Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj potreba po žaljenju, prostaškosti?

Zakaj potreba po žaljenju, prostaškosti?

Najhujše gnezdo žaljivcev in prostakov je Kupid. Tam tipi kar tekmujejo o tem kdo bo žensko bolj zmerjal. Te klikne, ti reče za seks, rečeš ne, pa si že vse p., k., gnila p.
Eni so bolj taktični, te prijazno pozdravijo, par besed, potem namig na seks, spet rečeš ne, pa zlijijejo vso gnojnico nate.

Nisem kredibilen, verjetno res ne pišem kar pač opazim. Saj se menda ne sekiraš zaradi tega? 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Pa ne da je ravno tebi enkrat zmanjkalo? 😉 :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Pa ne da je ravno tebi enkrat zmanjkalo? 😉 :))))[/quote]

A misliš, da se me loteva prehlad?:)) Saj govorim še lahko, samo pisanje mi ne gre več od rok:).


lepo — vse si natipkala o sebi


lepo — vse si natipkala o sebi[/quote]

Pa še kdaj, a ne…o tebi:).

Ja ne vem, zakaj me žalite. Najbrž zato, ker veste, da imam prav.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Če človek nima odgovora, žali:

Si pač glupa ali neresna :)[/quote]

Razlogi za to izhajajo iz vzgoje in okolja, v katerem nekdo eksistira in iz katerega prevzema določene vedenjske vzorce. Lahko je to tudi službeno okolje, v katerem se požvižgajo na neka splošna pravila družbene morale. Ampak tudi tovrstnim “slabim vplivom” se lahko vsakdo upre, če ima močno osebno moralo.


Uh, kolikorat sem bil že jaz žaljen s tvoje strani. Zdaj vsaj vem, kaj to pomeni. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Uh, kolikorat sem bil že jaz žaljen s tvoje strani. Zdaj vsaj vem, kaj to pomeni. :))[/quote]
hehe, si ga dobro spedenal Marko, vsaka ti čast)) njega in oprode))

Marko, res ti vsaka čast, da imaš toliko potprljenja. Toliko kot tebe žalijo pa se ne spuščaš na njihov nivo, niti jih ne ignoriraš, kar večina ostalih počne, ti jim vljudno in prijazno odgovoriš.
To moraš imeti res močan karakter. Jaz bi jim že lase populila :).

Razlogi za to izhajajo iz vzgoje in okolja, v katerem nekdo eksistira in iz katerega prevzema določene vedenjske vzorce. Lahko je to tudi službeno okolje, v katerem se požvižgajo na neka splošna pravila družbene morale. Ampak tudi tovrstnim “slabim vplivom” se lahko vsakdo upre, če ima močno osebno moralo.[/quote]Morala pa izhaja iz načina vzgoje in okolja v katerem nedo eksistira…. tako, da se tu lahko nekdo vrti v krogu dokler ta nekdo ne pride v drugačno okolje, kjer grobo pade na realna tla, ker, da družba klikortoliko normalno funkcionira rabi neka določena pravila in vrednote, ki jih posamezniki ne smejo kršit, če želijo (dolgoročno nekaznovano) obstat v tej družbi.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


In potem mi še očita, da se imam za nekaj več od njega. Predrznost pa taka. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

marko spet sam sebi piše hvalospeve kot je pisal za svojo petro na forumu

bahahahahahahahah

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Vsak človek lahko kdaj izgbi glavo, mu “poči film”. Ampak treba se je znat tudi brzdat in se poskušat malo vživet v druge in v njihove občutke. Najbrž pa se predvsem na forumih marsikomu zdi, da to sploh ni potrebno, da je tukaj vsaka napisana beseda sarkazem in da so ljude, ki to berejo, roboti. Saj se da človeka skritizirat tudi na bolj “human” način.

marko spet sam sebi piše hvalospeve kot je pisal za svojo petro na forumu

bahahahahahahahah[/quote]
Jup, zanimivo ane, da se tko že čez 5 min oglasi nekdo, ki ga potem podpre pri izjavi ? Pri njemu se to kar naprej dogaja. Neki čudni vzdevki se oglašajo, ki jih še nikoli nismo zasledili, pa vse vedo o nas 😉

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Malina78, ne me basat no. Nek sadež, potem pa kao letnica zraven, da bo bolj resnično zvenel. Pejt spat s takimi forami, haha.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


To si se ti Sadni preoblekel. V resnici si moj skrivni oboževalec, ne moreš zanikat. Ime je preveč očitno. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close