Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek zakaj je toliko žensk samih

zakaj je toliko žensk samih

Po JUSU 🙂 Se je treba bati zensk s stevilko 39 in vec? Strup je v manjsih flaskah… nozicah.

Glede na to da v primeru priponke zadeva ne funkcionira (mogoce pa dobite naknadno gruco mojih odogvorov), odgovor bres slikce.
Vcasih so zavezovali nozice, danes tega vec ne pocno-vsaj mislim tako 🙂 Dvomim da bi moski ocenjevali zenske po stevilko nozice 🙂 Obratno seveda ni res :)[/quote]

Govorim o tem kaj je lepše videti in ne kaj kdo ocenjuje.[/quote]

Ne gledamo tako nizko 🙂 Bom pa se malce pozanimal in povprasal, da bom bolj na tekocem.

matjazku sem že pred časom “zaupala” številko… in od takrat naprej se me boji 🙂

p.s.
številka je čist primerna moji višini…. :)[/quote]

Pljuča so tudi primerne velikosti, ki zahlapnejo, ko globoko vdihneš, mnogo zraka, če si visoka? 😀
Ptujsko polje to je menda vse položno, se ženska fizonomija tudi prilagodi terenu okolja? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

@matjazek, tebe bom pa jaz narezala, tako da si boš zapomnil za vse večne čase 🙂

A tako da bo potem samo še za v đuboks? 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Spider, ni ti treba preseči niti okvirjev tega forum: http://med.over.net/forum5/read.php?124,7843668%5B/quote%5D

Spet se zaganjaš, a niti prebereš ne dobro.

Menda ja ne misliš, da bi ti mulci, ki se ženejo za vami, radi resno zvezo…Jaz pišem o iskanju resne zveze, ne občasnem seksu…

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Seveda iščejo nekateri tudi resno zvezo, vsaj tako verjamejo, dokler ne najdejo sebe. Nekateri pa dejansko najdejo pravo ljubezen, če le ne gre spet za odnos “mama-sin”. 🙂 Seveda pa nekateri iščejo tudi samo seks, kot ga iščejo tudi pri mlajših ženskah.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jezus kristus…

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


On ti ne bo pomagal, če si ne boš sam. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

http://www.youtube.com/watch?v=FBE0Mb9b3mY

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Spider, ni ti treba preseči niti okvirjev tega forum: http://med.over.net/forum5/read.php?124,7843668%5B/quote%5D

In ti zaradi teh mulcev dejansko res misliš, da si ista kot pri 20-ih, če ne še lepša? Zresni se, no.

Aja še to: tvoje poudarjanje, kako mulci varajo mlajše z vami, starejšimi (tudi temo si ovekovečila s takim primerom), samo kaže na to, da si v resnici zelo negotova zaradi let pod krinko zadovoljnosti, da si ego bildaš s tem. Poznamo mi take tudi v živo.

Seks … zaradi pecanja za seks nisi nič bolj posebna, saj to doživljamo skoraj vse ženske (nekatere več, druge manj). Dedci, poročeni, tujci na morju, nogometni trenerji na veliko pecajo mlajše ali vrstnice, najstniki pa starejše … Pa tega skoraj noben ne obeša na tako velki zvon tako kot 40 +, kako vas je en najstnik pecal ali – uh, kako paše za vaš balzam in ego – celo pustil mlajšo zaradi vas.

Emancipacija je vzrok za nesposobnost in iskanje partnerja.

Prav imaš Marko, jaz sem tudi bil zelo ranjen v preteklosti in sem 4 leta že praktično samski. Iščem partnerja in ga je zelo težko najti, moraš imeti res loterijsko srečo…

Se pa strinjam z enim iz foruma ko je rekel, da so ženske izbirčne. Potem pa se že ločijo ko imajo majhne otroke, seveda je potem težko najdit partnerja. Na koncu vseen ugotovijo, da so se za napačnega odločile….

Mislim da je odgovor na vprasanje tu nekje
http://www.youtube.com/watch?v=hstPHM3R1dY

pa se prevod ce niste videli serije:
http://www.youtube.com/watch?v=XPIxMq3YWKQ&feature=related

Sorry pozabil pripeti vmesni kader. pozicija 2.:
http://www.youtube.com/watch?v=rQ6mxKxU3sA

Uh, kako šele znate biti izbirčni nekateri moški … Nekateri, ne vsi.

Zato, ker so pametne.

IQ se poveča, če sta 2, a ne? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Zakaj je toliko moških samih?

A da jih je?
No jaz jih bolj malo poznam. Vsaj takih nad 25. Tiste pa, ki poznam pa so taki brez službe, brez delovnih navad, žurerji pri 30, 35 ali pa sicer imajo službo pa je njihov edin hobi visenje na računalniku.
Bolj težko pa je naletet na samskega pa da ima urejeno podstrešje, da zna kaj delat, da mu šport pomeni res gibanje in ne ogled nogometne tekme.
Ja, jaz imam fetiš na moške z delovnimi navadami in da radi športajo.

Sem mislil da se s casom-leti lestvica zelja male reducira.


There is so many things to do and so little time 🙂

Jaz bi rekla, da se z leti kriteriji poostrijo, ne zmanjšajo.
Pri 15ih je pomembno, da je moški fajn za pogledat, pri 20ih mora imet že kar nekaj prijetnih značajskih potez, pri 30ih mora biti zaposlen, imeti delovne navade, mora znati kaj postoriti po hiši, ne sme biti mamin sinček, pri 40ih so verjetno zahteve še dosti višje.
Res pa je, da z leti padajo kriteriji, kar se videza tiče. Meni je videz vse manj pomemben. Vse bolj pomemben je značaj, delovne navade, hobiji.
Jaz se držim pravila: ne zahtevaj nič takega, kar ne moreš nudit.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close