Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zaposleni v JS/JU na dopustu izven SVN

Zaposleni v JS/JU na dopustu izven SVN

pa tudi prejemniki štipendij, pokojnin, socialnih transferjev, neto uvozniki …

kdor gre na dopust izven SVN naj si tam pridobi tudi dohodke.
Če vas plačujemo v SVN potem naj denar kroži doma!!

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Dream on!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Glede na to, da je Slovenija majhna, bi na takem dopustu srečal preveč sodelavcev. To pa tudi ni dopust. :))) Še tako se pogosto zgodi, da kje na Hrvaškem srečaš znanca. 🙂

Saj to pa resnično drži Antilopka:) Sva se včeraj po Gorenjski potepala,pa pravi “zihr bova koga poznanga vidla dans” hehe,pa hvala bogu nisva nobenega:)))

V službi najprej poslušaš kam gre kdo…..pa si misliš, no tja pa ne grem…..:))) Mal heca. Fajn, da si se oglasila Misonkka, je kar dolgčas brez tebe.

Danes bom ob tebi:)

jaz, grem , ampak z mojo plačo ne bi šla nikamor-na srečo imam moža, ki dela v gospodarstvu

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close