Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj pijete?

Zakaj pijete?

Aha, a dobiš ob pitju vedno asociacije na opijanje, na sprostitev (ker nisi sproščen?), ker svet ni lep? ;)[/quote]Seveda ni lep, krut je in nerazumevajoč!
Še do nedavnega so ga vsi (v družini) vedno in povsod razumeli…… 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

kakšno zapravljanje prostora, pijača na polici….nedotaknjena…..enako kot bi imel žensko v spalnici pa bi spala vsak na svoji strani?…mogoče ne piješ zaradi vere? si pri obrezanih?

Pišeš nekaj na pamet spet eno od sovjih čudovitih brezveznih relativizacij. Očitno še nikoli nisi videl, kako žalosten/zagrenjen človek začne piti, se napije, za trenutek je kao dobre volje, ali pa glumi, kmalu pa začne otožno hlipati od obupa.

Zakaj zagrenjeni ljudje kljub temu pijejo? Iz obupa in ker zmotno mislijo, da bo to olajšalo počutje.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Kje pa, veš kako lep okras je na polici. Nimaš ti okusa. Sicer bi že nesel v klet. 😉 Ženska pa res spi na svoji strani, drugače se ne bi naspal. :))
Ne pijem zaradi osebne vere. :)) Verjamem, da človek pod vplivom alkohola svet vidi drugače, verjamem tudi, da na dolgi rok fizično škoduje, ne maram pa niti posledic naslednji dan oziroma po pretiranem pitju. Ko vidim druge, kako so nebogljeni, ko so pijani, me mine do tega še bolj. Svet pa mi je zaenkrat tudi še dovolj lep, tako kot ga vidim brez alkohola.
Ne vem, kaj bi naj imel obrezano. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pišeš nekaj na pamet spet eno od sovjih čudovitih brezveznih relativizacij. Očitno še nikoli nisi videl, kako žalosten/zagrenjen človek začne piti, se napije, za trenutek je kao dobre volje, ali pa glumi, kmalu pa začne otožno hlipati od obupa.

Zakaj zagrenjeni ljudje kljub temu pijejo? Iz obupa in ker zmotno mislijo, da bo to olajšalo počutje.[/quote]
Res pišem na pamet. Ko človek nekaj ve, pač lahko napiše “na pamet”. 😉 Daj no, kaj se tako zaletavaš.
Očitno pijejo za tisti tenutek, ko so dobre volje. A sem napisal kaj drugega? Seveda začne potem hlipati, ko udari glavobol ali pa slabost, ki ga spet malo prizemlji. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Kje pa, veš kako lep okras je na polici. Nimaš ti okusa. Sicer bi že nesel v klet. 😉 Ženska pa res spi na svoji strani, drugače se ne bi naspal. :))
Ne pijem zaradi osebne vere. :)) Verjamem, da človek pod vplivom alkohola svet vidi drugače, verjamem tudi, da na dolgi rok fizično škoduje, ne maram pa niti posledic naslednji dan oziroma po pretiranem pitju. Ko vidim druge, kako so nebogljeni, ko so pijani, me mine do tega še bolj. Svet pa mi je zaenkrat tudi še dovolj lep, tako kot ga vidim brez alkohola.
Ne vem, kaj bi naj imel obrezano. :))[/quote]
zaradi okrasa? če hočeš okras si pava nabavi….še najboljš ja, da maš buteljke na polici z grlom navzgor…leto ,dve pa bojo res sam še za okras in pa za v wc…..ne veš kaj biu naj imel obrezano? svinjino ješ?….
lej marko, ti tud svet trezen vidiš drugače kot večina, torej zate, piješ ali ne piješ…nobene razlike

Ni se še rodil Bog zaradi katerega bi bila pijana:).

mene pivo nič ne žge po grlu….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


veruješ le v Boga zaradi katerega si trezna?))


si mi izziv ☺♥

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Bog se ne rodi… obstaja že od nekdaj..
Lahko pa da je že nekdo rojen, ampak ne veš zanj, ker ne greš ven na pir in ga ne moreš srečat…

To drži, če si vesel. če si zagrenjen ali depresiven, pa pijanost stanje le poslabša. Pijanost vedno potencira človekovo resnično razpoloženje.[/quote]

Torej sem jaz vedno vesel in srečen… ker ko sem pijan sem še 10x bolj… 😛

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


veruješ le v Boga zaradi katerega si trezna?))[/quote]

Hočem reči, da ni razloga, zaradi katerega bi se napila…četudi bi se pojavil sam Bog:).


si mi izziv ☺♥[/quote]

Ti pa meni ne:).

Bog se ne rodi… obstaja že od nekdaj..
Lahko pa da je že nekdo rojen, ampak ne veš zanj, ker ne greš ven na pir in ga ne moreš srečat…[/quote]

Kaj ni jasno, da je bil Bog v tem kontekstu mišljen kot moški?:) Hodim ven, srečujem marsikoga…ampak kot rečeno, ni potrebe po pijanosti:). Ti pa kar kliči jelene nekje na samem:)).


si mi izziv ☺♥[/quote]

Ti pa meni ne:).[/quote]
pol se pa začni zapijati ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Bog se ne rodi… obstaja že od nekdaj..
Lahko pa da je že nekdo rojen, ampak ne veš zanj, ker ne greš ven na pir in ga ne moreš srečat…[/quote]

Kaj ni jasno, da je bil Bog v tem kontekstu mišljen kot moški?:) Hodim ven, srečujem marsikoga…ampak kot rečeno, ni potrebe po pijanosti:). Ti pa kar kliči jelene nekje na samem:)).[/quote]

Ni razloga da bi jih klical.. niti Zlata ribica tega ni vredna 🙂


veruješ le v Boga zaradi katerega si trezna?))[/quote]Hočem reči, da ni razloga, zaradi katerega bi se napila…četudi bi se pojavil sam Bog:).[/quote]Kaj pa tak, da te vsaj mal premakne?
Da si kot “zadeta”‘ ?
Tak ne bi bil dovolj? :))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


veruješ le v Boga zaradi katerega si trezna?))[/quote]

Hočem reči, da ni razloga, zaradi katerega bi se napila…četudi bi se pojavil sam Bog:).[/quote]
evo Me — začni ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Hočem reči, da ni razloga, zaradi katerega bi se napila…četudi bi se pojavil sam Bog:).[/quote]
evo Me — začni ☺[/quote]

ne šteka tale ribca, nikakor ji ne potegne 🙂


Ko sem zagrenjen, ali depresiven, grem tečt vn. Pijem takrat ko sem srečen, ko spijem sem pa še toliko bolj. Po napornem dnevu se prav tako prileže 0,5 L laškega. Try it out folks !

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


evo Me — začni ☺[/quote]

ne šteka tale ribca, nikakor ji ne potegne :)[/quote]
pa tko dober nick ima, ki spominja na “vlečenje” … res ni vse “zlato”, kar se sveti ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

ne šteka tale ribca, nikakor ji ne potegne :)[/quote]
pa tko dober nick ima, ki spominja na “vlečenje” … res ni vse “zlato”, kar se sveti ☺[/quote]

Mislim, da je na dopustu tale ribca izgubila nekaj .. ni več tista prava. Skratka spremenila se je.. na slabše..

Hočem reči, da ni razloga, zaradi katerega bi se napila…četudi bi se pojavil sam Bog:).[/quote]Kaj pa tak, da te vsaj mal premakne?
Da si kot “zadeta”‘ ?
Tak ne bi bil dovolj? :))[/quote]

V tem primeru mi ni treba čakati 12 ur, da lahko sedem v avto, a ne?:))


pa tko dober nick ima, ki spominja na “vlečenje” … res ni vse “zlato”, kar se sveti ☺[/quote]

Mislim, da je na dopustu tale ribca izgubila nekaj .. ni več tista prava. Skratka spremenila se je.. na slabše..[/quote]

Vedno drugi krivi za tvojo “kompleksnost”:)).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close