Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?
Če greš na forum nezvestoba, je logično, da tam dobiš občutek, kot da vsi varajo. Ja saj tudi varajo ali pa so prevarani vsi, ki se tam pojavijo s svojim problemom. Tisti, ki pa teh problemov nimajo, pa tja ne pišejo, to menda vsak ve.
Lahko pa povem, da sam v realnem življenju nimam takega občutka. Je pa red, da lahko imaš ob sebi dolga leta par, ki navzven deluje povsem ok, v resnici pa nikoli ne vemo, kako ok je ta odnos res. Možna je pa tudi obratna situacija. Lahko se ti nekdo zdi varalica, pa je v resnici povsem pošten in iskren partner. Spet ne bi posploševal v nobeno smer.
Trpljenje pa gotovo ni smisel, je pa potrebno razumet, da to, kar je nekomu trpljenje, je drugemu lahko smisel, edina pot oziroma užitek. 😉
Potrpeti ne pomeni isto kot trpeti, ni trpnik. To tudi nikakor ne pomeni, da en samo stiska zobe in je tiho skoz, drugi pa ga izkorišča in se izživlja nad njim in prenaša njegove muhe v nedogled – ne, tu sem imel v mislih predvsem prilagajanje, ker statistično gre danes vsak 2. zakon narazen. Problem je ravno nizki tolerančni prag (“mimozna občutljivost”) za težave in pričakovanje nemogočega v zvezah (ideali, ki so se spletni v njihovih glavah, ki traja samo do takrat, dokler so “zadeti” z zaljubljenostjo in romantičnimi pričakovanji), kjer naj bi bilo vse super, ko pa se vse to poruši – pa gremo po najnižji liniji odpora narazen.[/quote]
No, dobro, naj ti bo. :))
Ljubi Jezus in Marija naj ti pomagata Spider, da bi nekoč dojel, da obstaja na tem svetu tudi humor, ki ga ti mogoče ne dojemaš/sprejemaš najbolj……
Res so ti starši pustili, da razmišljaš s svojo (otroško) glavo. Boš to počel do večnosti? :/
On, Spider je zrel moški, saj on se ne ukvarja z otročarijami, kot so resne zveze. Neka kvazi filmska romantika. 😉
“Potrpeti” v toliko, da se prepričamo, da gre res za “nasilje”, da mogoče zaradi lastne “nevednosti” ne dojemamo vse kot nasilje kar nam nekdo dobronamerno reče/stori. Pa ne bi šli preveč v skrajnosti pri definiciji nasilja.
Sploh se pa v različnih življenjskih situacijah/obdobjih spreminja stopnja tolerantnosti “nasilja”, tako da je težko posplošit vse situacije z enotno definicijo.
Ljubi Jezus in Marija naj ti pomagata Spider, da bi nekoč dojel, da obstaja na tem svetu tudi humor, ki ga ti mogoče ne dojemaš/sprejemaš najbolj……
Res so ti starši pustili, da razmišljaš s svojo (otroško) glavo. Boš to počel do večnosti? :/[/quote]
Model, duhovit si približno toliko, kot Ratzinger.
Pa imam rad humor, sploh angleški.
Kjer je On_, tam je njegov oproda Marko.:)[/quote]
In bojevnik Spider. 😉
Spider tud humor je zelo relativna stvar, verjetno ga imamo vsi radi, le različno ga razumemo.
Se kdaj zamisliš nad dejstvom, da imaš dobesedno enaka stališča glede vsega, kot On_? Resno, delujeta mi kot klonirana.
Najbolj si pa komičen, ko nekomu ansprotuješ, da mu pač nasprotuješ, nakar priznaš, da sploh ne veš točno, zakaj gre. Recimo debata o Vodebu, ko si na koncu priznal, da sploh ne poznaš njegovih teorij. Si ga pa zagovarjal, ker ga jaz nisem.
Po 10-15 letih zakona oz. zveze obstaja samo varianta:
– ločitev
– furati dalje srednje dober-slab zakon, poln kompromisarstva in se smaoprepričevati, da si srečen, ter drugim srati po glavi, da je v zakonu treba “vztrajati”
Pogumni si priznajo, slabiči dalje trpijo in kompromisirajo.
Po 10-15 letih zakona oz. zveze obstaja samo varianta:
– ločitev
– furati dalje srednje dober-slab zakon, poln kompromisarstva in se smaoprepričevati, da si srečen, ter drugim srati po glavi, da je v zakonu treba “vztrajati”
Pogumni si priznajo, slabiči dalje trpijo in kompromisirajo.[/quote]
Tako kot pri tvojih “starih”, ki so se ločili? Niso vsi zakoni super, niso vsi slabi. Tvoja varianta je enoznačno določena, torej preozka in zato posplošena.
Spider, gotovo nisem zagovarjal njega samo zato, ker si mu ti nasprotoval. Je pa res, da se ne spomnim točno za kaj se je šlo. Vem pa, da takih otročarij ne počnem, zato vem, da tega nisem delal. Če si ti tako videl, še ne pomeni, da si si vse pravilno razložil. Ne bi bilo prvič.
Kaj tebe brigajo moji starši, serator? Vedno znova jih vlačiš ven, ničvrednež navaden primitivni. Kje jaz omenjam tvoje starše?
Dobrih zakonov po 10-15 letih poroke ni. Še forumski romantik On_ je priznal, da je njegov zakon bolj tak, bolj muka kot ne, tako da, kaj sereš.
Nekje sem prebral, kako si očeta celo na nek način povzdigoval, kakšen “đek” je, ko si sedaj lahko “privošči” ženske, ker ga ne “veže” zakon.
Glede na stopnjo svoje “svobodomiselnosti”, začuda, deluješ ravno tako, ob čemer se najbolj spotikaš in daješ očitke drugim – torej kot “zagrenjen moški srednjih let v nesrečnem zakonu”, čeprav si samski. Kar spet kaže na dejstvo, da se ne da vse popredalčkati na črno in belo, ker to je posploševanje. Lahko pa pač ti to sklepaš v sklopu svoje družine, ampak še zdaleč ni povsod enaka partnerska/družinska klima, čeprav je minilo 10, 20 ali več let.
Matjazko, ti pa imaš resne probleme, ki jih zdraviš na plečih drugih…
Če je ona rekla, da ni pravega razloga in me ima še vedno rada, potem ne vem od kot ti te psihoanalitične ugotovitve?! Zagotavljam ti, da se ni zgodilo nič v smislu sexa (prehitro sklepaš osebnosti po sebi).
Zanimalo me je vaše mnenje gle de obiska savne s kolegom
Ti matjazko pa kar hitro kakšno knjigo v roke in obisk specijalista, dokler je še čas, 🙂
Menda so najboljše “specialistke” v savnah, ker te povsem razgali – in to dobesedno. 😉
Moja žena, da bi se SAMA naga hodila z drugimi savnat??? :))))
Vsak je po svoji volji copata, ampak takšnih moških ženske ne cenijo.
Koliko je kdo sposben se soočiti z grenko resnico, je tudi odvisno od posameznika.
Saj večina pametnih in zrelih ljudi reče, ko vidijo slepo zaljubljene, ki mislijo, da bo trajalo za vedno- mi poveš, kaj bo čez 10 let…
Res pa je tudi, da z enimi imaš lahko dobre prijateljske ali sorodstvene povezave vse življenje, tako da ni vse omejeno le na 10 let. Partnerstvo ali romantična vznesenost trajata bolj na kratki rok, potem to preide ali v prijateljstvo ali v sovraštvo, odvisno od zrelosti oseb.
Ja, vsi te narobe razumemo, to bo.:)[/quote]
A ti vedno sodiš druge po sebi? Koliko krivice jim narediš. 😉
Pozdravljeni!
Vidim, da pišete oz. ste pisali bedarije… 🙁 Jaz bi temu rekel “100 ljudi 100 čudi” pardon “100ljudi 200 joškov” 😉 ali pa “vsake oči imajo svojega malarja”… Poznam znanca, ki je nor na bucke, drugega spet, ki je nor na črne suhe, tretjega ki je nor samo na blondinke… itd. Vsak človek ima svoje oči in z njimi vidi drugače, tako da se ne strinjam s tem. Itak pa da danšnji fantje oz. vsak človek raje vidi lepo, vitko, zdravo dekle, raje kakor neko 100kg močno žensko. Ne rečem, saj tudi nekatere nepretirano močne “bucke” dobro nosijo svoje kilograme in so ravno tako seksipilne ženske… tako da to si jaz tako razlagam. Sicer pa v današnjih časih se mora človek sam vprašati zakaj je debel, zakaj se je tako zredil? Itak je sedaj biti in, da si vitek, zdrav, da ješ zdravo prehrano, idr. in sem prepričan da vsak človek z malo truda in samokontrole pride do lepe, vitke postave… Tako da ženske, ki ste močnejše… se vzemite v roke in v akcijo! Itak je pa to tako, da tudi ženske ne marate videti 150-200kg fanta in si z njim ne zamišljate sexa v postelji… tudi ve same raje vidite bolj postvanega fanta z majhnim trebuškom, kakor “nepremičnino” z 200kg, ki se komaj premika po zemlji… ravno tako mi raje vidim in imam sex z bolj vitko, urejen damo… 😉
Forum je zaprt za komentiranje.