Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zaposlitev

Zaposlitev

Sem redno zaposlena bi se pa delala dodatno kot osebna asistentka ali rabim kaj naprimer sp ali karkoli?

Lp

.https://youtu.be/sReX6Luo1Js?si=q12Zymrg-JrvoAW3

Seveda. Za osebno asistenco ali karkoli rabiš popoldanski s.p. Kam pa naj ti nakazujejo . Če pa čistiš po hiši, pa lahko na črno plačajo na roke

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close