Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj pijete?

Zakaj pijete?

Mene pa zanima zakaj sploh pijete alkohol?
Vam ima žgana pijača, ki peče po grlu in v želodcu kak poseben čudovit okus? Meni je to grozno, da te peče, ko popiješ.
Vino? Meni je to vse pa naj gre za ceneno ali drago vino, vse slab okus.
Sploh pa največ se spije cenenega vina, zakaj ga pijete? Okus ima zanič.
Zakaj se nalivate z alkoholom?
Nikoli mi ni bilo jasno.

Ker smo dobri državljani in s potrošnjo alkohola plačujemo trošarine in DDV
pa joškaste in ritaste kelnarce morajo tudi na primeren način zaslužit (da jim ni treba v ku.ple.raju po štangi se zvijat)
pa pijani vozniki v večjem % preživijo brez posledic karambole kot trezni

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ker je fajn bit pijan, sprosti te, ne vidiš več problemov okoli sebe, takrat si šele lahko začneš prepevat svet je lep.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ker je fajn bit pijan, sprosti te, ne vidiš več problemov okoli sebe, takrat si šele lahko začneš prepevat svet je lep.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ti res rabiš žensko, da te strezni:).

Ti res rabiš žensko, da te strezni:).[/quote]
saj je menda eno imel … pa se je baje zapila zaradi njega ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Torej pijete zato, da ste pijani, ker drugače ne zmorete živeti?
Torej lahko potegnem skupaj: kdor ga pije, beži stran od njega, ker je zguba, ki beži od življenja?


enako kot za pitje vsega drugega, jedenje mesa, … plesanje & petje … gledanje fuzbala …

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ti res rabiš žensko, da te strezni:).[/quote]
V bistvu je to še najmanj kaj potrebujem trenutno.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ti res rabiš žensko, da te strezni:).[/quote]
V bistvu je to še najmanj kaj potrebujem trenutno.[/quote]

Saj nisem pričakovala, da boš priznal. Ti se kar drži športa:)).

http://s9.favim.com/orig/130816/-citati-haha-tomorrowland-Favim.com-856301.gif

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Kaj si pa delal s penisom, da te boli?
V žensko lukknjo ga moraš tiščati, ti pa ga očitno napačno uporabljaš, zato te pa boli. Ne najdeš ženske pa najdeš kako drugo luknjo,a ne?

Kaj si pa delal s penisom, da te boli?
V žensko lukknjo ga moraš tiščati, ti pa ga očitno napačno uporabljaš, zato te pa boli. Ne najdeš ženske pa najdeš kako drugo luknjo,a ne?[/quote]
Izredno slab humor imaš, poišči si strokovno pomoč.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadni, ni humor, je odgovr nate, ker menda te boli k.

Odstrani se pošast.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadni, si lastnik foruma? Po mojem, da ne. Dvomim, da bi si lastnik dovolil biti tako prostaški, žaljiv, nesramen kot si ti v svojih postih.

Okusi so različni, eni ga pa tudi nimajo…. 😉

Drugače je pa v vinu edina stvar ki je (pogojno) škodljiva alkohol, vse ostalo je koristno za zdravje/telo kar dokazuje tudi zdravstveno stanje zmernih pivcev vina, sploh tistih, ki pijejo temne sorte.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


žganje je kot prvi seks, prvič (ponavadi) peče in žge, nato pa se človek privadi na ta čudoviti občutek ko mal zaskeli po grlu….pa tud žganja so si različna med sabo, vse odvisno od tega ki ga je “skuhal”…vina..žal med izredno dragimi in poceni vini (recimo buteljka za 5-10 evrov) ni grozne razlike, moj trenutni favorit je rumeni muškat od vina koper, ter modra frankinja iz imena, pa vina ki jih prideluje zlati grič iz konjic ter seveda traminec iz makol, drugač pa mi najbolj pašejo desertna vina, porto, madeira, pa martini ter njegov bratranec vermut..vse je odvisno od dnevnega razpoloženja ali rabim alko da me zbistri, da me nežno uspava, al da me naredi melanholičnega…..in zakaj pijem? zato ker lahko

Aha, a dobiš ob pitju vedno asociacije na opijanje, na sprostitev (ker nisi sproščen?), ker svet ni lep? 😉
Na tak način se zlorablja alkohol.
Jaz se zavzemam za kulturo pitja, ker prija dobra kapljica recimo po kosilu…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

To drži, če si vesel. če si zagrenjen ali depresiven, pa pijanost stanje le poslabša. Pijanost vedno potencira človekovo resnično razpoloženje.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

kje so vse od pijancev kao pretepene ženske … te bi vedele zakaj desc pije ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Kaj pa vem, če samo zato. Jaz tudi lahko, ampak ne. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Kaj pa vem, če samo zato. Jaz tudi lahko, ampak ne. :))[/quote]
ne, ne moreš, če bi lahko bi pil, tako pa ne piješ ker ne moreš…verjetno zaradi predsodkov.?

To drži, če si vesel. če si zagrenjen ali depresiven, pa pijanost stanje le poslabša. Pijanost vedno potencira človekovo resnično razpoloženje.[/quote]
To seveda ne velja za vsakega posamenika. Če bi bilo tako, potem se zagrenjeni ljudje ne bi opijali. Ko so opijejo, vsaj za trenutek težave izginejo, zato nimajo potrebe, da bi bili še bolj zagrenjeni, ampak so bolj veseli. Ne pa vsi, da se ve.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Kaj pa vem, če samo zato. Jaz tudi lahko, ampak ne. :))[/quote]
ne, ne moreš, če bi lahko bi pil, tako pa ne piješ ker ne moreš…verjetno zaradi predsodkov.?[/quote]
Nimam potrebe, lahko temu rečeš, da imam predsodke, meni je vseeno. Imam doma na polici precej alkohlne pijače, ki jo dobim tu in tam, pa se polica samo polni. Možnos piti torej imam, potrebe pa ne.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close