Zamenjava KT tablet
Jemala 3 leta, eno leto pavze, začela jemati druge, po enem letu pol leta pavze, jih začela ponovno jemati, po nekaj mesecih zamenjala za tretje. Menjala zato, ker so na trg prihajale nove tabletke (modernejše, nižja vsebnost hormonov, druga kombinacija hormonov). Vmes pavze, ker so se mi pojavile težave, za katere sem mislila da je vzrok v tabletkah. Pa ni bil.
Zamenjaš jih lahko kadarkoli hočeš. Je pa res, da se v prvih parih mesecih lahko pojavijo stranski učinki, ki naj bi sčasoma izginili. Če ne izginejo, lahko začneš razmišljati o zamenjavi.
Forum je zaprt za komentiranje.