Splash › Forum › Starševski čvek › Zaposlitev Zaposlitev nastika33 12.09.2025 ob 15:04 zadnji odgovor 12.09.2025 ob 15:30 Sem redno zaposlena bi se pa delala dodatno kot osebna asistentka ali rabim kaj naprimer sp ali karkoli? Lp Prijavi Anonimno 1206 12.09.2025 ob 15:07 zadnji odgovor 12.09.2025 ob 15:30 .https://youtu.be/sReX6Luo1Js?si=q12Zymrg-JrvoAW3 Prijavi Anonimna593 12.09.2025 ob 15:30 zadnji odgovor 12.09.2025 ob 15:30 Seveda. Za osebno asistenco ali karkoli rabiš popoldanski s.p. Kam pa naj ti nakazujejo . Če pa čistiš po hiši, pa lahko na črno plačajo na roke Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.