Zakaj so mi bolj všeč starejše?
A MILFE so ti kull:) Ne vem saj ni nujno da za tem stoji nek deeper psihološki profil/problem. Saj je kull pač okusi so različni, važno da ne varaš in da se ne zapletaš s poročenimi oz. starejšimi ženskami ki so v vezah. Pa pazi na tiste starejše, ki so na egotripu, da si nabijajo ego z mlajšimi tipi, take te znajo izkoristiti.
Starejše so ti bolj všeč verjetno zato, ker so že izoblikovane osebnosti in vedo kaj hočejo (vsaj praviloma). Mislim, da so tiste ženske, ki si z mlajšimi moškimi nabijajo ego, v manjšini (gre bolj za tuj celebrity kot so JLo, Madonna in Demi Moore). Kje pa piše, da starejši ženski ne more biti všeč mlajši moški? Poznam kar nekaj mlajših tipov, ki so zrelejši od tipov, ki so starejši od mene. Torej, vse je odvisno od zrelosti posameznika. Je pa tako, da lahko padeš na kakšno starejšo za katero se ti sploh ne zdi, da je toliko stara, dokler ne izveš za njen EMŠO :)). Obstajajo pari pri katerih sploh ne bi rekel, da je ženska starejša dokler ne bi videl njene os. izkaznice :).
Najlepša hvala. Starost je zgolj številka. Važno je, kako se počutimo v srcu. Vsi si v glavi ustvarjamo sliko kako naj bi naš partner izgledal in kakšen značaj naj bi imel, potem pa takrat, ko to najmanj pričakujemo, spoznamo koga, ki nas totalno zmeša, pa ni tak kot je bil tisti v naši viziji. :)) To je čar življenja, da nas preseneča.
Smisel partnerstva naj bi bil, da se družita dve popolnoma samostojni osebi, ker jima je v dvoje prijetneje kot, če sta sama.
Ne dopolnjevanje temveč sožitje.
Bistvo je namreč v tem, da nimamo partnerja zato, da nas dopolnjuje, izpolnjuje, podpira, balansira in kaj vem kaj še… S tem samo obremenjujemo drug drugega in prihaja do kriz. Imamo ga preprosto zato, ker nam je življenje z njim lepše, prijetnejše, ker si želimo biti z njim – ne pa zato, ker moramo biti, ker drugače ne znamo, ne zmoremo.
Madonca, ene forumašice so pa kar direktne, po prvem dnevu virtualnega poznanstva že vabijo neznanca domov. Manoman, kaj če ti starejše koke, če imaš pa tako priliko :)).[/quote]Jaz ne bi šel…. Je rekla NAREZALA!
Predvidevam da bi morala imet posodico v kateri bi on mešal, mogoče bi oba vsak po malem, kaj pa vem. Samo da ti nareže …. lahko da ima namesto lončka đuboks in po “koleščkih” not fila….. bbrrrrrr 😉 :))))
To da ona zmeraj ve “kaj hoče” je bolj odnos mama-sin, kot pa partnerstvo :/ :\\
Forum je zaprt za komentiranje.