Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj vsi samski moški hočejo otroke?

Zakaj vsi samski moški hočejo otroke?

To ni piton, to je avtomatik.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

k vse po vrsti obdela al kako :)))*?

Zadnje čase v okvari, včasih treba podmazat, predpisano je božično mirovanje.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

aha,avtomatsko v okvari :))))
boš pol z lansko spermo osrečeval al kako?

Ne bom osrečeval sploh trenutno! Ni ni božička letos.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

misla sem na po novem letu

Pol bo avtomatik že delal, brez skrbi, aleksandra.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

joj blondi, sej zato sem pa govorila o lanski spermi :))))) dobro jutro :))))

Blondie je bil Clint Eastwood v The God, The Bad and the Ugly. Tak molčeč kavbojc. Ki potegne pištolo prej, kot meni špricne.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

nisem lih razumela ampak ok ;)))

Ja navezal sem se na tvojega blondija. Blondie je bil glavni lik v omenjenem filmu. Asociacija pač.

Pa meni ne špricne pozno. V bistvu ful hitro.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

nisem vedla, da je fajn, če spricne hitro :)))))

Sej ni. Hiba pač. Taki so avtomatiki.

Aleksandra, maš rada piščalke?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

blok flavto hahaaaaa

Torej raje piskaš, kot menjavaš?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

ma, najmanj od vsega pa zganjam teorijo :))))

Pa sva prišla skupaj.:)))))))

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

no ja, je dolgo trajalo, ampak evo :))))

Jaz voham ohcet 🙂

hahaaaaaa joj mogoče ti kak drug organ bl dela, nos ti dela hude probleme :)))

Ma jaz takoj prepoznam sorodnost energij:) Cel MON upa da se bo zgodilo. Upam da dobim kaksno podporo. Pa se firbec ispred nekaj let bom lahko potesil 🙂
ps.
Nos je zamsane ze nekaj tednov.

no ja, upanje res umre zadnje, sam takle žrebec k spider mora za razplod poskrbet, jaz sem s tem zaključila, on ljubi mb, jaz lj….. težka bi bla :))

firbec pa o čem?

se mi je zdelo da je s smrčkom neki narobe 🙂

Moske zanima samo sex 🙂 Moske zanimajo sexi zenske. In Aleksandra je oznacena za najbolj sexipilno zensko na mon-u. Torej :)??? Nekdo mi bo zaradi teh informacij zelo hvalezen. Torej pricakujem vabilo na poroko. Bom zelo tiho. Samo na koncu bom rekel: PA POLJUBI JO, PA NAVALIMO NA JELO 🙂

Moški 111, za seks se ni treba poročit. Sploh pa ti je že aleksandra povedala, kako pa kaj.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

o pa ja hahaaaaa kero nakladanje :)))

ok tkole se zmeniva.
če bi se kdaj poročila, ampak ne se bat hahaaaaa, pol te povabim na poroko – ne glede na to s kom se poročim.

pridni bodite, grem na lepše, papa

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close