

Tvoj čas je dragocen, posveti ga tisti, ki si ga zaslužijo.

 

Ma, seveda si, ne pomišljaj, pri enih zadevah ni debate in verjemi, ne bo boljše.

Življenje z vsem, kar prinese s sabo, to potem samo potencira, škoda časa, energije..bolje tole sedaj prebroditi, kot potem reševati kako težjo življenjsko situacijo.

Srečno!

Pa kaj blebetaš neumosti! Imaš pa čas!V tem času bi bil že apfelstrudl pečen, madona dio!

Prav si naredila! Treba je samo vztrajati pri tem. Si še zaljubljena, a bo minilo. Odloči se po pameti, ne na podlagi čustev.

Tole zgoraj je za ” Ljubezen premaga vse”, kar je tudi bla bla.Samo ljubezen je dosti dosti premalo! Avtorica: dobro, da si ga   dala na čevelj: Vse življenje bi imela z njim probleme! Bognedaj, da imaš s takim otroke! To bi nasrkala!

prav si naredila.

Ne spoštuje te in naj se gre solit

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close