Zakaj so se nacisti ukvarjali z okultizmom?
1. Ker so si želeli pokoriti pol sveta, tudi z uporabo okultizma!
2. So pa brez okutizma leta 1947 “nažgali” 5000 ameriških vojakov na nekaj bojnih ladjah.
Američani so prišli Antarktiko “čistit”, saj je dejstvo, da so Nemci že pred 2, svetovno vojno imeli na Antarktiki svojo “državo”, imenovano Schwabenland, ki je bila dosti več kot vojaška baza.
Nekateri verjamejo tudi v sodelovanje nacistov na Antarktiki z neko izvenzemeljsko civilizacijo, saj sami Nemci niso niti približno imeli na Antarktiki zadosti vojaških sil, da zaustavijo nekaj ameriških bojnih ladij s 5000 ameriškimi vojaki, ki jih je vodil general Byrd, ki je 10 let po neuspeli ekspediciji in neopravljeni nalogi naredil samomor…
Vlekel jih je satanizem in črna magija, 11.09.2025 ob 23:41
Zakaj so ukradli močni simbol svastiko? Kam so skrili nakradano zlato in umetnine?
Šizofreniki,bolniki,morilci.Tudi politike zanima nacizem,simboli.Tudi v Sloveniji stranke uporabljajo simbole,nacistične simbole,SS,…
To je kult,da se ve komu pripadejo.Častijo zlato,denar in vojne so zato ker jim prisluhi v glavi govorijo,da je treba žrtvovat nedolžne otroke,ljudi za satana,če želijo še uspevat.
Parlamenti bi morale biti psihiatrične ustanove.
Forum je zaprt za komentiranje.