Zakaj vezani tako trpite?
Taki dvomi so zelo slabi obeti, zato je za takšne bolje, da so še malo sami, ker bi se jim vsi strahovi v zvezi samo uresničili.
škoda, da so zveze dovoljene samo za pare
kolk dobra moška familija bi bili Spajder, Matkić in DoSadni
huh … a bi katera šla k Godfiški in Calipso v trojčka ☺
Verjamem da bi tak trio mel doma več žensk kot cel forum skup (rednih piscev) v celem lajfu!!!! morda z izjemo Daterja ;)[/quote]
napaka … pravilno je: verujem
Verjamem da bi tak trio mel doma več žensk kot cel forum skup (rednih piscev) v celem lajfu!!!! morda z izjemo Daterja ;)[/quote]
Domišljijo imate res tako močno, da je to možno, vsaj v domišljiji. To je pa tud nekaj. :))
Verjamem da bi tak trio mel doma več žensk kot cel forum skup (rednih piscev) v celem lajfu!!!! morda z izjemo Daterja ;)[/quote]
Domišljijo imate res tako močno, da je to možno, vsaj v domišljiji. To je pa tud nekaj. :))[/quote]
kaj češ … tipčki imajo slab augenmas pa kiksaj tisti cm med pi.č.ko in anusom ☺
Saj je logično. Njim je bil smisel življenja pred “vezavo” nakupovanje (z očkovo/mamino kartico ;), pohajkovanje iz dneva v dan, uživancija, ki so jim jo zavidali in sedaj tega ni več. Ni več občutka večvrednosti, ker je tu otrok, partner, hiša, avto, kup nekih straaašnih obveznosti in kar naenkrat niso več v centru pozornosti in godi se jim strašna krivica.
V partnerstvo tudi niso šle z neko resno željo po tem, šle so bolj zato, ker se to pač spodobi, mora za njihova leta, ker so že vsi poparčkani, ker so bile nepričakovano noseče… in sedaj vahtajo tistega bebca, ker vedo, da je tudi on z njimi zaradi podobnega razloga. Ustvarile so si svoj lastni “zapor” v katerem logično ne morejo bit srečne zato vzdihujejo po tistem za kar so prikrajšane.
In v njihovem omejenem svetu drugačne veza ne obstaja….
Ja saj je smotan AMPAK JE MOOOOOOOOOOOOOOOJ!!!……….[/quote]
On, a primeš za vsako Ronkino kost? :))) Nekam te ženske to obračajo s pravljicami. 😀
Dvomim, da veliko mladih žensk jamra o svojih zvezah, pogosto celo nasprotno, tiste, ki jim gre res slabo z moškim (ki jih celo udari), ga bodo še prej zagovarjale in poskušale nazven ohraniti neko lepo zunanjo podobo družine. Če že, se ne bodo tožile desetim prijateljicam, ampak mogoče le kaki res dobri.
Tudi tradicionalisti so zelo redki pri nas v Sloveniji, kar se tiče mladih moških, ki bi samo v zrak noge držali, ženska pa bi garala ves čas, ko je to bolj značilno morda na jugu. Se mi zdi, da bomo prej našli precej takšnih moških, ki imajo ženske, ki ne znajo niti jajca skuhati in si “zvežbajo” svoje moške, da je “deklica za vse”. 😀 Daleč od tega, da bi bile moderne Slovenke cankarjevske matere. :))
Ronka mora malo dramatizirati, da je njen ženski lik bolj zanimiv: uboga, trpinčena, zaničevana, sužnja moškemu…. 😀
Ronka, passe si, ker zelo slabo poznaš moške, ženske pa tudi nič bolj… Najbolj bi blestela, če bi pisala scenarije za mehiške žajfnice, ki pa tudi na MON-u več ne vžgejo najbolj, ker imajo tvoje tisoč in eno nadaljevanje istih neizvirnih for…. :)))
Ronka je postala poseben sinonim za ženske na MONu, ki pišejo doktor romane z navajanjem cikličnih hipotetičnih zgodb iz mehiških nadaljevank, ki so kronično samske, imajo bore malo izkušenj z nasprotnim spolom in zelo slabo poznajo ne samo nasproten spol, ampak tudi lasten spol. :))) Namreč če bi rada spoznala ženske, se z njimi več druži, kot da tu pišeš na MONu zgodbice in si vedno neka žrtev (moških). Si se poistovetila z materinim likom? hehe Namreč če bi se ti vsaj malo šajnalo in bi imela stik z realnostjo, si lahko zamisliš, da če bi bila sam v zvezi, da potem verjetno ne bi jamrala (sodelavkam, kot si napisala) nad svojim moškim, kvečjemu dobri prijateljici. Saj si moškega vsaka sama izbere! Moderne Slovenke tudi niso ponižne/trpinčene mazohistke, kot si ti to domišljaš, vsaj večina ne, da bi pustile, da bi jim moški v nedogled “sral po glavi”. 😉
Hehe, kako da ne, kakšen udarec v srce je to sedaj zame, sem mislil, da sem vsem ženskam na MONu zelo simpatičen? :)))) A beseda tudi meso postane, da se ti tvoji tipi materializirajo? Fantazijski liki živijo samo v domišljiji? 😀 Titanik varianta moškega oz. Romeo in Julija? Julija, občutek imam, da boš še en čas čakala na princa… :)))
Itak, samo ne matjazkovega pa je užaljen. Pa je naredil legendo iz ronke.
NM, nič ne bo. Ronka je legenda, zasluga gre zavrnjenemu matjazku. Ti si daleč od tega, da bi bil taka legenda kot je ronka. Ronka je zakon. Legenda na kubik.[/quote]
Upam, da bom kdaj zaživel kot kak tvoj lik v filmski izvedbi! :)))
EH, samo matjazija in sebija sem zavrnila. Težila sta mi na zs. Drugi niso težili. Pač nista moja tipčka. Kaj čem.
Zdaj pa delata legendo iz mene. Res sem uspešna, da mi uspe na tisoče postov napisat in vedno pod drugim nikom.
Hvala matjaži in sebi. To je bil moj cilj, postati uspešna legenda MON, premagati NM-3w. Jaz sem prva legenda, potem daleč nikogar, potem je pa šele on.
Forum je zaprt za komentiranje.