Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ZAPOSLITEV MUELLER CELJE

ZAPOSLITEV MUELLER CELJE

Živjo,

je kdo poslal prošnjo za zaposlitev v Mueller v Celju? Je že dobil kakšno povratno informacijo?
Hvala

Kje pa bo v Celju?

test

moja prijateljica je poslala pa še ni dobila odgovora,drugače pa bo mueller v celju nasproti zare odprt pa bo nekje v mesecu maju….upam da sem kaj pomagala:)

Čaw.

Kam pa ste sploh pošiljale? JSt sploh ne najdem nobenega naslova od kakšne poslovalnice. na natu pa tut nic ne duha ne sluha o muller-ju v celju…

na strani neki za zaposlovanje so punce zasledile,ni še nič pisalo do pred kratkim

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close