Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj toliko influencerk?

Zakaj toliko influencerk?

Zakaj se toliko influencerk fenta? Že spet ena 36 letna z miljoni ogledov in ne vem koliko sledilci. Vsak teden je že kaka.

Da se te smeti same popucajo in nehajo poneumljat ldi.

Le zakaj?

Ker mnoge, najbrž že večina, ne bi v življenju delale nič pametnega, ker mislijo, da z nastavljanjrm fotoaparatu in kameri, ter lapanju o nečem, lahko ne samo služijo, temveč tudi zaslužijo.

In nekatere, kar je dejansko zaskrbljujoče, zaslužijo tudi tri, pet povprečnih plač. In celo več.

Navadna ženska pa čuti, da je početje influencerke “kunšt”.

In do takih čutijo ženske celo strahospoštovanje.

Zakaj je tako? Ker so ljudje sugestibilni, ker mislijo, da je influencerstvo velika umetnost, nekaj, kar ni za vsakega (saj ni!), ampak preveč strahospoštovanja do ljudi, ki se kakorkoli mečejo ven, tudi ni dobro.

Ni realno…

Ne rečem, kdo si danes spoštovanje tudi zasluži, velika večina pa je bleferjev, verbalnih onanistov/drkadžij, prodajalk megle.

Bom rekel celo: prodajalk dreka in smeti.

Ker vsaj tisti izdelki, ki so poceni (moda, tehnika) so smeti, nevredne tistih 8 ali 12 evrov, kolikor stanejo.

Ampak žal samo v Sloveniji več kot 100.000 kokoši misli, da to MORA IMETI, da brez tega ne more. In kupi…

————————————————————————————–

Tudi tu smo zavozili. V neko nenormalno odvisnost od tega, kaj je ena rekla, kaj je priporočila.

Se zavedate, neumne ženske, da bi taka celo, če bi priporočala preluknjane kondome, nekaj škatlic ZAGOTOVO prodala…

Pametnemu dovolj.

Zaradi hejta. Biti tako javno izpostavljen je dvorezen meč. Tisti denar nikoli ne odtehta vsega, kar morajo tej ljudje prenašati – tako online kot v živo. Toliko negativne energije je na spletu in ko se ta usmeri na enega človeka, mu poruši notranji mir. Samo poglejte kaj se dogaja na enem forumu s 5 uporabniki cca. Dovolj je eden pribit v bučo, da uniči dan tisočim, ki tisto temo preberejo. Take bi bilo treba trajno odstraniti s spleta. Pa saj kmalu bo tudi to možno.. počasi. Pa boste vsi odgovarjali za vsako škodljivo besedo.

 

 

Imamo svobodo govora, a te osebe so ponavadi zelo psihično nestabilne. Rade se izpostavljajo, ne prenesejo pa kritike.

Milijon seldicev, po 0 evrov = 0 evrov. V temu je težava. Vzemi recimo Katarino Benček. Ona si je svojo pot tako začrtala, namesto brezposelnosti in garsonjere na Fužinah, kamor sicer tudi sodi, je v to vplejala še s svojega brezposelnega moža, se zakreditirala, da je postavila eno škropocala od bajte, daleč od morja, ki bi morala biti že zdavnaj zgrajena in nositi najemnino, pa ni dokončana in zaenkrat samo stane. Ja, glej, od nakladanja se težko živi. No sedaj zakonca to tudi sama vesta. Nisem pa sigurna, če ni že prepozno

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close