Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj je vsem neprijetno ob poroki Tine in Goloba?

Zakaj je vsem neprijetno ob poroki Tine in Goloba?

Odgovor na objavo uporabnika
Golob in Janša sta oba lopova, 06.09.2025 ob 19:57

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna715, 06.09.2025 ob 16:39

Je pa  Golobova bivša Jana lepotica proti tej Gabrovki. Pustil je še takrat vse tri otroke mladoletne, sineta z DS. Njegova družina je bila ugledna ( 58 let nazaj sem ga kot dojenčka  včasih pestvala – bili sosedje)Škoda, da je tako zabredel, da ga 60% državljanov mrzi. Kaj vse naredi želja po oblasti. Za zjokat.

Sovraži ga 90 odstotkov ljudi še več kot Janšo.

Eni smo besni sami nase da smo mi nasedli in ga obkrožili.

Ker boli če si odsekam volilne prste, pač pljuvam po tem ni vrednežu ki nas je vse naplahtal.

Škoda da ga nisi kot dojenčka zadavila, bi zdaj ne delal škode.

In če si ga res pestovala pol6si domačinka. Domačini pa VSI VEDO DA JE. ŽENA JANA ROBIJA UKELA6NED. FUKOM V LASTNI ZAKONSKI POSTELJI – Z MALJEVCEM.

Ja, sovražimo ga, preziramo ga, še bolj kot Janšo ki vsaj nikoli ni skrival da je psihopat in lopov.

Zdaj naj te pa vrag vzame, da nisi bila daljmovidna ko si se imela priložnost rešiti vso državo tega drekača!

Podpišem.

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno8409, 06.09.2025 ob 18:08

Nepristranskemu zunanjemu opazovalcu je pri vsem skupaj najbolj smešno to, da se ljudje iz plemena Goloba, Musarce in Jankoviča, razglašajo za “levičarje”, kao na strani malega človeka so, socialno čuteči, a vsi ne samo, da so milijonarji, ki moralizirajo iz Šelenburga in Rolsrojsov, ampak so vsi tako ali drugače obogateli iz javnih sredstev, s parazitiranjem drugih.

Noben od njih ni self-made man kot npr. Aleš Štrancar, Boscarol, Pečečnik, dr. Jure Knez ipd., ki se niso rodili s srebrno žlico v ustih, ampak so se s talentom in trdim delom prebili na prostem trgu, v razmerah zdrave konkurence, niso parazitsko na grbi davkoplačevalcev cel lajf pili kri navadnih ljudi kot GMJ, in kdo bi si mislil, tudi nimajo misterioznih firm in tajnih računov v tujini, in nimajo se potrebe kazati in izstopati z luksuzom in močjo, ostali so navadni ljudje, ki razumejo navadne ljudi.

GMJ so tako odtujeni od življenja navadnih ljudi, da tudi če bi hoteli, ne morejo razumeti realnosti navadnega človeka, razumejo in družijo se samo s sebi podobnimi, z drugimi degeneriranci in šelenburškimi paraziti, ki so obogateli s črpanjem davkoplačevalskega denarja in morajo ves čas gledati čez ramo, ki jim je politična funkcija eksistencialna nujnost, ščit pred kazenskimi ovadbami in zaporom.

Zato je za GMJ tako pomembno obvladovanje medijev, zato je npr. na Delu in RTV neuradna, ampak 100% učinkovita prepoved negativnega pisanja o GMJ, uradno seveda kao, češ, če pišemo po resnici, bo prišel Janša, da grejo novinarji sploh lahko mirno spat.

In to isto logiko so posvojili volilci, niso več sposobni kritično vrednotiti GMJ, ne da bi v enačbo vpletli Janšo zraven, niso več sposobni rečt, ej, tudi če Janša je majhne otroke za zajtrk, rabot GMJ ne morem tolerirat, to je do amena mafijsko, korumpirano in nesposobno.

To npr. z Jankovičem in farmacevtko, kakšen človek moraš biti, da ženski brez službe z majhnim otrokom rečeš, lahko ti pomagam in zrihtam službo, ampak mi ga moraš pofafat, kakšen bolnik moraš biti? Ampak kaj je narobe z ljudmi, da pogoltnejo tudi to in pogledajo stran, samo da ni Janša?

GMJ pleme nima veze z levičarstvom, strašenje z Janšo je samo paravan, da se odvrne pozornost od tega, kar delajo. Oz. ne delajo, ker čakalne vrste so vsak dan daljše, korupcije je vse več, pravosodje ostaja impotentno, Golob pa brezsramno podkupuje “neodvisne” medije, “nevladne” organizacije in svoje najbolj zveste volilce z denarjem navadnih ljudi in gradi Potemkinova sela.

Odgovor na objavo uporabnika
imaš pa prav, 06.09.2025 ob 19:06

Povej mi, če imam prav.  Žena ni želela, da zarine v politiko, ker je vedela kaj to pomeni.

In sta bila malo na bojni nogi. Preden sta uspela to doreči in se pogovoriti ter zglihati, se je preko svoje sestre začela po pisarni nastavljat ta Tina. Ga je omrežila, ločila in zdaj je kuhan!

Kaj misliš ti, ki ga  poznaš-imam prav?

Jaz imam občutek, da se bo enkrat še zelo bil po betici.

 

ČISTo vsak novohoričan ve da je robi peder. Očitno si ti edini ki verjame v pravljice božička in heteroseksualnega Goloba.

se strinjam z Je belo cesto ?

Odgovor na objavo uporabnika
porfoka v belem, 06.09.2025 ob 20:01

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimen15748292, 06.09.2025 ob 15:46

Tu ni ravno neke znanosti.

Zanj je ona najeta spremkljevalka, se pravi profesionalka. Dobro plačana.

Ona pa je združila prijetno s koristnim in našla providerja, za zrela leta. Roko na srce, stara je 39 let in “njena leta” v smislu spremljevalke so že zdavnaj mimo.

 

Bi se kar strinjala. Naj jima bo o.k.! Edino ta obleka bela, s tančicami res ni nikamor pasala;). saj bi lahko oblekla celo belo, le ne teh pajčolanasith zadev.

 

 

Je bila to civilna poroka? Taki šlajerčki, bele obleke imajo navadno za poroke v cerkvi. To naj bi pomenilo nedolžnost? Ne vem, se motim? Ve kdo, kako je s tem.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Je bela street, 06.09.2025 ob 20:02

Podpišem.

Odgovor na objavo uporabnika
nočna izmena, 06.09.2025 ob 20:07

se strinjam z Je belo cesto ?

Seveda se vsi strinjate z mano. Sem redka bela vrana ki si upa povedati, da je cesar gol.

Ker me je oblast ekonomsko za vedno onesposobila, da še kdaj delam v intelektualnih vodah, tako Janševa lopovska kot Golobova lopovska banda, PA SEM ČLOVEK KI NIMA ČESA IZGUBITI.

IN SAMO TAKI SMO RESNIČNO NEVARNI. KER SMO SPOSOBNI TO, KAR PIŠEMO, TUDI IZVRŠITI.

to je vse delo globoke države. Robi je bil dolga leta priden gospodarstvenik, ki je plesal tako kot so strici iz ozadja igrali. Za nagrado so ga postavili za premierja. Bonus je pa Tina Gaber kot nekakšna češnja na torti. Srčno upam, da na naslednjih volitvah leti iz parlamenta.

Zelo transparentna poteza, pravzaprav populistična. Bolj strel v koleno, kot kaj drugega.

Odgovor na objavo uporabnika
Zgleda ko. Kamela, je Kamela, 06.09.2025 ob 20:07

ČISTo vsak novohoričan ve da je robi peder. Očitno si ti edini ki verjame v pravljice božička in heteroseksualnega Goloba.

Ne morem tega trdit. Poznam enega, ki je zelo vpet v življenje tam in ta mi je rekel samo, da je malo zagledan sam vase. Niti omenil ni, da bi bil peder.

In verjemi mi, če bi res bil, bi ta moj prijatelj to zagotovo obelodanil.

Odgovor na objavo uporabnika
civilna?, 06.09.2025 ob 20:10

 

Je bila to civilna poroka? Taki šlajerčki, bele obleke imajo navadno za poroke v cerkvi. To naj bi pomenilo nedolžnost? Ne vem, se motim? Ve kdo, kako je s tem.

 

Tako je, bela barva simbolizira čistost, ni se je še dotaknila moška roka, saj sem v eni drugi temi pisal, od Gabrce obleka je klofuta v obraz vsem spodobnim ženskam, ona bi se morala v temnorjavi poročit, pa Made in Dubai torbica zraven.

Men je fuj. Stara sem 30. Kot bi imela 50 letnika v postelji. Taka razlika me vedbo odbije. Te stare trote in trotinje videm kot ene fuj fuj osladneže.

Lahko se dela lepega, ona nekaj kvačka o ljubezni. Pri meni ne vžge. Fuj in blajk.

Se držim pravila da si najdeš partnerja ki ne more biti tvoj oče ali mati po letih.

Ampak ok, on bo kmalu rabil plenice in negovalko, ona pa denar na upokojena starletska leta 😀

.

Odgovor na objavo uporabnika
mariaa, 06.09.2025 ob 15:32

Ker je neokusno, bizarno. Ko je kandidiral, se je predstavljal kot družinski mož in oče, njo smo poznali kot starleto dvomljive preteklosti.

Ve se, da tu ni ljubezni. Ona ljubi denar, on nihče ne ve, kaj mu je.

Ljudje zaznajo vrednote in tu ne bo pomagalo nič, tu manjka vse, kar ljudje spoštujejo. Zato poroke še pogledam ne, me vse nekako odbije.

 

Na sodišču ženi ni treba pričat proti možu in obratno.

Meni, zelo, hecno porocanje te =bene poroke, na RTV SLO 1, ob 19:02

Ima pa to porocanje izredno simboliko, ko si, ob porocanju, ogledujete ozadnje na plazi!

Priporocam ogled, pa vam ne bo vec neprijetno, ampak neizmerno hecno.  

Ma oštja, le zakaj jima namesto Mambo Kings ni pel Jan Plestenjak ki živi nedaleč od vile Tartini?

Morebiti zato, ker sploh ne vem, kdo je Tina Gaber? Ker niti ona ne ve, kdo sem jaz. Kaj me briga. Ali je to res zadnja slovenska novica, o kateri poročajo vsi mediji? Mene bolj zanima, kakšno škodo je naredilo včerajšnje neurje v naši državi, kot poroka nekoga, ki ga ne poznam. Seveda, razen iz medijev, ki dobesedno vsiljujejo samo neko poroko, ker ima Golob neko funkcijo v državi! Bo čez 1 leto to še aktualna tema? Aja, ločitev. Poroka, o kateri poslušam (pa ne) že ves mesec, ker to niso novice dneva. Raje preklopim na 1 brezvezno nadaljevanko oz. ugasnem TV. Novica dneva je eno, ponavljanje in ugibanje, kje, kaj, zakaj, pa nekaj povsem drugega. Ampak še vedno novice dneva. Da se dnevnik začne s tem? Halo?

Prostitutka je sedaj s poroko šla v penzion,saj je pei 39ih ničvredna prostituta, vzela starčka z debelo denarnico.  Butl ni dal narediti predporočne pogodbe, kmalu ga bo obrala ona in njena cela familija.

Un k bo na naslednjih volitvah se enkrat obkrozu to golobjo golazen je idiot. Jaz sem ze prvic vedel koliko je ura, samo naivnih Slovencev je prevec. Naj gre s to svojo kurbetino na smetisce zgodovine. Dosti mi je teh prodanih levakov brez hrbtenice, ki so zafural celo Eu.

Odgovor na objavo uporabnika
A597, 06.09.2025 ob 21:34

Un k bo na naslednjih volitvah se enkrat obkrozu to golobjo golazen je idiot. Jaz sem ze prvic vedel koliko je ura, samo naivnih Slovencev je prevec. Naj gre s to svojo kurbetino na smetisce zgodovine. Dosti mi je teh prodanih levakov brez hrbtenice, ki so zafural celo Eu.

???

60%? Prej 90%. Mors bit res poln samega sebe, da te ne gane, medtem ko te sovrazi cela drzava.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9713, 06.09.2025 ob 21:09

Morebiti zato, ker sploh ne vem, kdo je Tina Gaber? Ker niti ona ne ve, kdo sem jaz. Kaj me briga. Ali je to res zadnja slovenska novica, o kateri poročajo vsi mediji? Mene bolj zanima, kakšno škodo je naredilo včerajšnje neurje v naši državi, kot poroka nekoga, ki ga ne poznam. Seveda, razen iz medijev, ki dobesedno vsiljujejo samo neko poroko, ker ima Golob neko funkcijo v državi! Bo čez 1 leto to še aktualna tema? Aja, ločitev. Poroka, o kateri poslušam (pa ne) že ves mesec, ker to niso novice dneva. Raje preklopim na 1 brezvezno nadaljevanko oz. ugasnem TV. Novica dneva je eno, ponavljanje in ugibanje, kje, kaj, zakaj, pa nekaj povsem drugega. Ampak še vedno novice dneva. Da se dnevnik začne s tem? Halo?

To je zato, da se narod ukvarja s to poroko, ne sprašuje pa se, zakaj se je v času te vlade hrana podražila za skoraj 30%…

Kar osladna sta. Golob je rekel da je neskončno srečen da je rekla da. Kaj se nista prej zmenila za poroko, a je mislil da bo kar ušla pred oltarjem. Hahaha, pač kruha in iger. Saj na nek način sta za skupaj, on je v njej našel kar je pogresal . Lahko jima celo uspe. Ni mi neprijetno, ne da pa se mi gledati

Ona vidi denar in je za to pripravljena širiti noge.

On vidi med njene noge in je za to pripravljen dati denar. On se je prebudil ob njej. Torej med njenimi nogami. Ona pa si je zagotovila dinarcke.  Jaz temu rečem kar donarčki,  ker so pač donirani za spolne usluge.

Ona je pač ženska, ki ji je očitno seks služba ( mislim, da nikjer drugje ne dela). On ji daje plačo,  da mu skuha mineštro in kruh in razpre noge. To je tudi vse, kar si moški želi.

Lahko rečemo, da je zveza klasična.  Torej zelo pogosto videno pri moških z veliko denarja.

Dejansko ne razumem kako se potem počuti ženska.

Mafija je svobodna, ostali pa še bolj zasužnjeni (obdavčeni) kot prej. Vse je narejeno proti malim ljudem, ki so pošteni in plačujejo davek v prid mafije, ki NE PLAČUJE davke, razen 10 % mafiji na oblasti.

Zato je logično, da je za zdravstvo čedalje manj denarja…. na drugi strani pa čedalje več ostane mafiji zato bo v tujini obsojeni prodajalec drog in pralec denarja, pri nas pa gradil LUKSUZNO naselje. Mlad par, skupaj z družino ne more dobiti dovolj kredita za NORMALNo stanovanje, kaj šele luksuzno.  In še bolj perverzno je, da zaradi daljših čakalnih dob umirajo ljudje,  znan primer človeka z metastazami, medtem ko mafija sploh ne plačuje davka in koristi te isti usluge zastonj, če pa plača PA PRESKOČI REVEŽE, KI JE POŠTEN, PLAČUJE DAVKE IN ZATO NE MORE KUPITI SPECIALISTA, DA BI PRESKOČIL VRSTO. In tako nepošten preskoči reveža, dobesedno, ker plača.

GOLOBNJAK JE UZAKONIL  MAFIJO.

Veseli se lahko samo in le mafija in njegovi palestinci in tistih nekaj prodanih, ki imajo koristi od ropanja države.
Tu se vidi ves razvrat mafije, ki nam je ugrabila državo.

Odgovor na objavo uporabnika
pikimepiki, 06.09.2025 ob 16:12

Zato, ker je to lažna poroke ene lažnive zveze. Ni občutljiv na ženske čare, ker pa mora eno imeti zraven, so mu najeli spremljevalko.

Pa saj je že imel ženo, če je rabil krinko.

Po mojem mu ni bilo več za biti v politiki pa se je na eleganten način izognil. S Tino  je izgubil precej glasov. Nekaj šans še sicer ima, s to poroko še manj.

Boljša izbira  /Tina gor ali dol/ je od JJ.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close