Zakaj ljudje žalijo?
Glej, moj zadnji post namenjen tebi, ker takega bika na internetu težko najdeš. Najprej pišeš bedarije, potem pišeš, da nisi bil ti, potem me obtožiš, da pišem pod tvojim nickom. Glej, zase veš, da si pokvarjen, zasledovalski in prevarantski, zato iz čiste paranoje misliš, da so tudi drugi isti kot ti. Tu lepiš v temo neki profil nekega reveža, ki z debato veze nima, češ, da je jaz. Se zavedaš, kako si beden?
Ne glede na to, kakšen sem jaz, tvoj problem ostaja: zanimajo te ženske v starostni skupini 20 – 28, ki jih pa ti očitno ne zanimaš. Če bi jih, ne bi tako bevskal po forumu in kazal s prstom na druge. Raje se posveti sebi, samorefleksija ne bi škodila, kazanje s prstom name te ne bo osrečilo.:) Čeprav, ravno pameten mi ne deluješ kaj dost, tako da dvomim, da boš upošteval nasvet.
[code]
Obenem se opravičujem avtorici teme, ker sem ji zasmetil temo s svojim pojasnjevanjem. Grem pisat poročilo za službo. Mi podjetniki delamo 24/7, česar si navadni delavec aka Marko, Spider ne more niti zamisliti.
[/code]
Jaz nisem podjetnik. Tudi ne pišem na takšen način. matjazko bi nehal s to komedijo, bedna je.
Nisem jaz nič kazal na druge, napadla je me je vaša virtualna skupnost. Kot hijene ste planili name. Zakaj pa potem morate obrati vso mrhovino od vsakega, če je z vami v reali vse OK:
Za potrebe kolega občasno malo pobrskam za določenimi ljudmi. Lahko najdem še kaj sočnejšega.
Obenem se opravičujem avtorici teme, ker sem ji zasmetil temo s svojim pojasnjevanjem. Grem pisat poročilo za službo. Mi podjetniki delamo 24/7, česar si navadni delavec aka Marko, Spider ne more niti zamisliti.
Takšne moške pomilujem, ker so močni samo v virtuali, v realnosti pa so ubogi politi cucki.
Tole ni bil moj post, da se razumemo
Vsakemu normalno inteligentnemu človeku je lahko jasno, da to niso moji posti.
To je pa že nekoliko smešno, raje napiši samemu sebi navodilo kako proti do ženske, stare 20 – 28. Dvomim namreč, da ima katerakoli toliko stara punca užitne zunanjosti problem dobiti tipa. Ti imaš problem, ne one in ti njim pišeš navodila?[/quote]
Dobiti tipa mogoče res nimajo problema. Večji problem imajo s tem, kako ga tudi obdržati ali ga najprej sploh sprejeti. Največkrat zaradi lastnih predsodkov, hkrati pa seveda tudi zaradi predsodkov, ki jih ima tip na drugi strani. Se pravi, težavo ima z ujemanjem oziroma z iskanjem pravega. Tudi, če je še tako lepa, ji to ne prinaša uspeha samo po sebi.
Forum je zaprt za komentiranje.