Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?

Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?

Očitno še nisem srečala zavaljenega in meni všečnega v smislu partnerstva:). V tem je keč. Saj ti pravim, da bi se mnenja razhajala že pri slogu lajfa.

Mislim da ni. To je stvar posameznika. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mislim da ni. To je stvar posameznika. :)[/quote]

Odlično, potem se mi dopušča razvezan jezik:).

Resno. Ne morem verjet, kako je lahko neka zenska tako obsedena z debelostjo, tako slepo prepricana v svojo dogmo, da je ne prepricajo niti odgovori razlicnih moskih na forumu, ker jih takoj oznaci za hinavce?! WTF

Ja, Broom, tudi meni se zdi, da gre za ponavljajoci osebek. Ki nikakor ne more stopit preko bariere, ki si jo je povsem sam postavil.

Očitno še nisem srečala zavaljenega in meni všečnega v smislu partnerstva:). V tem je keč. Saj ti pravim, da bi se mnenja razhajala že pri slogu lajfa.[/quote]

Zelo zelo temeljito sem morala pobrskati po spominu, da sem našla debelega fanta, ki mi je bil všeč. Me je pa minilo po prvi skupni večerji. Ker ja, je imel konkreten razlog za svojo debelost in se ni mogel brzdati niti tiste tri četrt ure, ko sva bila na večerji. Ko je izpraznil svoj krožnik, je brez vprašanja začel jemati z mojega (on je porcijo zmazal v parih minutah), ko je videl, da bo tudi meni kmalu zmanjkalo, je zase naročil še eno porcijo. In tudi dogajanje po njej je bilo povezano izključno s hrano (še na burek, pa na sladoled, pa stalno pošumevanje s papirčki od bonbonov vmes).
Dokler sva se videla tako mimogrede in se samo pogovarjala, mi je bil pa všeč.
Enako antipatičen bi mi bil verižni kadilec, alkoholik, nekdo, ki ne more biti niti minutke tiho, nekdo, ki se med sedenjem ziblje ali tretji, ki je sicer suh, ampak samo poležava pred TV.

Krivokljun, ti ki se tako repenčiš, pa povej, če bi se ti zaljubil v debelo žensko?
Daj malo iskrenosti no.
POnavljajoči osebek? Vidiš, spet se motiš. Bariere? Pa ponovno se motiš. Če bi dobro prebral, sem jaz jasno napisal, da zdaj nimam več problemov z debelostjo. Ko je bila debelost odpravljena, so prišli občudovalci.
Isto kot pri ().

Na kraj pameti mi ne pride, da bi se zagledal v bajso.


Krivokljun je ženska..Toliko v vednost. 🙂


Krivokljun je ženska..Toliko v vednost. :)[/quote]

In? Kako veš, da se ne bi mogla zaljubit v žensko?

Če že ima ravno moški nick, a ne, ja vse je mogoče :).


Krivokljun je ženska..Toliko v vednost. :)[/quote]

In? Kako veš, da se ne bi mogla zaljubit v žensko?[/quote]


Krivokljun je ženska..Toliko v vednost. :)[/quote]

In? Kako veš, da se ne bi mogla zaljubit v žensko?[/quote]
Tega ne vem. 🙂
Vem pa, da ni moški. 🙂

In? Kako veš, da se ne bi mogla zaljubit v žensko?[/quote]
Tega ne vem. 🙂
Vem pa, da ni moški. :)[/quote]

Si ziher, saj nisi probal? :)) 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

In? Kako veš, da se ne bi mogla zaljubit v žensko?[/quote][/quote]

Tudi če ga ne bi imela.

krivokljun, se popolnoma strinjam;).

debelinka****, moje skromno mnenje je, da imaš problem, ampak to niso kile.
In glede na to, da praviš, da trenutno problema s kilami več nimaš, te očitno še vedno nekaj zelo muči. Nekaj drugega. Očitno še vedno nisi zadovoljna sama s sabo.

------------------------ "And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair." (Khalil Gibran)

Noelle, prav nič me ne muči. Jaz samo komentiram temo, ki jo je slučajno nekdo odprl. V bistvu me zabava neiskrenost anonimnih moških na MONu.
Niti v zavetju anonimnosti si eni ne upajo povedati odkritega mnenja.


Mislim, da se v ozadju skriva želja po potrditvi. Še vedno iščeš potrditve, da debelih nihče ne mara. Sedaj pa bi te naj marali, ko več nisi debela.
V sebi pa se še vedno nisi spremenila, zato rabiš potrditve.

Robi, že nekajkrat sem zgoraj napisala, da sem takoj dobila občudovalce. Isto izkušnjo ima (). In če povprašaš ženske, ki so bile nekoč debelinke, zdaj pa so postavne, ti bodo povedale isto.
Ne rabim potrditve, potrditev sem že dobila.
Ali pa naj še drugače povem. Veliko žensk se po poroki zredi. Med varajočimi moškimi potem slišiš to, da so zgroženi nad tem, da se je ženska tako zapustila, zato so si dobili postavnejšo ljubico. Ni nujno mlajšo, samo postavnejšo.

Pa ni le debelost. Recimo aknasta koža in ko te ni več, dobi ista oseba kar naenkrat oboževalce.
Ali pa se ženska samo drugače začne oblačit ali se okusno naliči ali kaj takega in že ima občudovalce.
Iskreno je to, da je videz pomemben.

Končno nekdo, ki pove resnico, bravo debelinka, moški bi pa še kar naprej lagali in se pretvarjali po internetu, kako nekaj, kar je res, v resnici ni res.

In ja, moškemu je lahko kdaj pa kdaj všeč tudi malo močnejša ženska, ampak vedno bo sanjal o tem, kako lepo bi bilo, da bi shujšala.

Drobne? To je stvar telesne konstitucije, ki je dedna, podobno kot je barva oči ali las. Zakaj imajo pa moški raje blondinke??
Če bi to držalo, bi bili sčasoma vsi drobni ~in tudi suhi,~ (ker bi oni drugi izumrli) ampak je opažen trend razvoja drugam, iz generacije v generacijo namreč rastemo. Tudi debelost kot bolezen našega časa je vedno pogostejša in to pri obeh spolih.
Vprašanje je neumno, kolikor je sploh lahko.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Kdor trdi drugače, da videz ni pomemben, si zatiska oči.
Eni so bolj lepi, drugi manj.

Debelinka***, pozabi na te forumaše da ti bodo dali prav, ker oni so perfektni sploh moški tu gor imajo sigurno vsi zlate Kur**:), dejstvo pa je da se veliko ljudi pretvarja, žalostno da nekdo tudi toliko iskrenosti in poguma ne premore da izreče resnico, ker se tako bojijo za svoj imiđ in kaj bodo drugi rekli.

Drugače pa vse to kar praviš in isto kar pravi marina2 je resnica, danes te nihče več ne šljivi če ne izgledaš dobro.

Ja, se je potrebno vdat v usodo, da najprej lepota potem ostalo.
Sicer sem to že dojela in tudi razumem, da pač na nekatere lepotne zadeve lahko vplivaš, druge ne (recimo postavo ja, višine pa ne).
Sem pa še vseeno včasih jezna, ko žensko častijo samo zato ker je lepa in je oh in sploh. Jaz pa se trudim in garam pa sem ničla, če pride kaka ekstra lepotica. Ampak tako pač je. Pač se potrudiš kolikor se da oz. kolikor hočeš. Recimo tudi, če se ti zdi depiliranje neumno pa to storiš, ker drugače pač nimaš šans. Pač so neke norme, ki se jih držiš ali ne. Če se jih ne, pač izpadeš.

Ja glej, svet gre naprej in ne nazaj. Glede depiliranja lahko ostaneš v kameni dobi, če ti tako paše. Osebno vidim same prednosti le-tega in to počnem zase. Tebe pa berem kot da je vsak vložek, namenjen tebi, napor in zahteva sodobnega časa.

Ne vem, kaj te jezi, če so druge ženske občudovane in izstopajo? Kaj je s tvojo karizmo? Zakaj ne stopiš pod žaromete? Aja, ti ne moreš, saj res…NOČEŠ.


No, to pisanje pa je jasen dokaz, da se išče potrditev. Če se ne bi, bi vam bilo vseeno za naše mnenje.
Glede naših kur***…..To pa je tako ali tako ženske že od nekaj zanimalo kakšne imamo..:)))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close