Zakaj ste ženske tako tečne?
Če je nihče ne opazi kako kuha, lika, pospravlja, kako ima poleg vsega še lepe nohte, lepe noge, dober okus za cotice, šminko…, kako jo skrbi za 1.000 in eno stvar okoli doma, če jo (vsaj) zvečer nihče ne poboža, objame, ji pove kaj lepega, jo pohvali…… potem so vse tečne!
Kar pomeni edino, da si spregledal nebroj stvari in te s tem tečnanjem te je opozarja, da ukreni nekaj! In če si še vse to dal v nemar, če si jo še obsojal zaradi tega je popolnoma logično, da si “spet samski”…… in edino prav je tako, naj traja dokler ne dojameš kaj je bil namen lekcije 😉
a me ti na sladoled vabiš? a se ti je zdaj do konca sfuzlalo? cccc..zdaj si me pa razočaral sadni, sem milsil da sva sovražnika ti pa takole….[/quote]
Ne ženi si k srcu… ni te razočaral… mislil je nekoga drugega :)[/quote]
ne vew m kaj je danes, dans ima šnops en tak čuden učinek name, grem malo dol lečt preden začnem spet drva žagat…varstvo pri delu pa to…
ne vem, to boš moral ti povedat, saj si jo ti odnesel?[/quote]
A dej? A to je tista, k je rekla: raje se nabodem na kaktusssss kot nazaj k temu X6…
Ne nima problemov z orgazmi, bila pa je čist zafrustrirana.. :)[/quote]
ne vem no, ti si imel tako ki je govorila, moja je bila še iz 70 let….je imela sam usta odprta…
Ne ženi si k srcu… ni te razočaral… mislil je nekoga drugega :)[/quote]
ne vew m kaj je danes, dans ima šnops en tak čuden učinek name, grem malo dol lečt preden začnem spet drva žagat…varstvo pri delu pa to…[/quote]
@enTip, saj X6 je vedel, da to leti name, samo Sadnega rad draži 🙂
@X6 vidiš šnopc in vročina ne gresta skupaj 🙂
ne vew m kaj je danes, dans ima šnops en tak čuden učinek name, grem malo dol lečt preden začnem spet drva žagat…varstvo pri delu pa to…[/quote]
@enTip, saj X6 je vedel, da to leti name, samo Sadnega rad draži 🙂
@X6 vidiš šnopc in vročina ne gresta skupaj :)[/quote]
a ti si sadnega na sladoled vabila? kakega pa je pojdel? sadnega?))
saj ni sam šnops, tud mal čaja je not
@enTip, saj X6 je vedel, da to leti name, samo Sadnega rad draži 🙂
@X6 vidiš šnopc in vročina ne gresta skupaj :)[/quote]
a ti si sadnega na sladoled vabila? kakega pa je pojdel? sadnega?))
saj ni sam šnops, tud mal čaja je not[/quote]
Ja, jaz sem tista; še nisva šla, tako da ne vem, kakšnega bo 🙂
Bi moral zamenjati, velik čaja, pa malo šnopca.:) Pa upam, da je bil čaj vsaj hladen, saj veš zdaj, ko ni več tako mrzlo :))))))))
Če je nihče ne opazi kako kuha, lika, pospravlja, kako ima poleg vsega še lepe nohte, lepe noge, dober okus za cotice, šminko…, kako jo skrbi za 1.000 in eno stvar okoli doma, če jo (vsaj) zvečer nihče ne poboža, objame, ji pove kaj lepega, jo pohvali…… potem so vse tečne!
Kar pomeni edino, da si spregledal nebroj stvari in te s tem tečnanjem te je opozarja, da ukreni nekaj! In če si še vse to dal v nemar, če si jo še obsojal zaradi tega je popolnoma logično, da si “spet samski”…… in edino prav je tako, naj traja dokler ne dojameš kaj je bil namen lekcije ;)[/quote]
Včasih pa tudi ONA potrebuje, išče preveč pozornosti (da se počuti dovolj varno, ljubljeno) in mora prav tako spoznati, zakaj zanjo nobeden ni pravi. 😉
Eh..To zato, ker ljubimcu ni treba peglat, pa kuhat…:)[/quote]
Zato je pa bolje imet ljubimca kot moža. Ljubček pošlješ domov ali pa greš samo k njemu na obisk in to je to. Nič peglanja, nič kuhanja. Tisto naj sam počne :).[/quote]
Sram me je da sem moški.. ker eni prenašajo takšne žene. Pa kje je moški ponos, kje je moška roka…???
Forum je zaprt za komentiranje.