Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?
[/quote]
Seveda obstajajo. Predvsem ortodoksni verniki, ki jim je čistost pred poroko pomembnejša od izkušenj.[/quote]Neumnost.
Vzdržnost pred poroko ni nujno domena ortodoksnih vernikov. Obstajajo čisto “praktični” razlogi in tudi smiselni brez, da vpletaš religijo zraven, vsaj tako uradno.
Pajki s tvojim načinom razmišljanja je vse trpljenje, če za tabo ne leta trop samic za katere se ti trudiš, da si jim atraktiven. To pa nekako ne gre skupaj z neko “resno vezo” 😉
Žal.
Malo so te zafrknili starši in ti niso znali vzpostavit pogojev, da bi zmogel razmišljat na drugačen način.
Jeb** ga saj tudi sami niso znali….. 😉
Če greva v skrajnost. Se pravi danes, ko to veš si lahko intimna z nekom že na prvem zmenku še preden se ti predstavi?…. ;)[/quote]
Zakaj bi sploh zapravljala čas za zmenek, saj ga lahko kar z ulice potegne v eno ulico. 🙂
Da, to je moj resen argument. Ne vem pa, če si dojela njegov smisel. Namreč v tvojem citatu je opazit, da česar ne poznaš, to zate ne obstaja, jaz pa ti “dokazujem”, da to ni nujno res. Verjetno pa sem te narobe razumel, ampak potem ne vem, kaj si želela povedat s tem. Namreč vsak je prepričan zase, da svojo zveze, kakršnakoli že je, vzame zelo resno, vsaj z njegovega vidika.
Z ortodoksnimi verniki pa se ne družim. Niti še nisem ne med sodelavci, ne med sošolci na faksu, SŠ, nikjer nikogar takega srečala.
Že če kdo malce diši po fanatičnosti, samo bejži stran od takih.
[/quote]
Seveda obstajajo. Predvsem ortodoksni verniki, ki jim je čistost pred poroko pomembnejša od izkušenj.[/quote]
Pusti ti moje starše pri miru, kaj maš z njimi?
Predvsem so mi pustili, da razmišljam s svojo glavo in mi niso pitali glave z nekimi stoletja starimi recepturami.[/quote]
Kateri človek pa ne razmišlja s svojo glavo? Tisti, ki se drži “novejših” receptur? Ali so novejše recepture tiste, ki ga vodijo?
In če hoče ženska dobiti partnerja, se mora tem družbenim trendom pokorit.
Če se mlada ženska ne bo depilirala (noge, pazduhe), če se ne bo vsaj tu in tam elegantno oblekla, če si ne bo pobarvala sivih las, potem pri moških nima šans.
Moški pač gledajo najprej na embalaža. Če embalaža ni po njihovem okusu, ženska odpade ne glede na čudovit značaj.
Seveda obstajajo. Predvsem ortodoksni verniki, ki jim je čistost pred poroko pomembnejša od izkušenj.[/quote][/quote]Saj fanatiki niso samo verniki “uradne vere”. Imaš polno modelov, ki so sveto prepričani v svoj prav in nikomur ne dovolijo “motit” niti razlagat, njihove vere, ki so jo podedovali od svojih prednikov. 🙂
Ja ubošček, kje si jih pa staknil?
Meda ja nisi…… :D[/quote]
To bo zaradi preveč sedenja za računalnikom in branja MON. :))[/quote]Branja MON ? Misliš, da take bere, da mu tja pritisne in mu žile nabreknejo?… 😀
On_, malo povzetka zate še z moje strani. Ko bereš MON, sploh tisto rubriko – varanje/nezvestoba, dobiš občutek, da je lažje na lotu zadeti 1 mio eur kot dobiti partnerja/partnerico, ki ti bo zvest. Tak občutek dobiš tudi v realnem življenju, ko vidiš in slišiš, kaj vse se dogaja okoli tebe. Spider je rekel, da smisel življenja ni trpljenje in to je res. Zakaj bi bil s partnerjem, ki te ne spoštuje. Nespoštovanje pa se kaže na različne načine – od verbalnega in fizičnega nasilja do varanja. Zato se ne strinjam z Matjažkom, ki pravi, da je potrebno marsikaj potrpeti. On pričakuje od žene, da bo potrpela, njemu pa to ni treba. V odnos vstopata dva kot enakovredna partnerja z enakimi pravicami in obveznostmi. Če jih ne moreta uresničevati, je bolje, da razmerja ni.
Potrpeti ne pomeni isto kot trpeti, ni trpnik. To tudi nikakor ne pomeni, da en samo stiska zobe in je tiho skoz, drugi pa ga izkorišča in se izživlja nad njim in prenaša njegove muhe v nedogled – ne, tu sem imel v mislih predvsem prilagajanje, ker statistično gre danes vsak 2. zakon narazen. Problem je ravno nizki tolerančni prag (“mimozna občutljivost”) za težave in pričakovanje nemogočega v zvezah (ideali, ki so se spletni v njihovih glavah, ki traja samo do takrat, dokler so “zadeti” z zaljubljenostjo in romantičnimi pričakovanji), kjer naj bi bilo vse super, ko pa se vse to poruši – pa gremo po najnižji liniji odpora narazen.
Forum je zaprt za komentiranje.