Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek zaljubljenost je za mulce in stare tepce

zaljubljenost je za mulce in stare tepce

V čem je fora, da poskušaš dobit babo, v katero se zaradi trenutnega hormonskega neravnovesja zatrapaš? Mislim, razumem, da se trudiš, ko si še mulc brez izkušenj in se ti zdi nekaj pomembnega za lastni ego, da osvojiš objekt poželenja. Ampak po treh mesecih te že začne motit. Če ti je prej njen zadah dišal, ti pozneje že njen parfum smrdi. Vedno se konča enako. Zato bi se po moje moral zrel, izkušen moški zdrave pameti ob slučajni zaljubljenosti uriti v zanikanju in ignoranci, namesto da kot pubertetnik spet nasede želji, ki ga bo po nekaj tednih že minila. Za normalnega moškega s kilometrino je po moje prav sramotno, da se gre zaljubit. No, mislim, da podleže temu kratkotrajnemu duševnemu stanju, zaradi katerega se bo kasneje spet sramoval samega sebe, ko se strezni. Po moje bi vsak normalen dec moral znat to past zaobiti, ne pa da pade na pe de rske finte o lepotah zaljubljenosti, ki mu povzročijo samo sitnosti in zgago na dolgi rok. Babo si izbereš po tehtnem premisleku (tako kot si one nas), ne pa zaradi neke bežne kemije…

Izbral si boš tako, ki ti bo dovolj privlačna oz. z drugo besedo dovolj fukabilna. Pameten moški bo vedel v kaj se podaja, debilen moški si bo pa mislil kakšno neverjetno naključje je bilo, da je naletel ravno na njo, ki je menda celo ženska njegovih sanj. Pravljice so za otroke, pa za večino žensk tudi.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Da.

zaljubljenost je za mulce in stare tepce

Kakor za koga, nič ni narobe, če se zveza razvija oz traja kot posledica zaljubljenosti. Tistim, katerim je prav, da so z nekom izključno iz racionalnih razlogov oz gredo v vezo premišljeno tudi ne vidim v tem nič spornega. Več kot butasto pa je izbiro ali posledico nekoga drugega omalovaževati, vsak pri sebi naj premisli kaj bi rad od življenja in po kakšni poti.

Mimogrede: in o kdaj je pojem zaljubljenosti “pedrska finta” ?? :))

Pedersko ne jemlji dobesedno in z malo fantazije zamenjaj to besedo, ki sicer ni korektna.

Tako vsaj jaz mislim, ko pa se bo skuhala župa, pa boš izvedel(a) pravo stanje:)

Lej, goveja župca, stvar je zelo preprosta: če se ti bo zgodilo, da boš zagledal babo in začutil tiste metuljčke v trebuhu, enostavno popij insekticid – pa bo!

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Lej, goveja župca, stvar je zelo preprosta: če se ti bo zgodilo, da boš zagledal babo in začutil tiste metuljčke v trebuhu, enostavno popij insekticid – pa bo![/quote]

Ni meni treba insekticida. Obvladam nadzor nad skušnjavo. Verjamem, da ti ni nič jasno, ampak je v zvezi z močjo volje.

ojej … Darvina je kap, ko je to prebral.
Samo polpoln idijot meša med babjim doumevanje, da gre za “zaljubljenost” in moško “potreboo” razmnoževalnem” nagonu.
Po moji Božji zaslugi babnice sprejemajo moško potrebo. Zaljubljenost ohranjajo za sebe kot “darovanje” sebe v Božje dobro.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ti si verjetno tako že naredil in zdaj še drugim po svoji pozitivni izkušnji svetuješ enako? Imam prav? :))

Ti si verjetno tako že naredil in zdaj še drugim po svoji pozitivni izkušnji svetuješ enako? Imam prav? :))[/quote]

Točno!

Fora je v tem, da najdeš človeka, pri katerem te privlačita duša in telo. Zaljubljenost ni pogoj.
O posledicah racionalne izbire piše v tem forumu denzi (23.6.2013).
Predpogoj za tvojo teorijo je, da sta oba trda realista – v praksi je to manj verjetno.
Pa veliko sreče v nesreči.:)

btw: “stari tepci” se gremo igrico: kdo bo mimo znancev pod roko pripeljal boljši babji “komad” ☺
če tip pušne (demokratično “glasovanje”) on družbi plača rundo — če “zmaga” njega vsak član družbe časti.

simpl.
bejbe – komadi so samo “loteriski listek”

OK – so tudi takšni, ki se te igre ne gredo ☺

“mulčki” pa pristajajo na “zaljubljenost” zato, da ga po naravni potrebi vtaknejo .. mnogo se jih pri temza.je.ba in nakotijo pokolenje … čisto po nepotrebnem ☺ Ljudi je že sedaj preveč na Zemlji.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

jz mam pa obraten problem…

na eni strani fante ki so mi vsec in ko se zacne razvijat pride kaj kmalu na… “zakaj bi imel kravo ce imas lahko pa mleko zastonj”

krava (jaz)
mleko(seks)

na drugi strani pa moske katerim sem sanjska zenska da je cel waw, oni so meni simpaticni(neka kemija je prisotna), vse klapa, duhovno ujemanje-ista raven,pogovori po cele noci.. pa sm prizemljena, me dvigne za kratek cas v visave vendar glede na razocaranja ne bi temu rekla zaljubljenost, ampak dejansko me tisto kar me je prej privlacilo, me avtomatsko zacne odbijat, sama sebi zacnem iti na zivce, nisem vec to jaz, zacnejo furat neko prikrito posesivnost, zanima jih kdo je ta kdo je un, prej iz dogodivscin katere pripovedujem se zabavajo…s casoma jih pa zacne motit..jaz se zacnem odmikat…skratka ravno sem v fazi ene take “veze”.

in spet sem na temu in me je spet zacelo dusit, ne vem naprej nevem nazaj.

mogoce tisto nedosegljivo? smo spet tam da ni ok ce je fant prevec nice? mi ni v izziv?! nisem dovolj zaljubljena(obnorena v glavi). miljon ?!?

pa sem si ze rekla da je to to, da vem kaj hocem, njega!pa me ta misl na resnost, poglabljanje, da je gotovo, da se prevec vidiva, sms-i sibajo skos ker sva oba v fazi brez sluzbe….. vse to me vse bolj spravlja v obup.pa sem res vesela da koncno spoznam enega normalnega fanta ki je kot moska verzija mene,pa mi spet neki ni prav in me je zacelo odbijat ze to da me skos rad se dotika, poljublja, boza, da ga 384849449ur na dan cutm na seb ob seb od zadi od spredi, se ponoc..ko se zbudim on ne spi. in me moti.
Kaj mi je???

In kakor sem vedno bila oznacena prej za nimfomanko kot kej druzga… se ob njem na trenutke res pocutim aseksualno. tip bi skos. 5x zaporedoma? -ni panike. zjutri spet3x..pa stiskat se skos..pa tip spet stoji. ej sej ne ni paniiikeeeee.mene pa je zacela po par mescih grabit panika ja!

Dokler ne spoznaš “tiste”… potem boš vedel kako se lahko zatrapaš, da ni nič logično ali praktično pa vseeno vztrajaš.

Najbolj boleča ironija pa je, da ravno do ženske ki jo zares ljubiš boš postal šibak in copata. Takrat pa ona izgubi spoštovanje do tebe in te začne odrivati. Preveč dobrih stvari je za žensko znak šibkosti. No saj pri moških je nekaj podobnega, se “razvadijo”. Malo korenčka, malo palce…

Exotic, ti res ne veš kaj bi rada 🙂


Vprašaj se, česa te je strah.

Morbit pa samo kravco premal mlek tišči…..
Le kdo jo (na šverc) molze?…. 😉 😀 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

exotic

Deluješ tako, kot da prihajaš v stik z veliko fanti, kažejo interes, pa z nobenim ne veš prav, kaj si dejansko začeti, ne veš, če je “to to”, kar imaš z njim(i). Nekako mešana čustva, nasprotujoča – ti ustreza in ti spet ne ustreza, je “pravi” in spet “ni “pravi. Nisi na jasnem z lastnimi čustvi, ne veš, kaj pravzaprav hočeš, tako tudi ne znaš zaznati, kaj fant čuti do tebe, kaj dejansko hoče (samo spolnost?), če je fant iskren si, ne znaš opredeliti… In tu te nekako izkoriščajo fantje, ko izkoriščajo to tvojo ranljivost zaradi zmede.

Fant te jemlje nekako “kot kos mesa”, ni mu nekako mar, da bi se ti tudi čustveno posvetil, te “celostno začutil”, ne zna, ni pozoren na tvoje odzive skozi govorico telesa in psihe.

Mogoče se prerano zapletaš v zveze, odnose, ki bazirajo zgolj na neki fizični privlačnosti. Fantom prehitro odpreš “dverca”, jih spustiš v “shrambo”, oni navalijo ko svinje in pojedo vso “marmelado”, tebi pa ni jasno, zakaj si niso ogledali še druge prostorije v tvoji “hiški”, torej da bi jih zanimala kot osebnost, ampak so kar hitro znaveličani in odidejo (ali pa te imajo še samo, dokler jim zagotavljaš ugodnosti – če dostavljaš “marmelado”).

Poskusi z nekim bolj umirjenim, resnim fantom, ne nekimi “šminkerji”, ki izstopajo in zavohaš njihovo parfum na kilometer. In preden se spustiš v spolnost, si pusti dosti “časovne rezerve”, tako da jih (po)bližje osebnostno/značajsko spoznavaš, da ugotoviš njihove namene, interese, razmišljanja, pričakovanja, razbereš, kaj si želijo (od tebe) – in, kar je najpomembnejše, če se te tvoje želje UJEMAJO z njihovimi, če si isto želita OBA. In če ni “pravi” (da vidiš, da je “čustveni invalid”, ki te ne upošteva), se sploh ne spuščaj v spolnost. Manj igraj na karto seksualnih ženskih čarov, ker s tem ti bodo sami takšni “japijevski pogumneži” za en dan in eno noč….

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

ne da bi ga zanimala samo spolnost, ima glede tega pac zdrav pistop (mogoce lih ne zdrave mere oz.ponavadi sem jaz tista k bi se,potem pa dobim obrate primer :D).
preden sva se v karkol spustila sva bila prijatelja nekaj mesecev, lahko sva se pogovarjala cele noci skup, potem sva pa ugotovila da nama je fajn skp in da bova uzivala in kar cas pac prinese 🙂 in tako je hitro zdefiniral da sem jaz njegova in tko je ratu tudi on moj.. in zdej smo tle k smo, da mam v glavi zmedo, da se mi zdi da se prehitr odvija, ker vem kam me je nazadnje pripeljalo to preskakovanje dogodkov, prevec ticat skup.. po eni strani si pa mislim da takih pomislekov ne bi imela ce bi mi bilo to to ane. ? Pa res je super fant, nisem nasla take negativne da bi lahko rekla da ima – tocko, mogoce da ne je rib 😀 pac banalen primer ampak res je super fant,zanima se zame, saj sem napisala da sva duhovno na istem nivoju, spostuje me kot zensko, vse na meni ga obnori.. pomoje je sam padu v to zaljubljenost jz pa cakam da ga mine in da pokaze svoj pravi obraz da ga zacne kej konkretno motit. In da zacne tudi mene kaj motit. ker tako sanjska za en drugega pac oba ne moreva bit 🙂 ker sm se iz dosedanjih izkusenj naucila da too good to be true.

tisti z “mlekom pa kravo” so pa deloval iskreni na zacetku, smo se spoznaval in vse, po samem seksu pa kaj kmalu pokazal pravi obraz. Da mi je res pocl v glavi je bilo pred casom ko sem izvedela da je tip splaniru celo sceno v glavi potem pa ko seveda nisem mogla bit tih ker se je ze od starta tok stvari ne ujemalo in je vidu da ne bom se dalje ena od naivnic je priznal celotno zgodbo, da partnerka bivsa ni bivsa, da ima otroka. Me je zelel se prepricevat da se midva pa res ujameva na vseh podrocjih… pa se imam prevec rada in si zasluzim vec ter da se tega ne grem.ce pa lahko on mirno hodi spat vsak vecer, me odbije ze scena da ga je namaku men ko ga je lahko potem naslednji dan njej. in lubica bit sm si obljubila da ne bom nikoli. In ko sem dobila odkrite karte na mizo in moznost furat dalje zgolj seks sem rekla odlocno ne. zvedela prepozno za vso to ozadje pa vseeno, tak clovk nima spostovanja ne do zene, ne sebe..in ne mene. hvala lepa nasvidenje.pa sem res misnla da sem dozivela ze vsa presenecenja tega sveta da ljudi pa zdj znam prebrat, na zacetku mi je res deloval clovek s postenimi nameni pa komunikacija wow pogovori wow spoznavanje, vse lih spravo mero in zgledalo je v pravo smer…pa eto 🙂


On je super fant, ti si pa super punca. Problem je v tem, da ti ne verjameš, da si super punca in zdaj čakaš da to “ugotovi” še on in to tako, da ga boš sama pripravila do tega z umikanjem. In tako lahko doživljaš z vsakim in nikoli ne bo to to, če ne boš povečala zaupanja vase.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Lej, goveja župca, stvar je zelo preprosta: če se ti bo zgodilo, da boš zagledal babo in začutil tiste metuljčke v trebuhu, enostavno popij insekticid – pa bo![/quote]

Ni meni treba insekticida. Obvladam nadzor nad skušnjavo. Verjamem, da ti ni nič jasno, ampak je v zvezi z močjo volje.[/quote]

Ma, meni je vse jasno, ampak to je kot bi gledal dobro Hitchcockovo grozljivko in se ves čas prepričeval, da dogajanje snemajo v studiu, da so igralci navadni ljudje, da ptiče krmilijo na daljinca… Potem to vse izgubi svoj čar. A ni fino, če te je malo “strah” ?

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Lej, goveja župca, stvar je zelo preprosta: če se ti bo zgodilo, da boš zagledal babo in začutil tiste metuljčke v trebuhu, enostavno popij insekticid – pa bo![/quote]

Ni meni treba insekticida. Obvladam nadzor nad skušnjavo. Verjamem, da ti ni nič jasno, ampak je v zvezi z močjo volje.[/quote]

Narava se ne ozira na moč volje, naravnost požvižga se :), tudi “svetniki” in drugi asketi, ki so se odpovedali mesu, so jo kršili in se predajali lepotam njenih umetniških stvaritev, imenovane ženske. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

zaljubljenost je spolni nagon izražen v lepih besedah ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close