Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?
Devičnik bi presenetil ja, v negativnem smislu.
Enim ženskam je fajn, da so učiteljice neizkušenim in menda tudi najstniki norijo za 30+letnicami, ker se želijo kaj naučit.
Jaz pa nisem taka. Ne želim se ukvarjat z neizkušenimi.
Kaj pa če ti ne bi prej povedal in bi te najprej presenetil v postelji, pa bi ti šele potem povedal? :)[/quote]
Tudi, če se je šparal, njegova žena je še vedno z njim. Torej, nekaj že mora delati v redu. :))[/quote]Tile pubi bi rekli, da je prej kaj narobe, da sva še skupaj…… 😉
Eni moji vrstniki so se v tem času že dvakrat ločili…..
Saj ni nujno ravno do poroke, lahko je to neko daljše obdobje spoznavanja in se zadeva ne zgodi že na prvem, drugem zmenku… :/ Potem pa jamra kako jo je samo izkoristil, da mu je šlo le za seks,…itd,itd
Nekaj več medsebojnega spoznavanja kot le ugotavljanja spola, je pa lahko, se ti ne zdi?
Je kdo omenjal, da se morata na prvem zmenku poseksat, kolikor vem si ti začel nabijat glede poroke.
Saj ni nujno ravno do poroke, lahko je to neko daljše obdobje spoznavanja in se zadeva ne zgodi že na prvem, drugem zmenku… :/ Potem pa jamra kako jo je samo izkoristil, da mu je šlo le za seks,…itd,itd
Nekaj več medsebojnega spoznavanja kot le ugotavljanja spola, je pa lahko, se ti ne zdi?[/quote]
Boga žena, ki ima moža, ki je obseden s soljenjem pameti samskim.
Namesto, da bi se več z njo ukvarjal pa visiš tu gor iz dneva v dan.
In misliš, da ti bo kdo verjel, da si srečno poročen. Bla bla bla.
Če si na mon-u imaš mrtev zakon?
Kdor pa ni ima pa živega.
Eh, če se poročiš z nekom, ker (le) dobro seksa ti lahko hitro crkne zakon….. ;)[/quote]
Če si na mon-u imaš mrtev zakon?
Kdor pa ni ima pa živega.
Eh, če se poročiš z nekom, ker (le) dobro seksa ti lahko hitro crkne zakon….. ;)[/quote][/quote]Najprej je treba imet nekaj kar lahko drugi solijo,
drugič moraš imet željo trosit sol (jaz želje nimam),
tretjič če imaš ženo, ki te ima rada, te spoštuje, razume…itd ti ni treba ves čas viset na njej,
četrtič ni treba verjet, ker te nič ne prepričujem….. 😉
Za ločitev je treba imeti pogum.
Glej, ti lahko tukaj nas farbaš o svojem super zakonu, resnico pa poznaš itak samo ti.[/quote]
Pravzaprav je zdanje čase ločitev nič drugega, kot stisniti rep med noge in oditi. To je najlažje. Pa pustimo zdaj razna psihična in fizična nasilja, tam je treba imeti pogum, da odideš.
S katerimi pa se želiš ti ukvarjati? Z izkušenejšimi od tebe, da bi se od njih kaj naučila? Si predstavljaš, da bi se oni vedli do tebe, tako kot se ti do neizkušenih? Smo malo dvolični? 😉
Za ločitev je treba imeti pogum.
Glej, ti lahko tukaj nas farbaš o svojem super zakonu, resnico pa poznaš itak samo ti.[/quote]Spider pokaži mi koga, ki ima super zakon, po tvojih merilih!
Ga ni! Ker tvoja merila “super zakona” so nerealna.
In zakonci nismo skupaj LE zato ker bi bilo venomer in vseskozi samo super. To smo vedeli že takrat, ko smo nekomu (in sebi) dali obljubo in se nam ni zdelo tako “pogubno” kot se to tebi zdi, ki si precej razvajen za tako reč . 😉
Forum je zaprt za komentiranje.