dejmo mal pijanskih pesmi gor nalimat….pa kaj pijete zdajle? jaz svojcga trenutnega šampijona, tri leta star šnops izpod pohorja, za razkužit ,vso to svinjarijo ki sem jo dans požru…mater jim državno pa da gr že ta država v pičko materino skup z sodniki pa jebenemi referetnti
o ti moj preljubi šmarjak kak se mi te lušta, ,,jartabulša si tam okol miklavževega pa vse do svetih treh kraljev, ko si še vsa sveža ko bistra studenčnica spod rakovca