Zakaj kupovati med pri čebelarju in ne v trgovini ?
Odgovor na objavo uporabnika
Štajerska 1972, 14.09.2025 ob 14:30
Štajerska 1972, 14.09.2025 ob 14:30
A ni bila ravno lani afera, ko so v policijski preiskavi pri enem vašem lokalnem čebelarju našli nekaj 1000 praznih kozarcev od meda, ki ga je kupil v Lidlu in ga doma prepakiral in prodal z nekaj kratnim faktorjem ???
Saj tako delajo vsi, ne samo čebelarji (zelenjava,sadje,meso….) kupijo najcenejše v trgovini, potem prodajajo naprej kot ” slovensko domačo robo” po 5x višji ceni kot v trgovini.
Tako se to dela, drugače se jim ne izplača.
Forum je zaprt za komentiranje.