Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?
Mišice na babi so irelevantne. Ta na sliki ima premale joške, da bi imela večini moških všečno postavo. Vprašaj s eraje, zakaj so filmske zvezdnice ponavadi jošakrce. Aja točno, zato ker je dieal tisti tvoj b75, lol. Lahko se tolažiš do sutra, ampak tvoja moška postava je večini dedcev premalo seksi.
Mišice na babi so irelevantne. Ta na sliki ima premale joške, da bi imela večini moških všečno postavo. Vprašaj s eraje, zakaj so filmske zvezdnice ponavadi jošakrce. Aja točno, zato ker je dieal tisti tvoj b75, lol. Lahko se tolažiš do sutra, ampak tvoja moška postava je večini dedcev premalo seksi.[/quote]
Pa to je en fante za tem nadimkom ki vas zajebava v glavo.
Mišice na babi so irelevantne. Ta na sliki ima premale joške, da bi imela večini moških všečno postavo. Vprašaj s eraje, zakaj so filmske zvezdnice ponavadi jošakrce. Aja točno, zato ker je dieal tisti tvoj b75, lol. Lahko se tolažiš do sutra, ampak tvoja moška postava je večini dedcev premalo seksi.[/quote]
Večina uspešnih igralk ima majhne, ker so fit. Z izjemo Scarlet, pa še ona si jih je dala pomanjšat.
Verjetno pa ti itak govoriš o porničih, ker dvomim, da kak drug film vidiš. So preveč zapleteni za tvoje kurje možgane. In še tam so najbolj popularna mlade punce z malimi. Velike joške so všeč manjšemu procentu tipov, ki imajo materinski kompleks in itak niso primerni ne za zvezo, ne za kavs.
Mišice na babi so irelevantne. Ta na sliki ima premale joške, da bi imela večini moških všečno postavo. Vprašaj s eraje, zakaj so filmske zvezdnice ponavadi jošakrce. Aja točno, zato ker je dieal tisti tvoj b75, lol. Lahko se tolažiš do sutra, ampak tvoja moška postava je večini dedcev premalo seksi.[/quote]
Večina uspešnih igralk ima majhne, ker so fit. Z izjemo Scarlet, pa še ona si jih je dala pomanjšat.
Verjetno pa ti itak govoriš o porničih, ker dvomim, da kak drug film vidiš. So preveč zapleteni za tvoje kurje možgane. In še tam so najbolj popularna mlade punce z malimi. Velike joške so všeč manjšemu procentu tipov, ki imajo materinski kompleks in itak niso primerni ne za zvezo, ne za kavs.[/quote]
Poslušaj, kaj pa ti veš, kaj je mojemu tiču všeč? Pač, nisis eksi, sprijazni se. Imaš verjetno ozke boke, malo rit in b75. verjamem, da te kakšen obupan pokavsa, samo nimaš pa zapeljivih oblin.
Če si ti “nižji pod 1,8 m in športen” prevedeš v “meter šestdeset napihnjenec s krivimi nogami”, se sicer motiš, ampak je to čist tvoj problem. 95% žensk fitnes napihnjenci niso všeč, zato pa nekulturni srečuje samo bebave. Na njegovem nivoju pač.[/quote]
Iz tvojih izvajanj na forumu se ne da nikjer zaslediti ničesar, iz česar bi sklepali, da si na kakšnem spodobnem nivoju. Tako da, fitnes napihnjenci so kar lepo tvoj domet. Sej ves čas samo nekaj zmerjaš, fantaziraš in se oklepaš nekih cosmopolitan meril. pač nedozorela najstnica. Pri teh letih imajo normalne babe familijo, ne pa da se z internetniki prepirajo, kaj je lepa ženska postava.
Če si ti “nižji pod 1,8 m in športen” prevedeš v “meter šestdeset napihnjenec s krivimi nogami”, se sicer motiš, ampak je to čist tvoj problem. 95% žensk fitnes napihnjenci niso všeč, zato pa nekulturni srečuje samo bebave. Na njegovem nivoju pač.[/quote]
Iz tvojih izvajanj na forumu se ne da nikjer zaslediti ničesar, iz česar bi sklepali, da si na kakšnem spodobnem nivoju. Tako da, fitnes napihnjenci so kar lepo tvoj domet. Sej ves čas samo nekaj zmerjaš, fantaziraš in se oklepaš nekih cosmopolitan meril. pač nedozorela najstnica. Pri teh letih imajo normalne babe familijo, ne pa da se z internetniki prepirajo, kaj je lepa ženska postava.[/quote]
Hahahha… bebci krulite katerim izmed vas sem manj všeč. :))))))) sem vesela, da vam nisem :))))) prav sekiram se, kaj je vam všeč 😛 hahaha ker vic.
Joj kakšen bulšit. :))) Katerokoli porno stran odpreš, ima gor same suhe punce z malimi prsmi. Ker se to pač najbolj prodaja. Kar pomeni, da je to všeč večini moških. Izjema je big tits rubrika, za par deviantnežev tvojega kalibra.
Če ima ženska velike joške, to ne pomeni, da ima dobre gene, ampak da je zašpehana krava.
P.S.: moj šef je med par najbogatejšimi pri nas, pa si ni izbral joškarce. Zakaj že? Aja – ker ima nekaj v glavi, za razliko od omejenih fizikalcev, ki bluzite o dobrih babah, v resnici pa ne pridete dlje od drkanja. Za ženske ste pač – druga liga.
Na žalost se moram strinjat z trolom od Lepolaske.
Ženske z joški ki presegajo košarico C so meni neprivlačne…. Že C je tak tak… ko je mlada je ok, po 35tem pa ko gravitacija začne prihajat do večjega vpliva je pa polom…. Zgledajo pa one z C in D če majo ostali štel dober, super v kakih poslovnih oblekcah itd… samo tega ne smejo pol slečt 😛
Do zdaj so mi ble najboljše tam konkreten B…. Samo meni tak joške niso najpomembnejše, ženska mora met dobre noge in lepo ritko…
Ženske imajo modrce načeloma zato, ker jim brez njih joški visijo. No, suhice brez jošk modrca v bistvu ne rabite. Samo baba, ki ji joški stojijo kot nabildanemu dedcu, v bistvu ni baba. Lahko se suhice tolažite do sutra, ampak definicija ženstvenosti so zadnjica, boki in oprsje. Idelana postava je solidno oprsje, ozek pas, široki boki, lepa zadnjica. To je ženstvena postava. Je pa fajn brat, kako si babe brez još v tej temi ploskajo med sabo.Vaše tipe od razočaranja itak kap trofi, ko tiste nagravžne podložene modrce slečete po prvem randiju.
Če si ti “nižji pod 1,8 m in športen” prevedeš v “meter šestdeset napihnjenec s krivimi nogami”, se sicer motiš, ampak je to čist tvoj problem. 95% žensk fitnes napihnjenci niso všeč, zato pa nekulturni [/b][/u]… srečuje samo bebave. Na njegovem nivoju pač.
[/quote]
…samozavestnež[/b][/u], občasno tudi Lepolaska brez jajc, srečuje samo bebave. Na njegovem nivoju pač.
Mislim, da je glavni razlog kulturološki…čeprav nekateri moški odstopajo od definicije v naslovu teme.
https://de.wikipedia.org/wiki/Venus_von_Willendorf
Ta mini skulptura, velika cca 20 cm, ni brezveze vredna 10 mio dolarjev. Ker zelo dosti pove o naslovni temi oziroma vzroku zakaj moški preferiramo povečini suhice.
Vsaka družba v zgodovini, tudi današnja, hlepi k nekim idealom. Egipčani so par tisoč let delali tiste dvodimenzionalne slike po istem kopitu, kar dobro uteleša hlepenje njihove družbe po urejenosti, sistematičnosti, konstantnosti, ohranjanju statusa quo. Od nastanka njihove države pa vse do rimske osvojitve Egipta se kulturno skoraj niso spremenili, dosti manj kot ostali imperiji v dosti krajšem roku.
Grki so ustvarjali mišičste kipe, ker so želeli biti kot njihovi bogovi ter se z izklesanimi telesi približati le tem. Vilendorfska Venera je obilna, ker je v njenem času močno primanjkovalo hrane in je bila okrogla postava, kot še v nekaj obdobjih pozneje, v primežu ščepca bogatega sloja, nekaj k čemu so vsi sloneli, ker je bil to simbol bogastva, ko še ni bilo poljedelstva in je bila povrhu še ledena doba.
Na Zahodu je že desetletja drug problem, hrane je v izobilju, in umetnost je kako ostati vitek, ker prenajedanje oz debelost velja za bolezen, čustveno ali kakršno koli drugo neravnovesje. Tudi znak, da imaš kontrolo nad sabo/življenjem. Ker je lažje biti okrogel in zapuščen kot fit, lep, suh. K omenjenim standardom verjetno vplivajo tudi vsi oglasi z oh in sploh lepoticami, suhicami, ki nam v podzavest vbijajo oziroma sporočajo med vrsticami “edino če boste suhi in lepi boste tudi (pri)ljubljeni”. Takšen pristop se začne že za generacijo 8-12 let in ko to gledaš po tv in na številnih plakatih po mestu se prej ali slej zažre vate, vsaj delno.
Ključno in najbolj zanimivo pa je odkritje, ki je indijskega nevrokirurga (ne spomnim se imena) pripeljalo do nekaterih zaključkov, ki se dotikajo tistih lepotic na plakatih, z polnimi ustnicami, dolgimi in polnimi lasmi ter koščeno postavo.
Do odkritja je prišel med opazovanjem galebov, ker naj bi bilo z nami isto in čisto podzavestno. Mati jih hrani z rdečim kljunom in ta barva je ena redkih stvari, ki jo prepoznajo mladiči. Ko so jim dajali pred očmi tanek kos lesa, prebarvan z rdečo so kljuvali isto kot hrano, ki jo prinese odrasel galeb, širši je bil pobarvan del, intenzivneje so se odzivali ampak le do ene meje – vedno iste. Če so recimo prebarvali celo palico lesa rdeče se mladiči sploh niso odzvali.
Pravi, da ljudje podzavestno hlepimo k nečemu idealnemu, redkemu, na tisti meji med težko dostopnim, a še uresničljivim, Le da se je to v vsakem obdobju in kulturi izražalo na drugačen način.
Je pa to le teorija, ki sem jo povzel in komot se indijski gospod povsem moti, čeprav se do neke mere povzetek njegovih raziskovanj zdi logičen, a ne pojasnjuje zakaj pa je neki manjšini všeč baročno žensko ali moško telo, še posebej, če ni živel v pomanjkanju ali mama ni bila močnejša.
Fiziki bi zagotovo rekli, da zato, ker se večja masa bolj privlači 🙂
Btw, seriji petih dokumentarcev, ki zajema tudi zgoraj omejeno definicijo je naslov “Kako je umetnost ustvarila svet”, vredno ogleda, če kje ujamete.
Forum je zaprt za komentiranje.