Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?

Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?

debelinka****, hvala za tvoj post vsaj ena iskrena oseba ki pove tako kot je resnično v reali. Velikokrat se ljudje radi lažejo in pretvarjajo, da to ni resnica samo je na žalost.

Debeli ljudje na splošno težko najdejo partnerja sploh debele ženske, pa ni nujno da je ženska zelo debela, lahko ima samo 10, 15 kg preveč samo moški ne marajo takih in jih ne bodo pogledali. Tisti z nizko moralo se bodo samo praznili v njih na skritih koncih, temnih kotih, kazali s tako se pa ne bodo nikoli.

Mislim da je fora v tem ker so ti vsec ljudje ki so si podobni po nekaterih znacilnostih. In ker je clovek narejen tako da se temu ne more upreti ponavlja napako in vedno poisce podobno osebo. Lahko je zatipkati potrebujes druzbo drugacnih ljudi, no mislim da je ravno to poanta.
To da pa so vsem vsec suhice pa je tako kot bi rekla da so vsem vsec blondinke. Ampak na sreco le ni temu tako 🙂 Kajti v naspornem primeru bi bile srecne le suhe blondinke vse ostale pa bi bile zamorjene in nesrecne.

Ja, kruta resnica je to. In v mislih sem imela ravno nekje 15-20kg preveč.
Tudi pisanje v stilu saj pa debele niso samske je bla bla bla. TIste, ki niso samske, so bile takrat, ko so spoznale partnerje, bolj suhe in so se z leti zredile.
Če je pa ženska samska in okrogla pa ima zelo malo malo šans, da dobi partnerja. Mogoče potem v starejšeih letih. Ampak v letih 20-40 pa ne.
Mogoče se bo za tako z 10 – 20kg preveč zanimal le kak tak, ki ima 30-50kg preveč. Tisti moški, ki imajo 10-20kg preveč, se ne ozirajo za ženskami z 10-20kg preveč, ker se jim zdijo predebele.

moski111, v bistvu so suhe blondinke res bolj srečne od debelajs. Ker suha blondinka vsaj ne blefira na zunaj sreče. Debelajsa se pa smeji in je vsa dobrovoljna na zunaj, ko se pa zaprejo vrata gre pa po štacunah si nabavit futer, in potem se baše s hrano, ker je tako nesrečna in hrana ji je edina tolažba v teh momentih.

Tako, da jaz verjamem da so privlačni ljudje generalno bolj srečni od neprivlačnih. Ker jim je družba nasplošno bolj naklonjena.

Debelost je samo v glavi. Zelo priročen izgovor, da ti ni treba ničesar drugega na sebi spremenit, češ, dokler sem debela, me itak nihče ne bo pogledal. Potemtakem bi vsaka suhica morala imet vsaj 5 oboževalcev okoli sebe, pa temu ni tako.

Nehite se že enkrat zgovarjat na debelost, ampak naredite kaj iz sebe in svojega življenja! Prou patetične ste že s tem. Če bi bla jaz dec, vas tud povohala ne bi zaradi takega gnilega mišljenja.

Privlacni ljudje imajo eno veliko tezavo. Okoli njih se nabere mnozica ljudi, med katerimi je le za vzorec iskrenih. In ko lepota mine… Potem je hudo.

To je že res, ampak od kje ti to, da debeluške niso privlačne? Jaz jih poznam kar nekaj in so še kako privlačne.

Se kar strinjam z moskim111 🙂

Saj res, kdo ima rad moške s pivskim trebuhom ali s plešo ali z močno dioptrijo ali brez smisla za šport? Kolega je prebolel raka, a to pomeni, da nima več možnosti za nove zveze? Bil je bolan, lahko se mu ponovi kadarkoli, je zato slabše kvalitete? Na debelost lahko vplivaš, torej ubogi tisti, ki imajo določeno hipo, na katero nimajo vpliva?

Se strinjam, da je skrb za telo eden izmed pokazateljev, koliko se ima kdo rad. Če je debelost odraz zanikrnosti in lenobe, dvigneš rit in narediš kaj ZASE, ne za druge. Mene to “zmoti” samo zato, ker človeku ni mar za sebe. Da bi pa na ta način ločevala med dobrimi in slabimi ljudmi in izbirala svoj krog prijateljstev, mi je čist mim. Pomembna je duša človeka, njegove karakteristike, vrednote itd. Kaj ti pomaga suha deklina, po možnosti manekenka, ki je puhla v glavi? Tisti moški, ki pikira na tak tip ženske, je omejen.

Zato pravim, ne tako enoznačno metati vseh in vsega v isti koš:).

Krivokljun, ne boš verjel, ampak jaz ti povem, da ko sem shujšala, sem takoj imela polno oboževalcev. Pa sploh še nisem na idealni teži. Ko sem bla pa bolj debela pa ne samo, da nisem nikogar zanimala, še celo zmerjali so me.
Dejstvo je, da je vizuelnost pomembna. Sploh moški se ne zapletajo z ženskami, ki niso videt privlačne.
Larifari je trdit, da smo vsi lepi. Potem ne bi bilo lepotnih tekmovanj. Resnica je ta, da smo lepi, manj lepi, grdi. Določeni ljudje so lepi skoraj vsem drugim ljudem, večina je povprečnih, žal pa so tudi ljudje, ki so večini neprivlačni.

Bom drugače vprašala?
Koliko žensk vas je tu, ki ste pristale v vezi in ste bile takrat debele?
Koliko moških tu gor se vas je zaljubilo v debelo žensko?

Predlagam, da narediš anketo in postaviš vsa ta vprašanja. Boš dobila bolj resnične podatke.:)

Poskusite it na ona-on ali podoben portal za spoznavanje samskih. PRvo, kar moški zahteva je fotka. Vse ostalo večine ne zanima.
In seveda jih zanima postava. Okrogle ženske jih ne zanimajo.
Lahko testirate. Naredite dva enaka profila, samo en naj ima vitko postavo, drug pa okroglo. Za okrogle ne bo zanimanja.

Saj resnico vem :). Samo tu gor se moški nekaj lepe delajo.
Dejstvo pa je, da bolj je ženska lepa, več ima šans pri moških.
Tista, ki pa ni lepa pa mora imeti številne druge atribute, da bo koga pritegnila.
Naj flancajo kolikor hočejo, da videz ni pomemben, pa vsi vemo, da je, sploh za moške.

Predlagam, da narediš anketo in postaviš vsa ta vprašanja. Boš dobila bolj resnične podatke.:)[/quote]

Jaz po pravici povem, da meni so všeč postavni in ne zavaljeni moški.

Ko sem bila jaz debela, ti lahko povem da nihče ni pogledal za mano pa sem imela okoli 13kg viška, še trebuh nisem imela klobasast samo napihnjen. Nosila sem očala takrat, imela sem slabe zobe. Ko sem shujšala, si dala lasersko odpraviti dioptrijo, urediti kompletno zobe sem pa kar naenkrat dobila moške okoli. Mislim da to skoraj vsak doživi po preobrazbi, to je odraz družbe, in na živce mi gredo laži in sprenevedanja.

Osebno mi je Oprah Winfrey lepa ženska, samo mi je veliko bolj privlačna takrat ko je normalno shujšana kot pa ko ima debele faze.

Mene moti zanemarjenost človeka, v kakršnemkoli pogledu. Ali gre za debelost ali netuširanje ali kaj tretjega. To je glede vizualnosti, ki je prvi stik s človekom. Za nadaljne spoznavanje je pa potrebno še marsikaj drugega, da koga spustiš v svojo bližino. O karakterjih ljudi bi se dalo marsikaj napisat:).

Odlično napisano, podpišem!

Torej je to točno to, kar sem pisala. Debeli že v štartu odbijejo ljudi stran od sebe. Pa se mi zdi, da si ženska, pri moških je pa to še bolj izrazito.

(), točno tako. Sliši se kruto, ampak je fajn, da to dojameš. Ni prijetno, ko to okusiš na svoji koži. Je pa prijetno, ko se iz grde račke preleviš v laboda.

Oba, točno to potrjujeta, kar skoz trdim. Debeli odpadejo, ker niso lepi.
Krivokljun je točno to napisal, samo zavito v več besed: dokler ne shujšaš, nimaš šans pri moških. Boldano bi se bralo poenostavljeno: shujšaj.

Odlično napisano, podpišem![/quote]

debelinka**** meni gre samo to na živce, ko ljudje recim že na tem forumu težko povedo resnico da debeli, neprivlačni ljudje enostavno niso sprejeti v družbi, in nimajo šans oz. veliko manj šans za karkoli. Isto sem doživela v pogovorih z drugimi, pa ti nihče ne bo rekel v obraz debel si, grd si, nagravžne zobe imaš. Niti diplomatsko te ne bodo opozorili.

Družba pa govori drugačne zgodbe, mene samo moti neiskrenost ljudi. Ko sem bila predebela, mi je edino ena oseba resnično povedala svoje mnenje kako me vidi, ostali so pa samo šušljali.

In na živce mi gredo tudi izrazi, debelušen oz. močan, premočah haha kaj za boga je to. Če si debu si debu in pika. Ljudje preveč olepšujejo stvari.

Dejstvo je, da dokler debela ženska ne shujša, nima smisla iskat partnerja, ker bo le razočarana. Vzet se je treba v roke, shujšat in potem ‘na lov’.

Ljudje (moski in zenske) smo vizualisti. Res je : eni gledajo na postavo, drugi na barvo las, tretji na simpaticnost…. in naredijo na osnovi tega prvi filter. No ta filter ima vsak svoj.
Ah ha suhice so bolj v akciji zaradi vsesplosno medijsko razsirjenega prepricanja da suho pomeni lepo. To pa pomeni tudi samozavest in s tem vecji krog ljudi okrog njih.
Osebno pa mislim da nisi zadovoljna sabo in da se s tem obremenjujes. Ce pa k nekomu prides samo s problemi, potem ….

(), midve imava pa tako podobne izkušnje kot, da bi bili dvojčici :). Moj partner mi je celo sam povedal, ko sva debatirala o teh temah, da mu v debeli fazi nisem bila všeč. Ko sem pa dala nekaj kg dol (še hujšam) pa je rekel, da sem ga začela privlačit. Prej sem mu bila zanima kot človek, ženske pa ni videl v meni. Sedaj pa vidi v meni tudi privlačno telo. Vsaj iskreno pove.

moski111, iskreno povej, si se kdaj zaljbil v debelo žensko?

Odlično napisano, podpišem![/quote][/quote]

Ne, debeli “odpadejo”, ker imajo slabo samopodobo, ker so obremenjeni z vizualnostjo, ker komplicirajo tam, kjer je le stvar volje in samodiscipline. Krivokljun je lepo naspiala, da debeli iščejo priročen izgovor, samo da jim ni treba ničesar narediti za SEBE. Meni je lepo, če se ima človek rad, to pokaže navzven in navznoter.

Seveda.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close