Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj ste moški mahnjeni na najstnice??

Zakaj ste moški mahnjeni na najstnice??

Prvi šolski dan in seveda polno mesto po obrazu počečkanih in pomanjkljivo oblečenih najstnic in polno odraslih moških, ki buljijo vanje in se slinijo. Vsi moški ste mahnjeni na najstnice, hodite okoli po lokalih okoli gimnazij in fakultet in se šopirite z urami in avti, in se jim prilizujete, pa čeprav so podobne vašim najstniškim hčeram!!! Grozno!! Če pa bi bila legalna prostitucija od 16-18, bi gotovo vse prostitutke nad 18+ šle na beraško palico, kajne??? Prasci!!!

Kaj pa je tebe tako razjezilo? Vsi pa že niso :)))))))) So tudi svetle izjeme.

Samo en sprehod danes. In pa splošno poslušanje in opazovanje moških in moževih kolegov.

Ne moreš tako posploševati. In to, da si so danes dali duška ter počečkali obraze ter nekateri celo telo, je kvečjemu odbijajoče:). Upam, da ne z alkoholnim flumastrom:).

Hm, si smešna, ker je težko ugotoviti, koliko so pravzaprav stare – in moški radi ugibamo. haha:)))

[img]http://fatalchat.com/Gallery/5044dc6ab442e.jpg[/img]

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Pa si z možem na splošno zadovoljna ali se ti zdi, da je večkrat otročji ?


Pa si z možem na splošno zadovoljna ali se ti zdi, da je večkrat otročji ?[/quote]

Saj moški v končni fazi opazimo najstnico ali pa 50-letnico, če je privlačna. V tem ni nič spornega.
Ne vem, zakaj bi moral biti otročji? Drugo je, če si tak “star klipan” nekaj domišlja in sanja. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

res je malo bedno poslušat stare slinavce, ki pri svojih 50, 60 letih cedijo sline in ocenjujejo najstnice in dvajsetletnice. Ko pa potem to naredijo njihove žene in pohvalijo kakšnega mlajšega in čednega, se tem starcem pa kar zmeša in začnejo svoje žene zmerjati s staruhami itd. Sami očitno mislijo, da so še vedno stari 20 let.

Saj res, kaj pa je tebe tako razjezilo? Koliko si stara?

Opazijo že, kdor pa išče žensko za resno zvezo, pa ponavadi raje izberejo zrelejšo žensko (miselni preskok med 16-letnico in 23-letnico je ponavadi ogromen), ki ve, kaj hoče, je samostojna in se da z njo pogovarjati še kaj drugega kot o domačih nalogah, matarci, slovarci pa o tem, kako je pobruhala pult v diskoteki in kdo je bil preveč pijan … Pa fehtat starše za policijsko uro najbž tudi ni fajn … So pa bolj vodljive in ponižne, jasno, zato nekateterim ugajajo.

Pedvidevam, da je nad 18 in danes ni izpolnila norme

In kaj naj bi bilo na tem slabega? (razen to da ti nisi več najstnica)

Druga, ker je že dovolj časa v poslu, da si je lahko privoščila stanovanje.

Tudi jaz se sprašujem kaj je tipom, da se slinijo po toliko mlajših. Sicer nisem opazial, da bi se slinili po najstnicah (jih pač nimam v bližini). Sem pa opazila pri sebi, da mi kar naprej težijo tipi 50+, 60+, jaz sem pa še 30 nisem.

Uhh kje pa:). Današnje najstnice so nevodljive, preračunljive, iščejo koristi zase, se ne ozirajo na čustva drugih. Starejše moške okoli sebe obravnavajo kot slinavce, ki jim lahko prinesejo določene koristi. Tisti moški, ki se zaplete z mlajšo deklico, se mu običajno malo zrola, ker ni kos situacijam mladih pregnank:). No, to je le en vidik, najbolj pokvarjen scenarij:).

Mislim da je vzrok znizevanje kriterijev. Startas na npr. 30 letnico, se vrtis in vrtis pa nic. Potem si lahko reces: ne rabim nikogar (le psa ali sendvic) ali pa znizas kriterije 🙂 Namesto 30 letnice sedaj gledas 25 letnice. In pri takem stopnejvanju prides do najstnic 🙂 Cisto naraven evolucijski ciklus.

Uhh kje pa:). Današnje najstnice so nevodljive, preračunljive, iščejo koristi zase, se ne ozirajo na čustva drugih. Starejše moške okoli sebe obravnavajo kot slinavce, ki jim lahko prinesejo določene koristi. Tisti moški, ki se zaplete z mlajšo deklico, se mu običajno malo zrola, ker ni kos situacijam mladih pregnank:). No, to je le en vidik, najbolj pokvarjen scenarij:).[/quote]

No ja … Govoriti in teoretizirati že znajo, kaj bi lahko dosegle in kateri tip je dober, ko pa je treba dejavno stopiti v akcijo, pa ponavadi stisnejo rep med noge in si ne upajo tipa niti upecat, kaj šele izkoriščat … ekvivaletno kot njihovi moški vrstniki, mladiči. Seveda je pod vplivom alkohola drugače.

Ker so luštne ?

Uhh kje pa:). Današnje najstnice so nevodljive, preračunljive, iščejo koristi zase, se ne ozirajo na čustva drugih. Starejše moške okoli sebe obravnavajo kot slinavce, ki jim lahko prinesejo določene koristi. Tisti moški, ki se zaplete z mlajšo deklico, se mu običajno malo zrola, ker ni kos situacijam mladih pregnank:). No, to je le en vidik, najbolj pokvarjen scenarij:).[/quote]

No ja … Govoriti in teoretizirati že znajo, kaj bi lahko dosegle in kateri tip je dober, ko pa je treba dejavno stopiti v akcijo, pa ponavadi stisnejo rep med noge in si ne upajo tipa niti upecat, kaj šele izkoriščat … ekvivaletno kot njihovi moški vrstniki, mladiči. Seveda je pod vplivom alkohola drugače.[/quote]

Vidim ravno nasprotje od tega, kar pišeš:). Meni se zdijo današnje punce zelo drzne, večkrat predrzne. Nobene plahosti, zadržanosti in tiste luštne sramežljivosti:). Res je, da alkohol naredi svoje. V današnjih časih mlade punce tudi v treznem stanju kažejo svojo suverenost, borbenost, samovšečnost in zelo močan ego:). Seveda je to posploševanje in se najdejo svetle izjeme:). Če samo malo zaokrožiš po lokalih, lahko opaziš dogajanje…kako je ženski feminizem močan, kako ni nič več čudno, ko dekle pristopi k šanku in si naroči pol litra piva:))).

A to je feminizem, da si ženska naroči pol litra pira?
Nerodna stvar. Jaz sem si feminizem čisto drugače predstavljala. Sem mislila, da sem feministka pa alkohola sploh ne pijem.

Ne, seveda to ni feminizem:). Morala bi dati v navednice:).

Ja, saj sem vedela, samo malo sem se pohecala. Ker je žal res, da si ene ženske tako enokpravnost predstavljajo, da prekliknjajo na veliko, so prostaške, popivajo, kadijo kot turki… v tem vidijo nekatere enakopravnost. Pa greš na koncert pa vidiš punce, ki ga z literskimi steklincami hodijo okrog in se nalivajo, seveda ne vode.

Evo, star sem nekaj čez 30 let in moram rečt, da me najstnice ne zanimajo. Čist iskreno, se mi je zgodilo, da sem v posteljo dobil punco staro 18 let, ampak roko na srce – razočaran. Po mojih izkušnjah (ne sicer ravno zelo bogatih); se v postelji veliko bolje odrežejo ženke nad 30 let. dovolj izkušene, dovolj pametne da vedo kaj hočejo,… In zaradi tega se jaz po najstnicah ne sinim, ker se nima za kaj. Ni vredno treuda, če se lahko grdo izrazim.

Tem pač mama ni povedala, kaj pomeni biti ženska in da se mogoče kakšna stvar ne spodobi.

Glede tega sem skoraj enakih mislih … Feminizma si tudi jaz nekako ne predstavljam z litrco v roki, hvaljenjem o pobruhanem pultu in nekakšnih vulgarnih vicih. Seveda mi je isto obanašnje odbijajoče tudi pri moških.

Goldfish, zanimive predstave glede samozavesti imaš 🙂 Če si samovšečen in se razkazuješ, si samozavesten … Hm.

Glede tega sem skoraj enakih mislih … Feminizma si tudi jaz nekako ne predstavljam z litrco v roki, hvaljenjem o pobruhanem pultu in nekakšnih vulgarnih vicih. Seveda mi je isto obanašnje odbijajoče tudi pri moških.

Goldfish, zanimive predstave glede samozavesti imaš 🙂 Če si samovšečen in se razkazuješ, si samozavesten … Hm.[/quote]

Dajte si že enkrat malo prebrat, kaj sploh je feministično gibanje, potem pa otresajte okoli.

Ti butara na deseto potenco pa se raje nauči brat in izluščiti bistvo – nihče v tej temi ni direktno pisal o feminizmu, ampak o tem, kako ga nekatere (v našem primeru najstnice s primitivnim obašanjem) napačno razumejo, pa še je bilo napisano to na sarkastičen način, ki si ga očitno brala dobesedno …. Zasledila sem te že večkrat, kako se usajaš glede nerazumevanja feminizma, zakaj torej ne odpreš samostojne teme pa tam ne otresaš svoje jeze nad tistimi, ki ne vedo, kaj feminizem je.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close