Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek zaljubljena a poročena

zaljubljena a poročena

Poročena 20 let. Zakon bolj ali manj srečen, prej ne kot ja. V vseh pogledih do sedaj, sem bila v fazi odpovedovanja svojim željam, v prilagajanju možu da bi zakon funkcioniral. Njega sem spoznala preko neta, tare me občutek krivde in ne vem kaj naj storim. Naj se predam tej ljubezni ali jo končam še predno se razcveti. Strah me je. On pa je človek, ki mi tako paše.Vsaka njegova beseda me napolni s toplino, pozoren, ne sili me v nič če sama ne bom zato. Poročen je tudi on. Vedno bolj mi je blizu, bojim se.Prvič pa imam nekoga, neko rame,nekoga ki mu je mar.

A tega moškega poznaš samo z neta? Še ne v živo?

Hm.

sva se srečala par dni nazaj. Iskre pri obeh , mene pa strah.

Se mi zdi, da je samo od tebe odvisno ali pustiš dokončno starega in greš z novim, če ima tudi on take težave ali pa ga imaš zgolj za ljubimca.

Nisi gledala nobenega filma ta vikend? V petek je bil, mislim da na POP-u, film o tveganju v ljubezni, romanci v Benetkah, ki je prerasla v zelo lepo ljubezen.. Resda je to samo film, ampak… včasih je treba tvegati. Kdaj težko kdorkoli tukaj odgovori zate.

Ja al pa v soboto v Celju – obračun po taki ljubezenski romanci

kaj pa se je dogajalo v Celju?

Samo misel… nekako bi si mislila, da ti je v zivljenju nekaj manjkalo, ce si iskala drugega…

Tip je ustrelil svojo dolgoletno partnerico, hči pa je to videla. Poleg tega je bila ženska stara 32, hči pa 16 let. Torej je imela zelo mlada hčer in ji verjetno ni bilo lahko.

Noro. Včasih smo to gledali po TV ali pa spremljali novice iz Amerike, zdaj je to postala realnost.

LP

Sem brala v Delu o tem norcu iz Celja? Kako se nam včasih zdi samoumnevno, da nam nekdo kar pripada. Suzana, če misliš da je to TO naredi odločilne korake v novo življenje.

Samo ne si domišljat stvari, ki jih ni. Ne rečem, da je tako, ampak če sebe pogledam sem taka naivka in romantičarka in oh in sploh, da ne znam vedno realno pogledat, oz. sama sebe prepričam, da je drugače. Če je ta novi tip resnično toliko boljši od prvega, premisli še trikrat. Saj verjamem, da si, ampak vseeno.
Si možu povedala, kakšne so tvoje želje? Zakaj si se jim odpovedovala? Kakšna si bila ti v tej zvezi, da ni funkcionirala? Vse to se moraš vprašati. Kako veš, da boš v novi zvezi pa dovolj močna, da se boš postavila za svoje želje? Ker do tega vedno pride, ne glede na to, kako krasen je moški. On poskuša uveljaviti svoje, ti pa svoje. To je tako. Uravnavanje polov.
Saj verjamem, da si veliko premišljevala, ampak 20 let pa le ni malo. pa ne rečem, da je pa zdaj številka pomembna, ampak nekaj je pa le bilo na možu, da si bila z njim. Poskušaj se pogovorit z njim. Včasih ženske tarnamo, da nas nihče ne razume, z možem se pa ne pogovorimo. Pa marsikdaj bi se tako veliko rešilo. če se pa z njim ne da pogovarjat, potem je pa verjetno bolje oditi. Ampak resnično glej na to realno.
Film je film, realnost pa nekaj drugega.

Vse dobro

zate isto velja kakor sem napisala Sasi pod temo VARANJE.

LEP DAN
Veš kaj ,premisli, tudi jaz sem svojega spoznala preko neta ampak sva nekako šla korak po korak pa klepet za družbo, pa pol kavica in tako sva pristala tam kjer sva zdaj.Ob prvem srečanju po 3 mesecih klepeta so preskočile iskrice obema.Pa tudi oba poročena in tako zaljubljena.Morda bova kdaj pristala skupaj zaenkrat puščava času čas in toku življenja
Res pa je da srcu se ne da ukazovati.
midva sva tako skupaj 9 mesecev in našla sva en pri drugem kar sva pogrešala.Poskušaj morda ti pa uspe.Ni lepšega ko lahko nasloniš nekomu glavo na rame ni lepšega da imaš nekoga rad in da te ponovno ima nekdo rad kar si že dolgo pogrešal.
ŽELIM TI VSO SREČO
pa karkoli se boš odločila vse je v tvojih rokah.
lp MIMI

To je zdaj malo ven iz konteksta ampak vidim, da kar pridno spoznavate moške preko neta. Priznam, da čeprav sem kar avanturistična po srcu si ne bi ravno upala ne vem samo na podlagi napisanega zaupati osebi, ali pa recimo povabiti na zmenek kakšnega forumaša, ki mi je zelo všeč po stilu pisanja ampak kdo ve kaj vse se skriva za temi nicki??? Meni se zdi zelo pomembno osebo videti pred seboj in takrat lahko povem ali je to vsaj približno TO ali ne.Če bi se pred tem dolgo le dopisovala bi imela verjetno čisto popačeno predstavo o tej osebi, ali pa se motim?

Veliiiiko ljudi se je spoznalo prek neta in je srečno poročenih ali pa še bodo:) Sicer pa kot sem že enkrat rekla, prilika dela tatu. Če imaš partnerja in si srečen, ne kontaktiraj ljudi na netu, ker ti lahko samo zakomplicira življenje.

hehehe….

ta je dobra! si jo moram zapomnit! ……. jo že pišem v svojo bukvico.

:)))

LP

Remedy

Jaz bi pretrgala stike.
A si pomislila, da lahko pride tako daleč, da izgubiš oba.
Si pripravljena vržt zakon stran? Pa ne veš niti kakšno prihodnost maš s tem tipom?

FAJN PREMISLI pa srečno

Hvala vsem za odgovor.
Naredila sem natanko tako. Prekinila stike. Nisem upala .

lepo napisano.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close