Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?

Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?

Verjamem, da to to vaša edina tolažba v življenju. Ampak fakt, da nimaš jošk do kolen, iz tebe ne bo nikoli naredil moškega.

Si moski z zenskimi hormoni ali zenska z moskimi????

Lepolaska, poslušaj moške, kaj jih privlači. Sicer pa, hebeš bmi, glej cel paket. Moj je 25 pa sem še vedno zanimiva, kljub letom.


Jasno, ko pa revež ne more druge najt, ki bi mu majice peglala in gate prala.

Kako te nagovarja? ‘Mami, lačen sem, prinesi mi sendvič, potem pa me lahko malo pocrkljaš.’ 🙂

Sicer pa kakšni ITM-ji, narava ni statist, da bi striktno in matematično predalčkala v okvirje in postavljala meje, ampak eksplozija umetniškega navdiha skozi raznolikost in neomejenosti, obline (polne telesne oblike) so znak ženstvenosti, tako kot dolgi lasje, velike ustnice …

[img]http://www.listsworld.com/wp-content/uploads/2015/08/curvy-dresses-for-girls-146.jpg[/img]

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Zanimivo pa, da ravno ti lepiš slike kot ideal ženske, in nobena od “tvojih” prav zagotovo nima ITM-ja večjaga od 23.


Zanimivo pa, da ravno ti lepiš slike kot ideal ženske, in nobena od “tvojih” prav zagotovo nima ITM-ja večjaga od 23.[/quote]

Lepota (ženske) narave ni opredeljena številčno. Evo, za vse matematične navdušence, moške, ki imajo pri roki vedno Lepolaskin kalkulator, da vnašajo podatke o ženski teži in višini, ko srečajo lepo žensko. 🙂 In pa za onih 99 % moških revežev, ki se na naravne lepote odzovejo in znajdejo popolnoma brez številk in priročnega kalkulatorja v žepu, in jim je dovolj kar približna ‘ocena na oko’, torej tako čez palec. 😀

Kakšen ITM neki ima ta ženska, to se zagotovo sprašujejo moški in si belijo glavo z matematičnimi dilemami, ko si oči pasejo po teh sila neravnih ženskih krivinah in zavojih. :)))

[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/b3/43/3b/b3433b0e48af455481205f623dd05a61.jpg[/img]

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

No, potem mi pa dokaži nasprotno in nalepi eno tako, ki ti bo zares všeč, s špehom, ki ji tolče po kolenih v obliki X-a, ker nobene kurje nogice ne zdržijo tistih 150 kil. So to take všeč? Da moraš odmaknit 18-kilsko kožno gubo na trebuhu, da sploh najdeš luknjo in pogruntaš ali je moški ali ženska? Zakaj nikoli ne nalepiš ene seksi bejbe, ki ji nadlakti visijo čez komolce, da te ne špika v rebra, medtem ko se prebijaš mimo njenih “oblin”, da bi jo napičil?

Nekako ti ta slika ni všeč, ane? Ker so veliko bolj privlačne mlade punce s čvrstim telesom in ne take, ki se jim špeh trese še naslednji dan v službi, ker si jo prejšnji večer dvakrat porinil od zadaj.

Veliko bolj so privlačne mlade punce s čvrstim telesom kot pa stare, ki se jim trese špeh?
Ah, bejž no!? Ne se zafrkavat, pa kako je to mogoče ? Bolje bogat in srečen, kot pa reven in nesrečen. Drži, drži, do globokih ugotovitev prihajaš, tu se pa moram strinjat s tabo. 😀

Sicer pa ne vem, kje ti živiš, jaz videvam samo lepe ženske. 🙂
Ženska nevoščjivost, zavist, spuščanje v podrobnosti, garderoba, kaj ima katera oblečeno, če se kateri pozna kakšna kilca več, mikroskopsko vidne strijice na stegnu in pedantna strogost pri ocenjevanju lastnega spola – to niso moške teme, ki bi jim namenjali posebno pozornost, še opazimo ne, nepomembni detajli…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

No, saj vemo, kakšno je tvoje stališče. Sicer sanjariš o luštnih suhih 19-letnicah, ampak če bi se pojavila kaka “še vedno lepa” brezzoba 45-letnica s strijasto 150-kilsko ritjo, ki bi ti bila pripravljena rojevat in prat gate, bi se tudi zanjo vseeno žrtvoval.

Lepo od tebe, da si pojasnil tudi za Gekkota, kaj ga čaka čez 15 let in koliko ste moški pripravljeni spustit kriterije, potem ko ga zadnjih 20 let niste uspeli namočit – na koncu so vam vse ženske dovolj lepe. Sam da dajo noge narazen.

kolk se Lasata in Matjažko lepo kurita ♥♥♥

Ajme, da pri svojih letih padaš na slab photoshop?

In taka ogromna rit ne obstaja brez celulita, razen če ne gre za orjaške vsadke. Ker take brezmejne riti ne dobiš od mišic, ampak od špeha …

Mislim, da se je tema tam nekje leta 12 začela s suhimi in drobnimi ženskami.

Moški si želijo in masturbirajo na: visokorasle, vitke, dolgonoge, svetlooke mladenke ( večina njih kar na otroke tam okoli 12. leta, no kar nezanemarljiv del njih tudi na mladeniče tam okoli 14. leta) in seveda morajo biti blond (baje je to bolj mladostno/nezrelo od temnolasih).

Ženske si želimo in sanjarimo o visokoraslih odlično grajenih alfa samcih. Zaželena barva oči je svetla, a tudi nekateri rjavooki niso zanemarjeni za razliko od moških, ki jim rjavooke niso všeč,
Seveda so inteligentni, duhoviti z ravno pravšnjim smislom za humor. Pa poklicno uspešni in premožni, pa vsi strašnoooooooooooooooo ljubijo svojo avtorico, da o absolutni zvestobi niti ne govorim. In seveda so vsi lasati. Pleškoti sprijaznite se z resnico, Niste kaj prida visoko na listi želja pri ženskah, da o onetu sploh ne govorimo. Ta je pa čuuuuuuuuuuuudovit. Nikakor ne majhen.

Je torej čudno, da se nikoli ne najdemo. Enih in drugih presežkov je za kakšen procent med celotnim svetovnim prebivalstvom.
Potolažimo se, na koncu pristanemo pri tisti/tistem, ki nas sploh mara, vsaj za nekaj časa. Kaj hočemo smo pač eden drugemu izhod v sili. Na koncu življenja pa itak vsi ostanemo sami, tudi, če dva živita v paru.

Lepolaska, spet si smešno teatralna z nekimi nerealnimi primerjavami in smešnimi odkloni v skrajnosti. Če je nekdo zelo debel, je to verjetno odraz, kako skrbi za telesno aktivnost, kakšne prehranjevalne navade ima, genske predispozicije, morda trpi za kakšno boleznijo itd.
Ampak če so nekomu všeč ženske ‘bolj močnih kosti’, kaj zato, njegove osebne preference ali okus.

Saj si vsak izbere ljudi za prijateljevanje in partnerstvo po lastnih kriterijih.
Kako nekdo drug izgleda, kaj za hrano je, kaj počne, kaj … – to se naju ne tiče, je povsem nerelevantno, vsaj zame, kako drugi živijo, kaj počnejo, s kom so, kakor komu paše.

Tudi, o čemer kdo sanja in kaj je komu všeč, če se mu ali ne izpolnijo želje, njegova stvar.
Zato pa, če so nekomu všeč 19-letne suhice ali zrelejše 50-letne debeluške, pa kaj, spet njegova stvar.

Vendar tole tvoje omalovaževanje mladih punc v vsakem postu izvira iz zavisti in nevoščljivosti – kar največ pove o tebi, ne samo podatka, da nisi med najbolj ‘mladimi’, ampak da preziraš mlajše.
Zakaj pa? Zato, ker so to tvoji kompleksi, saj lahko (s)tržiš samo svojo seksualnost skozi zunanjo podobo – izgledom. In ta je tesno povezan s tvojo starostjo. Sama verjetno veš, da nisi ravno tip ženske, mogoče nezavedno čutiš, da moški ni(so) s tabo za to, ker bi imela krasen značaj, prijetno osebnost, bila zanimiva, duhovita, imela partnerske in družinske kvalitete za trajno vezo.
Ne, tvoj do sedaj najboljši tržni artikel ni nič stanovitnega, to so potrošne dobrine z omejim rokom trajanja: telo in seks.
In vse to lepo sovpada z golim materializmom in s praznim življenjem, ki ga živiš, drugače se pač ne bi hvalisala, kjer ti edino to daje vrednost z domala seksualnimi vrhunci skozi prepire z moškimi na MON-u, kot ugotavlja tvoj XXX™ prijateljček. 🙂 Evo, za tega sem pa jaz poskrbel z namenskim obsežnim pisanjem, da se boš boljše počutila, ker vemo, da si verjetno za stolom stegna maneš, ko nas vneto prebiraš. 😀

In kjer se trži seksualnost, je največje povpraševanje po mladem mesu, torej tam, kjer ti konkurenčno izvisiš, pa vseeno, ne glede če si ‘suha/debela’, ker glavno vlogo igra EMŠO. Za primer si poglej barske ali porno igralke, pa tudi svet zabave, skupina Atomik Harmonik verjetno ni bila znana po glasbeni kakovosti.
Tako da odkrivaš toplo vodo, če ti niso bile znane tržne zakonitosti ‘mesenega trga’, ki so stare toliko kot samo človeštvo in moški.

Ampak glej, kot sem zgoraj napisal, če kakšnemu moškemu odgovarjaš, takšna, kot si, je to čisto njegova osebna stvar.
Saj veš, moški s(m)o vedno pripravljeni na velike žrtve, tudi pretrpeti neznosen karakter mlajše ženske v zameno za par urni vikend seks. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Saj, če jih gledaš samo na fotkah, je ta informacija čist nepotrebna. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ta je fotošopirana ( http://66.media.tumblr.com/97c916d67798fbabf952921afb9f42b8/tumblr_mkji8ghFzW1s3hw82o1_1280.png ), ampak poskušam povedati, da ‘debelost’ ni, če ima ženska večjo zadnjico, ampak tudi, če je to v objektivnem smislu debelost (ITM indeks, blabla…) , je to še vedno v subjektivnem smislu opazovalcev (večini moškim) privlačno, ker gre za poudarjen ženski atribut (zadnjica), podobno kot pri velikih prsih.

[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/da/e3/cf/dae3cf80eb36077a566d80ea822c0fc4.jpg[/img]

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Škoda, da še niso izumili takega fotošopa, ki bi ti povečal pamet in zmanjšal učinke predmenstrualnega sindroma. Matjažko bi zase obe terapiji potreboval… krvavo.

Ta je fotošopirana ( http://66.media.tumblr.com/97c916d67798fbabf952921afb9f42b8/tumblr_mkji8ghFzW1s3hw82o1_1280.png ), ampak poskušam povedati, da ‘debelost’ ni, če ima ženska večjo zadnjico, ampak tudi, če je to v objektivnem smislu debelost (ITM indeks, blabla…) , je to še vedno v subjektivnem smislu opazovalcev (večini moškim) privlačno, ker gre za poudarjen ženski atribut (zadnjica), podobno kot pri velikih prsih.

[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/da/e3/cf/dae3cf80eb36077a566d80ea822c0fc4.jpg[/img][/quote]

S čimer si potrdil lepolaskino izjavo, da bi ponucal tudi stokilsko s strijasto celulitično ritjo. Torej vse, kar leze in gre (torej da ni tolikšna, da je noge več ne nosijo).
Samo očitno ne dobiš pred oči ne enega ne drugega, ker drugače ne bi pisal tako in lepil takih slik.

Ravnaj se po temle (mnenje kolega, ki je mahnjen na lepe ženske riti): ritka mora v hlačah zgledati majhna in je potem naga ravno pravšnja. Če je že v hlačah nekoliko večja, je v živo katastrofa.

Retoricno vprasanje. Ce ste idealne (v svojih oceh), popolne postave, po JUS-u, sanje vsakega moskega kaj potem pocnete na monu?????

Povprečnemu moškemu je bolj kot postava na ženski pomemben obraz. Posameznica z obrazom lepotice, ki ima sicer čisto povprečno telo, se bo nasprotnemu spolu vedno zdela zanimiva in privlačna. Zagotovo bolj, kot ženska s popolno postavo in manj simpatičnim obrazom.

To pa tako ali tako.
Sam zdaj pazi matjazkota, prihaja nova serija photoshopa … sigurno ima tudi na obrazu kake prioritete, ki namigujejo na večjo plodnost.

Ta je fotošopirana ( http://66.media.tumblr.com/97c916d67798fbabf952921afb9f42b8/tumblr_mkji8ghFzW1s3hw82o1_1280.png ), ampak poskušam povedati, da ‘debelost’ ni, če ima ženska večjo zadnjico, ampak tudi, če je to v objektivnem smislu debelost (ITM indeks, blabla…) , je to še vedno v subjektivnem smislu opazovalcev (večini moškim) privlačno, ker gre za poudarjen ženski atribut (zadnjica), podobno kot pri velikih prsih.

S čimer si potrdil lepolaskino izjavo, da bi ponucal tudi stokilsko s strijasto celulitično ritjo. Torej vse, kar leze in gre (torej da ni tolikšna, da je noge več ne nosijo).
Samo očitno ne dobiš pred oči ne enega ne drugega, ker drugače ne bi pisal tako in lepil takih slik.

Ravnaj se po temle (mnenje kolega, ki je mahnjen na lepe ženske riti): ritka mora v hlačah zgledati majhna in je potem naga ravno pravšnja. Če je že v hlačah nekoliko večja, je v živo katastrofa.[/quote][/quote]

Glej, še 1x, a ni irelevantno, kaj je nekomu všeč in kaj bi ‘ponucal’,? Kako se to vaju tiče? Skratka, zakaj očitek, če vaju nisem užalil? Ampak s čim? Aja, z osebnim okusom lahko užališ ženske? A ni to otročje, ker to je podobno, kot če bi mi očitali, da poslušam rock, vedve pa klasiko? In? Smešno… 🙂

Zato sklepam, da imata zelo verjetno manjvrednostne komplekse glede lastne postave, ker sta bolj suhljati, pa vama to nekako ne odgovarja, da večina moških jemlje za simbol erotičnosti ženskega telesa skozi obline, vijuge in polnost. 😀 Jah, ampak nič zato, vajinima partnerjema pa je mogoče všeč ravno to, da sta bolj suhi, ali pa jima je vseeno. Jaz sem govoril za večinsko moško populacijo v 3. os. mn.

Kakšen je moj okus za ženske, ni pomembno, saj nista moji partnerki. Lahko pa poskusita srečo, če se bosta malo poredili, da ne bosta preveč ploski, pa morda katero od vaju vzamem za ljubico, v kolikor se bosta posebej izkazali s pravšnjimi ženskimi oblinami. Tako da, jejta, jejta in se veliko gibajta na svežem zraku, če bi radi naredili vtis name. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

https://www.youtube.com/watch?v=BJ6r-j0KUNU

Za vse ljubitelje photoshopsko ali operativno napetih fasad, oblin, od peta, preko josk in riti do las. Vse mine.

Četudi vse mine, ostanete konstanta vi, drage fasaderske mone, ki tule s svojimi diskusijami kažete vso svojo; ozkost, plitkost, plehkost in še kaj in tako kljubujete z vsem tem zobu časa.

Slava vam.

Lep pozdrav

Nekaterim tudi Photoshop ne pomaga.


Z okusom ne moreš nikogar užalit. Ker ga nimaš.
Za take osle kot si ti, je dovolj da ste se rodili – si že s tem dovolj velika žalitev za človeško raso. Ti bi bil lahko skoraj zagotovo posvojen, samo tvoja mama ni našla nikogar, ki bi te hotel.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close