Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?

Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?


Če popolna postava pomen manekenska postava potem se strinjam s tem. Tiste, ki se resno ukvarjajo s fitnesom in majo naštudirane kalorije bojo tud z manj simpatičnim obrazom 7-8/10. Tako žensko bo vsak hotu podret. Verjamem pa da majo eni bolj uboge standarde pa pogledajo samo učke pa srček, lol


Če popolna postava pomen manekenska postava potem se strinjam s tem. Tiste, ki se resno ukvarjajo s fitnesom in majo naštudirane kalorije bojo tud z manj simpatičnim obrazom 7-8/10. Tako žensko bo vsak hotu podret. Verjamem pa da majo eni bolj uboge standarde pa pogledajo samo učke pa srček, lol[/quote]

Glede na to, da so manekenke obešalniki za perilo in za obleke, poleg tega jih izbirajo modni disajnerji, ki so v glavnem pedri, bi težko rekli, da je manekenska postava večine manekenk popolna postava take sorte, kot si jo predstavlja povprečene moški, ki ni glih peder :-), zato se jaz ne bi strinjal, da je manekenska postava popolna postava.

Sej tud jst nism reku tega.


Če popolna postava pomen manekenska postava potem se strinjam s tem. Tiste, ki se resno ukvarjajo s fitnesom in majo naštudirane kalorije bojo tud z manj simpatičnim obrazom 7-8/10. Tako žensko bo vsak hotu podret. Verjamem pa da majo eni bolj uboge standarde pa pogledajo samo učke pa srček, lol[/quote]

Manekenska postava je nekaj, kar je prilagojeno modi, in se napačno uporablja kot sinonim za ‘popolno’ postavo. Dvomim, da so ‘suhe preklje brez prs in riti’ nekaj, kar bi bilo večini moškim privlačno.

Ampak na koncu vedno odtehta karakter osebe, vsaj za kaj (dolgo)trajnega, kako drugega čustveno doživljamo, vrednotimo. Partner ti mora biti predvsem notranje privlačen in lep, zunanja lepota je samo podatek, ki ne pove ničesar o osebi.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Če popolna postava pomen manekenska postava potem se strinjam s tem. Tiste, ki se resno ukvarjajo s fitnesom in majo naštudirane kalorije bojo tud z manj simpatičnim obrazom 7-8/10. Tako žensko bo vsak hotu podret. Verjamem pa da majo eni bolj uboge standarde pa pogledajo samo učke pa srček, lol[/quote]

Manekenska postava je nekaj, kar je prilagojeno modi, in se napačno uporablja kot sinonim za ‘popolno’ postavo. Dvomim, da so ‘suhe preklje brez prs in riti’ nekaj, kar bi bilo večini moškim privlačno.

Ampak na koncu vedno odtehta karakter osebe, vsaj za kaj (dolgo)trajnega, kako drugega čustveno doživljamo, vrednotimo. Partner ti mora biti predvsem notranje privlačen in lep, zunanja lepota je samo podatek, ki ne pove ničesar o osebi.[/quote]

Blebetanje, potem se pobere pa mlade in lepe. Tudi če je 150 kilska, samo da je notranje lepa. Tako je Melanie pobrala Trumpa, samo poleg notranje lepote ima še par milijard, kar ga naredi tudi zunanje zelo lepega.


Z okusom ne moreš nikogar užalit. Ker ga nimaš.
Za take osle kot si ti, je dovolj da ste se rodili – si že s tem dovolj velika žalitev za človeško raso. Ti bi bil lahko skoraj zagotovo posvojen, samo tvoja mama ni našla nikogar, ki bi te hotel.[/quote]

Narava je tako dobra, da prenaša osle in oslice. Če bi bila narava bolj selektivna, bi ti tu manj čvekala, ker bi te ne bilo.

Če je prikrit gej bo poiskal veliko koščeno babnico.

Marina2

Prav žaljiva si do nas suhic, ki se ne moremo zrediti, se ukvarjamo s športom itd. in sem podobna svojim hčeram v najstniških letih, omg. Za spremembo od tebe se sploh ne obremenjujem s takšnimi vprašanji. Daj začni živeti. Suha sli debela, pomembna je tvoja karizma, energija oz. privlačnost, ki jo imaš ali pa nimaš.

Manekenska postava je nekaj, kar je prilagojeno modi, in se napačno uporablja kot sinonim za ‘popolno’ postavo. Dvomim, da so ‘suhe preklje brez prs in riti’ nekaj, kar bi bilo večini moškim privlačno.

Ampak na koncu vedno odtehta karakter osebe, vsaj za kaj (dolgo)trajnega, kako drugega čustveno doživljamo, vrednotimo. Partner ti mora biti predvsem notranje privlačen in lep, zunanja lepota je samo podatek, ki ne pove ničesar o osebi.[/quote]

Blebetanje, potem se pobere pa mlade in lepe. Tudi če je 150 kilska, samo da je notranje lepa. Tako je Melanie pobrala Trumpa, samo poleg notranje lepote ima še par milijard, kar ga naredi tudi zunanje zelo lepega.[/quote]

Veliko moških je brez okusa, saj jih očara le zunanjost embalaže, torej kar vidijo, kakor dejanski značaj ženske, torej tisti, kar dejansko šteje za fasado – potem enako velja za ženske, ki gredo v kompromisne zveze zaradi lagodnega življenja z moškim, ki (n)jih financira in njihove otroke. Poznam ženske, ki niso ‘standardno’ nobene lepotice, pa so čudovite osebnosti – in to jim (do)da nek poseben ‘draž’, privlačnost.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Lepo je vse, kar je naravno, če je to tvoja naravna konstitucija, potem je to lepo. Drugo je, da veliko (mladih) žensk želi biti suhih, pa stradajo in podobno. Te vrhunske manekenke, ki jih gledamo po modnih pistah, morda pojejo tablico čokolade dnevno, zato tudi izgledajo podhranjeno – ker tako diktira modni trend, verjetno tudi zaradi praktičnosti, da lahko navesijo nanje kakršno koli cunjice.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Manekenska postava je nekaj, kar je prilagojeno modi, in se napačno uporablja kot sinonim za ‘popolno’ postavo. Dvomim, da so ‘suhe preklje brez prs in riti’ nekaj, kar bi bilo večini moškim privlačno.

Ampak na koncu vedno odtehta karakter osebe, vsaj za kaj (dolgo)trajnega, kako drugega čustveno doživljamo, vrednotimo. Partner ti mora biti predvsem notranje privlačen in lep, zunanja lepota je samo podatek, ki ne pove ničesar o osebi.[/quote]

Blebetanje, potem se pobere pa mlade in lepe. Tudi če je 150 kilska, samo da je notranje lepa. Tako je Melanie pobrala Trumpa, samo poleg notranje lepote ima še par milijard, kar ga naredi tudi zunanje zelo lepega.[/quote]

Bi radi čtivo..? 🙂
Izvolite.

Ljudje ravnamo in se odločamo po vzorcih, ki so vanje zapisani od najranejšega otroštva dalje zaradi genov, vzgoje, vzgledov, vplivov okolja in še česa. No, ne vsi. Nekateri imamo vzorce pod maksimalno možno kontrolo, recimo, da je temu tako. 🙂

Recimo ji kar M. K.. M. K. je imela v primarni družini totalno razsulo. Njen oče je njeno mamo varal od njenega spočetja dalje, potem jo zapustil, potem zahteval, da se otrok (z imenom M. K) splavi, si potem premislil, potem naredil otroka drugi (to je polbrat M. K), pa to drugo žensko zapustil in se vrnil k materi M. K. nazaj, a jo je varal, kolikor jo je le mogel, skratka, bil je tipični primer odsotnega očeta, sodeč po njegovem ravnanju primwer povsem nestabilnega in zblojenega, katerega ravnanje v njenen otroštvu je najverjetneje v M. K. pustil neizbrisni vpliv in pečat. Oče lahko oblikuje in vzgoji pravilno svojo hčer, ji da samozavest in jo ustrezno sprogramira, vzgoji za življenje, če ji je ideal in svetal vzgled pravega moškega in če ravna popolnoma nasprotno od tega, kar je počel ta njen. V nasprotnem primeru hči pogreša “odsotnega” očeta v otroštvu, puberteti in tudi ko odraste, išče vse tisto, kar njen oče ni bil, v generacijo ali več generacij 🙂 starejših moških. To, da kar povprek vse ženske iščejo generacijo starejše moške, ker so “finančno stabilni in ostalo”, mladci pa ne, ne drži. Ene iščejo generacijo mlajše. 🙂 To prvo počnejo le redke posmeznice, ki so imele v otroštvu “odsotne” očete ali še kaj hujšega, kot na primer M. K. in je odklon od povprečja. 🙂 To drugo pa… ne spada pod ta konkretni primer. 🙂

Iskala je torej nadomestnega očeta, moškega, ki bi ji nadomestil očeta, ji dal varnost ($), veljavo, samozavest in še kaj, vse to, kar ni dobila od svojega očeta v otroštvu. Če pogledate sliko očeta M. K. in jo primerjate s sliko D. T., ugotovite, da sta si fizično neverjetno podobna. 🙂 Sta približno enako stara, se enako oblačita, le eden si češe trampprečko 🙂 v eno stran, drugi pa v drugo 🙂 in če ne vidiš primerjalnega izpiska s konta v ($) obeh, sta si povsem podobna, kot eno jajce drugemu jajcu. 🙂 Skratka, iskala je opisano, izgubljenega odsotnega očeta, varnost in stabilnost, kar pomeni končno tudi dolarje ($), hehehe, a tudi vse, kar lahko nudi eno generacijo starejši moški, kaj to je. ve le ona :-); torej, razlika v letih nje ne moti, celo hotela jo je, morda nezavedno, morda zavedno. D. T. pa je nekdo, ki si lahko privošči ($) za eno generacijo mlajšo žensko, vsakdo pač ne more voziti porša ali ferarija, starega 48 let, ki veliko žre in potrebuje drag servis in podporo :-), ali pa ga vsakdo noče voziti, ker noče nepotrebnih stroškov, ker ima pošlihtan ego, ker se ceni in ne rabi podaljška ega v obilki drage znamke, recimo kot – W. Buffet, ta vozi toliko star avto, kot jaz in še gre :-). D. T. nujno, nujno potrebuje porša znamke M. K. :-), a je ta D. T. hkrati tako pameten, da zmore in zna generacijo mlajšo žensko obdržati v svoji orbiti; kako, ve samo on, vidi pa vsak, ki pozna medčloveške odnose, končno, M. K. sploh noče stran, saj ima v njemu natanko to, kar je iskala. :-). Interesi obeh se v tem primeru pokrivajo in ta zveza je stabilna; ona ima zagotovljeno varnost ($) in moškega, ki ji nudi vse tisto, kar ji njen oče ni, on ima mlado ženo, ki mu dviguje ego in še kaj in oba sta srečna zadovoljna, najverjetneje brez, da bi se ukvarjala z vprašanji, kateri vzorci ali interesi so ju povezali, skratka, simbioza. 🙂

Dejstvo je, da morebitni kot cerkevena miš revni D. T., z dohodkom pod 1.000 dolarjev na mesec, nikoli ne bi dobil M. K., ker nje ne bi zanimal, izbere pač ženska, naj bi ji nudil še toliko “vsega ostalega”, ne pa dolarjev po volji in v dovolj velikih količinah 🙂 in drugo dejstvo je, da neprivlačne neseksi zašpehanostrijastorazveznjene ali pa koščenoploščate neambiciozne zgarane nemanekenke iz množice, četudi bi ji bilo ime M. K. – D. T. ne bi hotel imeti poleg sebe, ker bi mu dodatno pokvarila izgled, ego in njegov šov, ki pravkar poteka, oziroma se je končal pozitivno zanj tako, da ga bo lahko nadaljeval kar v Beli hiši. 🙂

Skratka, če pogledamo na zadevo tako, je opazna simbioza in ujemanje interesov zaradi nezavednih vzorcev M. K. in napihnjenega ega mogotca D. T. Je to lahko celo ljubezen…? Ne verjamem v tako ameriško pravljico. 🙂

Lep pozdrav
marinec

http://www.moskisvet.com/clanek/zanimivo/zakaj-mlade-zenske-privlacijo-starejsi-moski.html

…?

Blebetanje, potem se pobere pa mlade in lepe. Tudi če je 150 kilska, samo da je notranje lepa. Tako je Melanie pobrala Trumpa, samo poleg notranje lepote ima še par milijard, kar ga naredi tudi zunanje zelo lepega.[/quote]

Veliko moških je brez okusa, saj jih očara le zunanjost embalaže, torej kar vidijo, kakor dejanski značaj ženske, torej tisti, kar dejansko šteje za fasado – potem enako velja za ženske, ki gredo v kompromisne zveze zaradi lagodnega življenja z moškim, ki (n)jih financira in njihove otroke. Poznam ženske, ki niso ‘standardno’ nobene lepotice, pa so čudovite osebnosti – in to jim (do)da nek poseben ‘draž’, privlačnost.[/quote]

Jaz sem po vseh standardih lepotica in verjemi, še nobeden se name ni obesil zaradi čudovite osebnosti. Po vseh standardih moški gledate bolj na zunanjost, sploh na začetku.

Blebetanje, potem se pobere pa mlade in lepe. Tudi če je 150 kilska, samo da je notranje lepa. Tako je Melanie pobrala Trumpa, samo poleg notranje lepote ima še par milijard, kar ga naredi tudi zunanje zelo lepega.[/quote]

Bi radi čtivo..? 🙂
Izvolite.

Ljudje ravnamo in se odločamo po vzorcih, ki so vanje zapisani od najranejšega otroštva dalje zaradi genov, vzgoje, vzgledov, vplivov okolja in še česa. No, ne vsi. Nekateri imamo vzorce pod maksimalno možno kontrolo, recimo, da je temu tako. 🙂

Recimo ji kar M. K.. M. K. je imela v primarni družini totalno razsulo. Njen oče je njeno mamo varal od njenega spočetja dalje, potem jo zapustil, potem zahteval, da se otrok (z imenom M. K) splavi, si potem premislil, potem naredil otroka drugi (to je polbrat M. K), pa to drugo žensko zapustil in se vrnil k materi M. K. nazaj, a jo je varal, kolikor jo je le mogel, skratka, bil je tipični primer odsotnega očeta, sodeč po njegovem ravnanju primwer povsem nestabilnega in zblojenega, katerega ravnanje v njenen otroštvu je najverjetneje v M. K. pustil neizbrisni vpliv in pečat. Oče lahko oblikuje in vzgoji pravilno svojo hčer, ji da samozavest in jo ustrezno sprogramira, vzgoji za življenje, če ji je ideal in svetal vzgled pravega moškega in če ravna popolnoma nasprotno od tega, kar je počel ta njen. V nasprotnem primeru hči pogreša “odsotnega” očeta v otroštvu, puberteti in tudi ko odraste, išče vse tisto, kar njen oče ni bil, v generacijo ali več generacij 🙂 starejših moških. To, da kar povprek vse ženske iščejo generacijo starejše moške, ker so “finančno stabilni in ostalo”, mladci pa ne, ne drži. Ene iščejo generacijo mlajše. 🙂 To prvo počnejo le redke posmeznice, ki so imele v otroštvu “odsotne” očete ali še kaj hujšega, kot na primer M. K. in je odklon od povprečja. 🙂 To drugo pa… ne spada pod ta konkretni primer. 🙂

Iskala je torej nadomestnega očeta, moškega, ki bi ji nadomestil očeta, ji dal varnost ($), veljavo, samozavest in še kaj, vse to, kar ni dobila od svojega očeta v otroštvu. Če pogledate sliko očeta M. K. in jo primerjate s sliko D. T., ugotovite, da sta si fizično neverjetno podobna. 🙂 Sta približno enako stara, se enako oblačita, le eden si češe trampprečko 🙂 v eno stran, drugi pa v drugo 🙂 in če ne vidiš primerjalnega izpiska s konta v ($) obeh, sta si povsem podobna, kot eno jajce drugemu jajcu. 🙂 Skratka, iskala je opisano, izgubljenega odsotnega očeta, varnost in stabilnost, kar pomeni končno tudi dolarje ($), hehehe, a tudi vse, kar lahko nudi eno generacijo starejši moški, kaj to je. ve le ona :-); torej, razlika v letih nje ne moti, celo hotela jo je, morda nezavedno, morda zavedno. D. T. pa je nekdo, ki si lahko privošči ($) za eno generacijo mlajšo žensko, vsakdo pač ne more voziti porša ali ferarija, starega 48 let, ki veliko žre in potrebuje drag servis in podporo :-), ali pa ga vsakdo noče voziti, ker noče nepotrebnih stroškov, ker ima pošlihtan ego, ker se ceni in ne rabi podaljška ega v obilki drage znamke, recimo kot – W. Buffet, ta vozi toliko star avto, kot jaz in še gre :-). D. T. nujno, nujno potrebuje porša znamke M. K. :-), a je ta D. T. hkrati tako pameten, da zmore in zna generacijo mlajšo žensko obdržati v svoji orbiti; kako, ve samo on, vidi pa vsak, ki pozna medčloveške odnose, končno, M. K. sploh noče stran, saj ima v njemu natanko to, kar je iskala. :-). Interesi obeh se v tem primeru pokrivajo in ta zveza je stabilna; ona ima zagotovljeno varnost ($) in moškega, ki ji nudi vse tisto, kar ji njen oče ni, on ima mlado ženo, ki mu dviguje ego in še kaj in oba sta srečna zadovoljna, najverjetneje brez, da bi se ukvarjala z vprašanji, kateri vzorci ali interesi so ju povezali, skratka, simbioza. 🙂

Dejstvo je, da morebitni kot cerkevena miš revni D. T., z dohodkom pod 1.000 dolarjev na mesec, nikoli ne bi dobil M. K., ker nje ne bi zanimal, izbere pač ženska, naj bi ji nudil še toliko “vsega ostalega”, ne pa dolarjev po volji in v dovolj velikih količinah 🙂 in drugo dejstvo je, da neprivlačne neseksi zašpehanostrijastorazveznjene ali pa koščenoploščate neambiciozne zgarane nemanekenke iz množice, četudi bi ji bilo ime M. K. – D. T. ne bi hotel imeti poleg sebe, ker bi mu dodatno pokvarila izgled, ego in njegov šov, ki pravkar poteka, oziroma se je končal pozitivno zanj tako, da ga bo lahko nadaljeval kar v Beli hiši. 🙂

Skratka, če pogledamo na zadevo tako, je opazna simbioza in ujemanje interesov zaradi nezavednih vzorcev M. K. in napihnjenega ega mogotca D. T. Je to lahko celo ljubezen…? Ne verjamem v tako ameriško pravljico. 🙂

Lep pozdrav
marinec

http://www.moskisvet.com/clanek/zanimivo/zakaj-mlade-zenske-privlacijo-starejsi-moski.html%5B/quote%5D

Zanimivo razmišljanje in lepo napisano, Marinec.

iskrenosti z zenske strani tu hudo primanjkuje.

Veliko moških je brez okusa, saj jih očara le zunanjost embalaže, torej kar vidijo, kakor dejanski značaj ženske, torej tisti, kar dejansko šteje za fasado – potem enako velja za ženske, ki gredo v kompromisne zveze zaradi lagodnega življenja z moškim, ki (n)jih financira in njihove otroke. Poznam ženske, ki niso ‘standardno’ nobene lepotice, pa so čudovite osebnosti – in to jim (do)da nek poseben ‘draž’, privlačnost.[/quote]

Jaz sem po vseh standardih lepotica in verjemi, še nobeden se name ni obesil zaradi čudovite osebnosti. Po vseh standardih moški gledate bolj na zunanjost, sploh na začetku.[/quote]

Za lepo žensko skorajda vsak moški pogleda, to je naravno. In tisti, ki bi radi smuknili v posteljo z žensko zgolj zaradi videza, jih ni malo, niso pa ravno najbolj zahtevni, ponavadi precej preprosti moški.

Po mojih opažanjih je tudi veliko žensk, ki same sebe ovrednotijo za ‘lepotice’, ponavadi nekje v povprečju, še posebej, ker je veliko narcisističnih oz. malce domišljavih.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Tako kot si ti domišljaš, da si moški, pa še inteligenten.

Bi radi čtivo..? 🙂
Izvolite.

Ljudje ravnamo in se odločamo po vzorcih, ki so vanje zapisani od najranejšega otroštva dalje zaradi genov, vzgoje, vzgledov, vplivov okolja in še česa. No, ne vsi.

Nekateri imamo vzorce pod maksimalno možno kontrolo, recimo, da je temu tako. 🙂

marinec,
izvrstnini stavki. Kontrola? Truda vredno delo.

Recimo ji kar M. K.. M. K. je imela v primarni družini totalno razsulo. Njen oče je njeno mamo varal od njenega spočetja dalje, potem jo zapustil, potem zahteval, da se otrok (z imenom M. K) splavi, si potem premislil, potem naredil otroka drugi (to je polbrat M. K), pa to drugo žensko zapustil in se vrnil k materi M. K. nazaj, a jo je varal, kolikor jo je le mogel, skratka, bil je tipični primer odsotnega očeta, sodeč po njegovem ravnanju primwer povsem nestabilnega in zblojenega, katerega ravnanje v njenen otroštvu je najverjetneje v M. K. pustil neizbrisni vpliv in pečat. Oče lahko oblikuje in vzgoji pravilno svojo hčer, ji da samozavest in jo ustrezno sprogramira, vzgoji za življenje, če ji je ideal in svetal vzgled pravega moškega in če ravna popolnoma nasprotno od tega, kar je počel ta njen. V nasprotnem primeru hči pogreša “odsotnega” očeta v otroštvu, puberteti in tudi ko odraste, išče vse tisto, kar njen oče ni bil, v generacijo ali več generacij 🙂 starejših moških. To, da kar povprek vse ženske iščejo generacijo starejše moške, ker so “finančno stabilni in ostalo”, mladci pa ne, ne drži. Ene iščejo generacijo mlajše. 🙂 To prvo počnejo le redke posmeznice, ki so imele v otroštvu “odsotne” očete ali še kaj hujšega, kot na primer M. K. in je odklon od povprečja. 🙂 To drugo pa… ne spada pod ta konkretni primer. 🙂

Iskala je torej nadomestnega očeta, moškega, ki bi ji nadomestil očeta, ji dal varnost ($), veljavo, samozavest in še kaj, vse to, kar ni dobila od svojega očeta v otroštvu. Če pogledate sliko očeta M. K. in jo primerjate s sliko D. T., ugotovite, da sta si fizično neverjetno podobna. 🙂 Sta približno enako stara, se enako oblačita, le eden si češe trampprečko 🙂 v eno stran, drugi pa v drugo 🙂 in če ne vidiš primerjalnega izpiska s konta v ($) obeh, sta si povsem podobna, kot eno jajce drugemu jajcu. 🙂 Skratka, iskala je opisano, izgubljenega odsotnega očeta, varnost in stabilnost, kar pomeni končno tudi dolarje ($), hehehe, a tudi vse, kar lahko nudi eno generacijo starejši moški, kaj to je. ve le ona :-); torej, razlika v letih nje ne moti, celo hotela jo je, morda nezavedno, morda zavedno. D. T. pa je nekdo, ki si lahko privošči ($) za eno generacijo mlajšo žensko, vsakdo pač ne more voziti porša ali ferarija, starega 48 let, ki veliko žre in potrebuje drag servis in podporo :-), ali pa ga vsakdo noče voziti, ker noče nepotrebnih stroškov, ker ima pošlihtan ego, ker se ceni in ne rabi podaljška ega v obilki drage znamke, recimo kot – W. Buffet, ta vozi toliko star avto, kot jaz in še gre :-). D. T. nujno, nujno potrebuje porša znamke M. K. :-), a je ta D. T. hkrati tako pameten, da zmore in zna generacijo mlajšo žensko obdržati v svoji orbiti; kako, ve samo on, vidi pa vsak, ki pozna medčloveške odnose, končno, M. K. sploh noče stran, saj ima v njemu natanko to, kar je iskala. :-). Interesi obeh se v tem primeru pokrivajo in ta zveza je stabilna; ona ima zagotovljeno varnost ($) in moškega, ki ji nudi vse tisto, kar ji njen oče ni, on ima mlado ženo, ki mu dviguje ego in še kaj in oba sta srečna zadovoljna, najverjetneje brez, da bi se ukvarjala z vprašanji, kateri vzorci ali interesi so ju povezali, skratka, simbioza. 🙂

Dejstvo je, da morebitni kot cerkevena miš revni D. T., z dohodkom pod 1.000 dolarjev na mesec, nikoli ne bi dobil M. K., ker nje ne bi zanimal, izbere pač ženska, naj bi ji nudil še toliko “vsega ostalega”, ne pa dolarjev po volji in v dovolj velikih količinah 🙂 in drugo dejstvo je, da neprivlačne neseksi zašpehanostrijastorazveznjene ali pa koščenoploščate neambiciozne zgarane nemanekenke iz množice, četudi bi ji bilo ime M. K. – D. T. ne bi hotel imeti poleg sebe, ker bi mu dodatno pokvarila izgled, ego in njegov šov, ki pravkar poteka, oziroma se je končal pozitivno zanj tako, da ga bo lahko nadaljeval kar v Beli hiši. 🙂

Skratka, če pogledamo na zadevo tako, je opazna simbioza in ujemanje interesov zaradi nezavednih vzorcev M. K. in napihnjenega ega mogotca D. T. Je to lahko celo ljubezen…? Ne verjamem v tako ameriško pravljico. 🙂

Lep pozdrav
marinec

http://www.moskisvet.com/clanek/zanimivo/zakaj-mlade-zenske-privlacijo-starejsi-moski.html%5B/quote%5D

Zanimivo razmišljanje in lepo napisano, Marinec.[/quote]

Še dobro, da je frača uspela pobegnit iz tega usmrajenega slovenskega močvirja.

Še najbolj od vsega vas boli, da je bila za slovenske razmere bogata in, za svetovne razmere, tudi zelo uspešna. In to PREDEN je spoznala svojega moškega 🙂 O njej pa tudi veste več, kot ve sama. :))) Zato se vam zdi, da ste blazno pametni :)))

Ti se imaš tudi za uber inteligentno ko z osebnimi napadi na druge poskušaš podpreti svoje debilne poste ker kot kaže jih z verodostojnimi dokazi ali kakršnimi koli izjavami, ki bi potrjevale tvoje trditve ne moreš. In upam da svojo gofljo sukaš samo po forumih, pa še to takih ki niso moderirani, ker na uglednih bi te itak že vn fuknili po treh postih zaradi tako nizkega nivoja debate ki ga premoreš. Saj te razumem po eni strani ko moraš vse to zadrževati na delovnem mestu, kjer bi te nabasali v rit po prvi taki izjavi ki jih podajaš. Pa se pač zlajaš mal po forumih 😉

http://hudo.com/si/2016/11/10/10-najbolj-neumnih-trumpovih-izjav-od-katerih-nas-boli-glava/

Odvisno, s kom se človek primerja. Če se s tabo ali Trumpom, lahko izpade zelo pameten, brez napora, pri čemer je Trump nedvomno to, kar lahko o njem prebereš v njegovih izjavah zgoraj :-), zate pa obstaja možnost, da si v resnici pameten človek, ki se tule dela butla in to včasih ženskega, včasih moškega spola. Lahko pa, da se motim in je res obratno (da se butl dela pametnega, koliko se pač lahko dela butl pametnega). 🙂

Seveda se motiš, kot ponavadi.
Za neumnega označuješ milijonarja, ki ga je par miljonov ljudi hotelo za predsednika in ima tako ženo, ko je vi z 10-ih metrov ne morete niti povohat. Ne glede na to, koliko je ta človek všečen ali ne, mu ne sežeš do gležnjev, niti glede financ, niti glede žensk ali uspeha življenju. Verjetno si lepši in mlajši – ampak do zdaj si verjetno že ugotovil, da ti to nič ne pomaga.

Saj se zavedaš, kako zelo neumno je to od tebe, a ne? 🙂

Je, je. Do denarja. Ti tega ne razumeš :)))
Joj Marinec, pa saj ti se menda zavedaš, da punca ne trpi tako zelo, ane? Roko na srce, moj ljubljeni in oboževani dedc je tudi biznismen. Seveda bistveno manjši (niti se ne da zračunat koliko manjši). Pa ga komaj kaj vidim. Če hočeva biti skupaj (in midva si reees želiva biti veliko skupaj), morava že čarati, ali pa čas nekje/nekomu odtegniti. Tako da, če mene prašaš, je v njenem primeru res vseeno, če bi bila opazna simbioza s samim hudičem. Koliko časa pa v resnici preživi z njim? Za ta denar bi mu še ti z veseljem česal tisto prečko :))) Mimogrede, bo te melanomanije kaj kmalu konec, se že kaj ve?

Kar se pa tiče ostalega je pa tako, da nikoli nisem bila kaj posebno lepa, niti posebno postavna, še najmanj pa suha in drobna, pa sem se vedno dedcev otepala. Milina, punce, milina, na to tipi padajo, hahaha :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Je, je. Do denarja. Ti tega ne razumeš :)))
Joj Marinec, pa saj ti se menda zavedaš, da punca ne trpi tako zelo, ane? Roko na srce, moj ljubljeni in oboževani dedc je tudi biznismen. Seveda bistveno manjši (niti se ne da zračunat koliko manjši).

Kar se pa tiče ostalega je pa tako, da nikoli nisem bila kaj posebno lepa, niti posebno postavna, še najmanj pa suha in drobna, pa sem se vedno dedcev otepala. Milina, punce, milina, na to tipi padajo, hahaha :)))[/quote]

Da, materinski kompleks… Če ne bi vzorno opravljala ženskih (materinskih) del, kot je kuhanje, pospravljanje, skrb za otroke, bi tvegala, da te zapusti. Saj dobro veš, da dejansko nikoli ne boš nadomestila njegove matere, vendar vidim, da si pa kar dobra kopija, tako da še mu na pamet verjetno ne pride, da bi jo popihal h kakšni mlajši. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Je, je. Do denarja. Ti tega ne razumeš :)))
Joj Marinec, pa saj ti se menda zavedaš, da punca ne trpi tako zelo, ane? Roko na srce, moj ljubljeni in oboževani dedc je tudi biznismen. Seveda bistveno manjši (niti se ne da zračunat koliko manjši). Pa ga komaj kaj vidim. Če hočeva biti skupaj (in midva si reees želiva biti veliko skupaj), morava že čarati, ali pa čas nekje/nekomu odtegniti. Tako da, če mene prašaš, je v njenem primeru res vseeno, če bi bila opazna simbioza s samim hudičem. Koliko časa pa v resnici preživi z njim? Za ta denar bi mu še ti z veseljem česal tisto prečko :))) Mimogrede, bo te melanomanije kaj kmalu konec, se že kaj ve?

Kar se pa tiče ostalega je pa tako, da nikoli nisem bila kaj posebno lepa, niti posebno postavna, še najmanj pa suha in drobna, pa sem se vedno dedcev otepala. Milina, punce, milina, na to tipi padajo, hahaha :)))[/quote]

Torej,nisi posebno lepa,niti posebno postavna,nisi niti suha,niti drobna,skratka nisi pretirano grda,imaš tudi nekakšno postavo,imaš debele kosti in preveč kil,vendar jo imaš in si se vedno morala dedcev otepati,ker je za povaljat za večino dedcev dobra čisto vsaka,ki jo ima in jo rada deli,ne glede na to,kakšna je in s tem se ni za hvalit :))).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close