Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?

Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?

Je, je. Do denarja. Ti tega ne razumeš :)))
Joj Marinec, pa saj ti se menda zavedaš, da punca ne trpi tako zelo, ane? Roko na srce, moj ljubljeni in oboževani dedc je tudi biznismen. Seveda bistveno manjši (niti se ne da zračunat koliko manjši). Pa ga komaj kaj vidim. Če hočeva biti skupaj (in midva si reees želiva biti veliko skupaj), morava že čarati, ali pa čas nekje/nekomu odtegniti. Tako da, če mene prašaš, je v njenem primeru res vseeno, če bi bila opazna simbioza s samim hudičem. Koliko časa pa v resnici preživi z njim? Za ta denar bi mu še ti z veseljem česal tisto prečko :))) Mimogrede, bo te melanomanije kaj kmalu konec, se že kaj ve?

Kar se pa tiče ostalega je pa tako, da nikoli nisem bila kaj posebno lepa, niti posebno postavna, še najmanj pa suha in drobna, pa sem se vedno dedcev otepala. Milina, punce, milina, na to tipi padajo, hahaha :)))[/quote]

Torej,nisi posebno lepa,niti posebno postavna,nisi niti suha,niti drobna,skratka nisi pretirano grda,imaš tudi nekakšno postavo,imaš debele kosti in preveč kil,vendar jo imaš in si se vedno morala dedcev otepati,ker je za povaljat za večino dedcev dobra čisto vsaka,ki jo ima in jo rada deli,ne glede na to,kakšna je in s tem se ni za hvalit :))).[/quote]

Ne, ne. Nisem posebno lepa, niti posebno postavna. Sem pa kar čedna in normalno hranjena. Pa s svojo sem vedno zelo skrbno gospodarila. Ampak ti povem, da je to dedce še bolj spravljalo ob pamet.

Mimogrede: kako stehtaš svoje kosti? Ker bi me res zanimalo koliko tehtam”žive vage”. 😀

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Margo tale tvoja rahlo pretirana skromnost meji že na…. domišljavost? 😉

Drugače pa bi bilo škoda ločevat kosti od ostalega, ker simbioza obojega prav posrečeno izpade 😛

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Za viseti na tebi ženska res ne rabi kaj več kot “prijetno zunanjost”, za vse ostalo pa zgolj zunanjost še zdaleč ni dovolj, zato je tvoje sklepanje o standardih, napačno, razen, če je tvoj standard odnosov z nasprotnim spolom, omejen na “visenje na tebi”.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Za viseti na tebi ženska res ne rabi kaj več kot “prijetno zunanjost”, za vse ostalo pa zgolj zunanjost še zdaleč ni dovolj, zato je tvoje sklepanje o standardih, napačno, razen, če je tvoj standard odnosov z nasprotnim spolom, omejen na “visenje na tebi”.[/quote]
Lahko preprosto sklenemo, da njena osebnost dejansko ni čudovita in bi bila potrebna piljenja (če želi še drugačne izkušnje), zunanjost pa je in temu primerno pritegne tudi takšne kandidate. To so takšni, ki jim je pomemben le videz, z osebnostjo pa se ne ukvarjajo kaj preveč. Zato ima ženska dejansko resničen občutek, da so z njo le zaradi zunanjosti.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Torej,nisi posebno lepa,niti posebno postavna,nisi niti suha,niti drobna,skratka nisi pretirano grda,imaš tudi nekakšno postavo,imaš debele kosti in preveč kil,vendar jo imaš in si se vedno morala dedcev otepati,ker je za povaljat za večino dedcev dobra čisto vsaka,ki jo ima in jo rada deli,ne glede na to,kakšna je in s tem se ni za hvalit :))).[/quote]

Ne, ne. Nisem posebno lepa, niti posebno postavna. Sem pa kar čedna in normalno hranjena. Pa s svojo sem vedno zelo skrbno gospodarila. Ampak ti povem, da je to dedce še bolj spravljalo ob pamet.

Mimogrede: kako stehtaš svoje kosti? Ker bi me res zanimalo koliko tehtam”žive vage”. :D[/quote]

Margo, ne skrbi, si veliko boljša kot katera koli slabša od tebe. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ali pa je le mislila, da človek na njej najprej pade na videz in šele malo potem tudi na osebnost. Tudi sam najprej žensko opazim (z očmi) in šele potem spoznavam njeno osebnost. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

‘Srce ženske’ je najpomembnejše, lepa zunanjost pa je še dodaten bonus. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Majhen popravek, veliko “srce” 😉

Še dodaten popravek, pa tista 2 priveska zraven srca. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Js sm star 17 let pa npr.ce si suha je fajn da te lohk dvignes pa to ce si debela mas kej za primt ko fukas se kr speh premetava zto mam pa najrajs dobre v joske dobre v rit v trebuh suhe pa v noge tko tko najbol koristno jo pofukas

Mleko si obriši od brade in porniče ugasni. Bo kmal risanka na sporedu in čas za it spat.

https://www.youtube.com/watch?v=feuEoC-y6f0

https://www.youtube.com/watch?v=TM0HTU9dRvk

meni drobne suhe punce niti malo ne privlačijo. bolj me privlači če je malo višja in bolj “konkretna”, z malo več kilami.

mene pa zanima, zakaj je pa ženskam višina moškega tako pomembna?

mene pa zanima, zakaj je pa ženskam višina moškega tako pomembna?

Zato ker to pomeni, da je moški težji.

Če se pustiš nategnit tipu, ki je meter 70, s 60 kilami skupaj s postlo, je tako, kot da bi se natepaval z vinsko mušico.

sej če ma ženska meter pa želet,jo tudi moški natakne in suče kot helikopter propelerje…


Najboljsa kombinacija je majhna suha ali pa srednje velika z vecjo ritko in lepimi socnimi joski mmm 🙂 🙂

Po tej logiki samskih suhic ni 😉
Pa tudi na tem forumu so potem zenske za potipat 😉
Nekaj ne stima tu 😉

Potipaj ti raje Antilopo, te čaka že od leta dva pa tri.

Menim, da se kar dobro spoznaš na vinske mušice…
:D:D:D:D:D:D:D

kadar moški ne mara občutka, da natepava slona ali možačo, pa ni prav, ker more kao sprejemat vse? 😀
sej maš tudi majhne debele moške, kaj pa taki?

Ti imaš noge tolk na O, da bi se lahko tud sloni vmes sprehajali, tako da ne vem, kaj jamraš.

Tipi, ki ste “visoki” 1,6 m in še grdi po vrh, vam ne pomaga tudi, da si na paritvenem portalu dodate 10 cm.

zdaj se bom ubil in ti boš kriva.

Še en luzerski psihpat. Sem vedela po prvi minuti tiste kave. Tko kot vse ostale, verjetno.

..vi pa nasedate..ne tako dolgo nazaj je recimo pisala, da so ji všeč mali in nabiti tipi. Pač trolla vas teličke…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close