Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj vsi samski moški hočejo otroke?

Zakaj vsi samski moški hočejo otroke?

Samskih moških nad 35, ki bi imeli vse poštimano po glavi, skoraj da ni. To je dejstvo.
Ostali so predvsem taki, ki so mamini sinčki pa taki, ki so zanemarjeni pa taki, ki so radi v gostilni, takih normalnih je pa izredno malo. Normalni so že davno oddani.

Normalnih samskih moških je veliko, samo samske ženske so dolgočasne, puste.
Če se ženska ne liči nikoli, če se nikoli ne obleče elegantno, če je pusta in grda… ja kaj boš s tako počel?
Takih samskih je pa polno. Grde in puste.

:))))) pa kje so vsi ti lepotci mater vola hahaaaaaa

V službi, doma, med kolegi.
Vsekakor se ne afnamo na tisoč in en način. Ženske vse nekaj tisoč hobijev pa ta šport pa on šport pa gore pa kolo pa smučanje pa potovanje pa predavanje pa tečaj pa tretji tečaj… polno vsega. Kaj boš z žensko, ki vsak dan športa pa zraven še hodi na dva jezikovna tečaja pa še na razna predavanja in tako naprej?
Moški smo bolj umirjeni, ne tratimo časa in denarja tako na veliko.

Moja punca me spravlja v obup. Jaz bi umirjeno, skupno življenje.
Ona pa vsak dan vsaj eno uro športanja, ob vikendih in prostih dnevih seveda več ur na dan za šport. Potem ima še podiplomski študij in predavanja pa na tečaj tujega jezika hodi pa kup drugih hobijev. Jaz jo še komaj kaj vidim.

Se dobr da bo jutri konec sveta.

Pa kje ti vidiš vse te puste samske ženske, jaz opažam nasprotno, poznam dost vezanih pustih žensk, poročenih z nekimi brezveznimi tipi in po drugi strani vidim veliko lepih samskih.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Lepe samske? Le kje? Ja, 20, 25letnice že, ampak tiste nad 30, nad 35 pa so samske samo tiste, ki še niso bile izbrane.
Pač lepotice dobijo moškega, kadar hočejo, tiste ta grde, puste pa ostanejo same.

Sem že zadnjič napisal. Manj lepa si mora, če je pametna, hitro dobit tipa, prvega, ki pokaže zanimanje. Pa ne sme bit zbirčna.

Lepa lahko dolgo izbira. Pa še tipa lahko nogira, če ji kaj ni všeč, ker takoj dobi drugega.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Se strinjam Spider, in stvar je v tem, da 35 letnice, ki jokajo, da ni več samskih moških, da so ostali samo slabi samski, ne spada med lepotice. Če bi bila lepotica, bi komot moškega dobila, ne bi jokala, da jih ni.
Grde pač nimajo kaj izbirat.

meni pa se zdi zelo primitivno od moških, ki govorijo o grdih ženskah.
nimamo vsi enakega okusa in kar je enemu lepo, ni treba, da je vsem

moti me pa v osnovi izraz GRDA, ker mi je poniževalen in primitivno zveni iz ust – verjetno tudi primitivca in na drugi strani lepotice……. o lupčki, kok ste pa stari no

na koncu se boste našli pa bog ve s kako žensko

ker s tem karakterjem… ne vem no. lepa in pametna si verjetno nima kej pomagat z vami

se navadno stvari izpeljejo tako, da trije volkovi samotarji skup potegnejo in začnejo pljuvat haha

in to, da ženska ni bila izbrana – kje pa, na loteriji bedakov?
ženske imamo svojo pamet, kriterije in hvala bogu za čim več takih žensk, ki znajo živet same in ne pobirajo luzerjev in maminih maz po tej naši ljubi domovini

se je res za zamislit nad tipi, ki si do 35.leta niso ustvarili niti družine, niti uspevali v vezi na daljši rok. od takega je samo za bežat v kolikor nima res kaih hudo tehtnih razlogov

Ne boš verjela, podobno velja za nas moške. Vedno več nas je.

Zakaj bi se človek sploh želel vezati? Mislim, kaj bi imel od tega? Ko gledam vezane kolege, kregarije, risanke z njihovimi taščami, si rečem…jaz tega v lajfu nea rabim.

Kolk tebe moti moško kritiziranje žensk, po drugi strani si pa v prvi borbeni liniji, ko je treba pljuvat po moških. Bo treba pred svojim pragom pomest..khm..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Aleksandra, če te kaj tolaži: še več je grdih moških kot žensk. V povprečju ženske veliko več dajo na videz kot moški, zato je med moškimi več grdih kot med ženskami.
Veš, če obstaja vizuelno lep človek, obstaja tudi grd. Tako pač je.
Veš precej žensk poznam, nad 30, ki samo jamrajo in jamrajo, da ni moških, da si želijo veze pa ne najdejo moškega. Torej? Si ne želijo biti izbrane? In ja, skoraj vse od teh, ki jih poznam, imajo univerzitetno izobrazbo. TOrej neumne niso.
Hja, vidiš tako kot ti praviš za tipe, ki si niso do 35tega leta ustvarili družine, tako isto pravimo mi za ženske. IZjema so tiste, ki si želijo biti samske, amapak take ne poznam. Vse bi bile v vezah, jamrajo, da ni moških, se pa ne vidjo same sebe.

O jaz pa. Polno ločenk je takih.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Pubec, načeloma se čisto strinjam s tabo… je pa res, da si to povedal precej grobo. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ne poznam nobene ločenke v 30ih. Po 40tem precej, mlajših pa ne, zato ne morem komentirat kaj si želijo.

O jaz pa. Polno ločenk je takih.[/quote]

jaz pa nobenega grdega človeka ne poznam.

kaj pa je merska enota za grdega in kaj za lepega človeka – ti misliš, da je okus vseh ljudi enak?
ali da so morda grdi za vse tisti za katere ti meniš, da so grdi?

vsaka pokrovka svoj pisker najde

spider, sej kdo te pa preganja, da se moraš vezat?
če si boš najdu tako k ti bo cel klan prignala zraven pol si boš tako pač najdu :))))
ampak tko k si ti želiš morda npr vezo z eno osebo, žlahto pa videt 1x na leto al pa še to ne – ziher se tut kaka ženska najde taka

ni to samo lastnost moških, da ne prenašajo en kup ljudi zraven

Preveč fajn je bit sam. Človek se navadi svobode in jo je vedno manj pripravljen žrtvovati za “skupno dobro”.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

ni nujno. jaz še vedno mislim, da človek ni narejen za bit sam, je pa res, da eni živijo sami lažje kot drugi.
sloboda je v glavi in ne v statusu.

in kadar človek mora kej ŽRTVOVATI – ujej :))) pol pa sam stran haha

z nekom si takrat, kadar ti je z njim lepše kot samemu. če pač najdeš take s katerimi ti ni, ali pa je potrebno preveč “žrtev” in omejitev svobode, pol je tle nekaj močno narobe


Tako je. In to je smisel vsakega odnosa. Seveda pa ni vedno izpolnjen. 🙂


Tako je. In to je smisel vsakega odnosa. Seveda pa ni vedno izpolnjen. :)[/quote]

ko ni, rečeš adijo al si pa sam.

ko si z nekom, ko ti ni več lepo, gre samo za preračunljivost nekoga ali pa obeh

Takih je vsaj 70% slovenskih zakonov.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

ja, zato pa je tako kot je.
hvala bogu, da nisem nikol pasala med rajo in nikol ne bom

Kaj te ne, prva feministična brigada, ljubljanski odred, majorka.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

mali, od tebe sem pričakovala mal več :))

je spet vsa kri v pitonu?

feminizem je gibanje …… obstajajo pa tudi feministi……

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close