zakaj je toliko žensk samih
Kdo pa si ti, da mi boš govoril, kaj je moja naloga ?[/quote]
http://www.youtube.com/watch?v=qS7nqwGt4-I%5B/quote%5D
Tokrat si se pa dobro predstavil, moram priznat. 😉
Pejt na forum Ljubezenska Razmerja in primerjaj komentarje s telimi tu gor. Primož provokativne in žaljive komentarje briše, Robi jih pa ne. Tebi pa še vedno ne mislim dat maila, ali pa telefonske številke, ker mi nisi dovolj privlačna.
Aja, pa ne čudi me, da si zdaj šla menjat sliko v avatarju. Sem že v naprej vedel, da bo to tvoja naslednja poteza. Mwaaa***
Sadni, ljubezenski nasveti je moderiran forum z razlogom, tule pa imamo ČVEK. Ampak očitno je tebi pretežko razumet razliko med tema dvema pojmoma. Ali pa ti tvoj ego ne dovoli, da to razumevanje pokažeš, zato ker se vedno, ko mu kdo pokaže ogledalo, počuti užaljenega. 🙂
Ko je ženska mlada in lepa z vrstnicami tekmuje za zaželjene samce. Te pa lahko dobijo le nekatere ženske. Tiste, ki iz te tekme izpadejo, po 30-tem letu na med.over.net pišejo teme, kje so samski vredu moški, ali pa ostanejo same, ali pa morajo vzeti, kar pač lahko dobijo.
Samske ženske, stare 30-35 let ali še več, kot iglo v kopici sena iščejo tipe, kakršne so v mlajših letih vse po vrsti zavvračale, ker so bili premalo “atraktivni”.
Logično je, da bo samski 30+ eltnic pecal mlajše, ne pa svoje vrstnice, pri katerih je v prvem krogu izpadel, zdaj v tretjem krogu pa je kao v širšem izboru.
pajek, točno tako je! Se strinjam s teboj![/quote]
Spider, stopi le korak iz sviojih okvirjev; poglej kak drug forum v okviru MONa, preveri kak oglas namemnjen zmenkarijam oz. spoznavanju….še najbolje pa: prijavi se na kak chat kot ona40+ in potem piši tu gor kolko stare/mlade nadlegujejo “moški” med 20 in 30 let mladi….
Spider, ni ti treba preseči niti okvirjev tega forum: http://med.over.net/forum5/read.php?124,7843668
Obvezovanje pac ni vec v modi-ali pac?
Sedaj pa povejte ce gre dec na kolena in tole prinese kaksne so moznosti 🙂
Imajo tudi stevilko 39
Kakor za koga, na splošno baje ni preveč lepo videti, če premore ženska big foot varianto :-))))[/quote]
Glede na to da v primeru priponke zadeva ne funkcionira (mogoce pa dobite naknadno gruco mojih odogvorov), odgovor bres slikce.
Vcasih so zavezovali nozice, danes tega vec ne pocno-vsaj mislim tako 🙂 Dvomim da bi moski ocenjevali zenske po stevilko nozice 🙂 Obratno seveda ni res 🙂
Kakor za koga, na splošno baje ni preveč lepo videti, če premore ženska big foot varianto :-))))[/quote]
Glede na to da v primeru priponke zadeva ne funkcionira (mogoce pa dobite naknadno gruco mojih odogvorov), odgovor bres slikce.
Vcasih so zavezovali nozice, danes tega vec ne pocno-vsaj mislim tako 🙂 Dvomim da bi moski ocenjevali zenske po stevilko nozice 🙂 Obratno seveda ni res :)[/quote]
Govorim o tem kaj je lepše videti in ne kaj kdo ocenjuje.
Forum je zaprt za komentiranje.