Najdi forum

zakaj

Kako gledate na to, da gre nekaterim kot po maslu vse življenje, drugim pa stalno padajo polena pod noge? Ima ta zakaj svoj zato ali tako pač je?

Nekaterim je usoda pozitivno naklonjena,sreča pa doda še svoj kanček.Že z negativnim razmišljanjem prikličemo stvari,ki niso prijetne.Če nekomu želiš srečo in si pozitivnih razmišljanj ,se ti bodo v prihodnosti dogajale pozitivne stvari in bistvo je s kakšnim načinom sprejemanja jih sprejmeš.

se strinjam…kokr boš razmišlala tako bo…veliko pozitivni misli…želje predvsem pa tud nekaj truda ne samo čakat….

Pomembno je s katerega zornega kota gledaš stvari v življenju, morda pa ravno tisti za katerega ti misliš, da mu gre vse po maslu najbolj trpi.

p.s. kar je malo verjetno je pa vsaj tolažba, Linda nikar se ne prepuščaj samopomilovanju!

Bolj kot se smiliš samemu sebi, salbše ti bo šlo. Samo od sebe se nič ne bo izboljšalo. Treba je mislit pozitivno. Največja napaka je, da pri drugih vidiš vse dobro, pri sebi pa samo slabe stvari. Poseledica tega, je takšno mišljenje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Dvomim, da gre komu čisto vse po maslu. Žal življenje je zelo zelo redko sestavljeno le iz lepih trenutkov. Je pa res, da če ne bi bilo grdih trenutkov, ne bi znali ceniti lepe.

Že res, da niso vsi ljudje vedno dobre volje, ampak za te, ki ji za moje pojme gre kot po maslu, je največji in sploh problem dneva recimo to, da se s fantom vidijo samo cel popoldan in večer, ne pa kar cel dan in s takimi stvarmi zamorijo sebe in okolico. Jaz pa ravno čisto vesela pridem od zdravnika, da bo vsaj za nekaj let vse ok in si v tem času lahko postavim življenje, ki ga 3 leta zaradi (ne)zdravja pravzaprav nisem imela in sem ga 19 let sestavljala zopet od začetka.

Vsak človek ima svojo bolečino (po kmečko – svoj križ). Eni jo priznamo in smo se naučili z njo živeti, drugi jo tlačijo vase in se je sramujejo in jo skrivajo ter dajejo vtis, kako so srečni. Vprašanje, kdo lažje živi. 🙂

Vsekakor je pa največje bogastvo in sreča zdravje, urejeno življenje, ljubezen in družina.

Popolnoma se strinjam s Tajo.

Uživite, pa ne se sekirat če vam gre včasih kaj narobe!
Lp!

Zapomni si nekaj, nič ni od nič, če jim gre vse kot po maslu, to ne pomeni, da jim vse to pade iz neba, sigurno delajo na temu, da to je kot je in jaz na vse to gledam cist normalno..privoscim jim, zakaj ne!

In cisto vsak ima dobre in slabe dni, le da jih eni resujejo uspesno, eni pa kar ne vidijo poti iz vseh unih slabih dni…če človek želi, hoče, je pozitivno naravnan, ni hudic, da ne splava iz vseh unih polen ven.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close