Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj ste ženske tako tečne?

Zakaj ste ženske tako tečne?

Zakaj morate biti ženske tako nadležne, tečne?

Namesto, da bi šle ven na rekreacijo, morate likat. Ja pa kaj, če ni vse zlikano? Koga to briga.
Če ni vse brezhibno čisto v stanovanju, spet ni časa, spet biti doma. Pa še nas gnjavite.
Potem nadležno morje. Kaj ne bi raje kakega aktivnega dopusta? Ne, biti mora morje, s sorodniki ali znanci, vedno ista lokacija, zoprno sto na uro.
Namesto pilatesa, zumbe in podobnega dolgčasa, bi si lahko izbrale kako bolj zanimivo vadbo.
Da ne govorimo o oblačilih in obutvi. Tisoč enih oblekc, petk, potem pa jokanje, ko je premajhno, ko dobite žulje.
Potem nohti, jok, če se kateri zlomi.
Pa da ni slučjano kje na nogah ali pod pazduho kako dlaka, spet hitro depilirat. Pa jokat, če se pojavi kak mozolj pa, če se pojavi kak siv las. Pa, če niste lepo rjave morate v solarij.
Je sploh kje kaka normalna ženske, ki ji niso cunje, obutev, depiliranje, barvanje, ličenje, likanje, čiščenje vrhunec življenja?

Prava ženska je vedno urejena.

Prijetno je videt lepo oblečeno, urejeno žensko. Še prijetneje je s takšno biti tudi intimno..
Če so to po tvoje nenormalne ženske… obožujem nenormalnost 🙂

Ampak ti imaš resne probleme sam s sabo:). Malo pomisli, zakaj privlačiš ravno takšne ženskice:). Še dolgo boš samski, čutim na vodi:).

Spet bo treba akvarij čistit… daj mal čuvaj, samo delo je s tabo

Ne maram putk. Rad imam ženske, ki so naravne, ki so aktivne, ne pa putk, ki gledajo na vsako dlako, ki jim je bolj pomeben lak na nohtih kot delo.

Spet bo treba akvarij čistit… daj mal čuvaj, samo delo je s tabo[/quote]

Ti maš delo z mano?:) Kako to?:)

Dobro, to razumem. Imaš določena pričakovanja, samo zakaj se potem giblješ okrog takšnih, ki ti ne ustrezajo?

Če bi bila katera drugačna…
Ne poznam ženske, ki se ne bi ukvarjala s svojimi nohti in jokala, če si ga zlomi. Boh ne daj, da ji rečeš, če ti pomaga opleti gredo na vrtu. Ne more, ker si bo nohte pokvarila. Z veseljem pa poje jagode nabrane na tej gredici.
Ne poznam ženske, ki ne bi bila obsedena z neprestanim depiliranjem. Pa kaj, če se dlake pojavijo. Svet se ne bo podrl, če ne bodo takoj odstranjene.
Obsedenost z likanjem in čiščenjem je tudi ženski standard. Pa kaj, če ni vse zlikano in če se stanovanje ne sveti?

Dobro, to razumem. Imaš določena pričakovanja, samo zakaj se potem giblješ okrog takšnih, ki ti ne ustrezajo?[/quote]

Ker bi rad imel manekenko Fato… Ker pa takšnih ni, se ne more odločit kaj bi imel.. al manekenko al fato, manekenka, Fata, manekenka, Fata, manekenka, Fata, manekenka, Fata, manekenka, Fata,…


O smo. To smo zaposlene ženske z delom in otroci. Ki imamo PREMALO časa za to, da bi se svet podrl, če se noht zlomi….

Uh sem se nasmejala….

ena si je pa vzela čas… med likanjem in pospravljanjem .. .)

Malo potenciraš vse skupaj. Osebno dam na lepe, urejene nohte. Nobenega joka in stoka, imam tudi kratke, tako da so bolj obvladljivi:). Se pa včasih jezim, ker se kljub dragemu laku, kruši nalakiran del.
Dons ženske pretežno uporabljajo depilacijo, ki zdrži do enega meseca, torej nobenega paničnega depiliranja z želetko.
Glede likanja in urejenosti doma…kolk pa ti prispevaš?:)
Glej, meni se sploh ne zdi takšna panika. Pač si naletel na tisti odstotek ženskic, ki burno odreagirajo na dogajanje okoli sebe in so bolj fine:). Ni pa vse tako črno.

Živim sam, tako, da tudi gospodinjim sam. Kadar sem bil v razmerju pa sem pričakoval, da se delo deli. Samo dame bi jedle jagode z vrta, plelel pa ne bi, ker njihovi dragi lakec za nohte tega ne dopuščajo pa sem sam delal in ji nosil jagode že nabrane.

Se kar strinjam, da je večina žensk takih kot opisuješ. Tudi jaz se čudim tem obsedenkam z zunanjim izgledom in fovšijo, ki jo zganjajo, če je druga lepša ali lepše oblečena. Me veseli, da obstajajo tudi taki moški, ki jih motijo take putke.

Eno je urejena ženska, drugo pa ženska, ki je obsedena z zunanjim izgledom, samovšečna.

Ni vse črno, so tud blond, pa rdeče in rjave… vse polno jih je

Se pa resno vprašaj .. če želiš živet v svinjaku potem si najdi kakšno miss Pigi..
Po moje pa je boljše živeti v urejenem domu, če pa nočeš da ženska nerga, pa ji malo pomagaj…

EnTip, jaz živim sam. In sam gospodinjim. Razumeš to? Torej naredim vse sam.

Bo kar držalo.
Gledam moje sodelavke, znanke.
Vse dolgi nohti, nobena ni za delo na vrtu recimo.
Namesto, da bi športale, visijo po raznih lepotilnih salonih.
Lomijo se v visokih petkah, namesto v udobnih čevljih, zraven pa stokajo zaradi žuljev, otiščancev, bolečih nog.
Vsako dlakico takoj odstranijo.
Likajo še kuhinjske krpe.
Ves čas pa jamrajo kako nimajo časa, da bi imele hobije.

Razumem.. saj znam brat.. vendar iz posta v post dodajaš oz spreminjaš mišlenje.
Potem pa delaj sam in ko imaš bejbo še naprej delaj.. Saj jo ne povabiš k sebi zato, da bo ona prevzela vsa dela. In žensk ki jim ni problem kaj postorit je večina. Kje si ti staknil ravno eno tako in po kateri zdaj sklepaš da so vse enake, res ne vem. Si pač imel smolo… 1 na 1000

Torej si dobro organiziran in priden. Lepo.

Pa vendar si sam.

P.S. Nisi še srečal prave 🙂

Ogromno nas je, ki nimamo dolgih nohtov, se ne obremenjujemo s kilogrami, saj zdravo živimo, ne nosimo visokih petk, ki ne tečnarimo za ležerni teden poležavanja na plaži, ki likamo le sem pa tja, ki nam je make-up odveč, ki z veseljem zarijemo prste v zemljo na vrtu..

Očitno te na teh princeskah nekaj privlači. Malo razširi svoj fokus…

A tisti v mehurju? Se ti pregreva? 😀 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Le kje se da najti vas normalne?
Tudi pri nas v službi, bivše sošolke in vse znanke same take fine.
Nobena taka normalna, razgledana, preprosta.

A tisti v mehurju? Se ti pregreva? 😀 :D[/quote]

Sleng nooo:). Drgač se mi nič ne pregreva v mehurju:)). Morda mi kdaj zavre, ampak kje drugje:).

ko smo si različni… jaz pa skoraj ne srečam takih orto finih, kot jih opisuješ..
Verjetno je stvar v nas in kako gledamo ljudi okrog sebe

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close