Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?

Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?

Najraje imate suhe in drobne ženske, ampak zakaj? Da se počutite močne, čeprav so bolj podobne vašim najstniškim hčeram kot komurkoli drugem?

Mislim, da imajo moški radi vse ženske, samo ne vsi vseh 🙂
Samo poglej, kakšni ljudje vse so v zvezah, od 45-kg do 200 kg, torej.

očitno ima avtorica velik kompleks glede nečesa,… 🙂


Mogoče pa ima res.
Če bi imeli moški radi le suhe in drobne, bi ostale bile samske.
Zato ni vedno razlog v kilah, če je katera ženska sama in ima občutek, da jo moški ne marajo.

Ker malo pojedo!! :-)))))

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

marina2, pri teh vprašanjih pa ti zna najbolje pomagati uporabnik matjažko, upajmo, da bo naletel na to temo.

Sploh ne. Ko jo seksaš je tolk suha da svojga tiča gledaš. Ne hvala.

HAHA :)))

Najraje imamo dobre ženske po karakterju. Tako pravijo tisti moški, ki se menda boljše spoznajo na ženske? phah ;))
Pri kilogramih je tako ,da lahko greš z njimi gor ali dol, osebnost pa vedno ostaja nespremenjena. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kako lažete vsi, vsi moški prasci.

A ni zanimivo kolk se ljudje obremenjujejo s kilogrami, za svoje osebnostne lastnosti pa rečejo, da tako pač je:).


Jaz nisem prasec! Sem swina!!! :-)))))))))))

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Moj mož ima fetiš za suhe, čeprav ne nujno drobne. Razlaga, ki sem jo prejela, je bila nekako v stilu, da jih lahko pri seksu premetavaš kot želiš…

Če ti to kaj pomaga…

Re: Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?

Da privarčujemo pri porabi hrane.

HAHA :)))

Najraje imamo dobre ženske po karakterju. Tako pravijo tisti moški, ki se menda boljše spoznajo na ženske? phah ;))
Pri kilogramih je tako ,da lahko greš z njimi gor ali dol, osebnost pa vedno ostaja nespremenjena. :D[/quote]

To pa ni res. Debeli in debelejši ljudje so bolj prijazni in imajo več življenske energije.

Ma ja, ker bullshit to ni res da so debelejši bolj prijazni. Fora je v tem ker so debeli depresivni in žalostni, svojo žalost in frustracije skrivajo za maskami dobrovoljčkov. Ko se pa vrata zaprejo pa jokajo in se tolažijo s hrano. Blefirajo življenjsko energijo in veselje zato da lahko kolikor toliko pridejo skozi življenje, ker jih drugače družba že tako stigmatizira, da lahko družba vsaj reče oh tale debelinko/ka je pa tako dobrovoljen in simpatičen:) (v resnici si pa mislijo, debela svinj* poglej kakšen si).

Jasno je da moški preferirajo suhe ženske in ženske preferirajo visoke in postavne moške.

No, dejstvo je, da nobena skrajnost ni zdrava, ne preveč suho in ne preveč debelo. Ostanite zdravi. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

HAHA :)))

Najraje imamo dobre ženske po karakterju. Tako pravijo tisti moški, ki se menda boljše spoznajo na ženske? phah ;))
Pri kilogramih je tako ,da lahko greš z njimi gor ali dol, osebnost pa vedno ostaja nespremenjena. :D[/quote]

To pa ni res. Debeli in debelejši ljudje so bolj prijazni in imajo več življenske energije.[/quote]

In blondinke so neumne, kajne.

Kakšni stereotipi:). Še dobro, da sem blond in lahko lapam neumnosti, ker potem je itak barva las vsega kriva, a ne.

Dejstvo je, da ima velika večina moških raje suhe ženske (s tem ne mislim anoreksičnih) pa naj pišejo kar hočejo. Samska debela ženska izredno težko dobi partnerja.
Vem iz lastnih izkušenj. Bila suhica, moški letali okrog mene, se zredila kar precej več let ni šans, da bi koga zanimala. Sem spet shujšala (še ne dovolj) pa imam spet občudovalce. V času debelesti pa katastrofa, ni šans, da bi se kdo zanimal zame.
Pa ne govorim o suhi kot preklji in tudi ne ekstra debeli. Dejstvo pač je, če ima ženska prevelik trebuh recimo, ne zanima nikogar več. MOgoče kako redko izjemo. Mogoče kakega, ki je tudi sam debel (amapk ekstremno debel, ker tisti malo bolj okrogli tudi iščejo suhice, res debeli pa iščejo take malo bolj okrogle).

HAHA :)))

Najraje imamo dobre ženske po karakterju. Tako pravijo tisti moški, ki se menda boljše spoznajo na ženske? phah ;))
Pri kilogramih je tako ,da lahko greš z njimi gor ali dol, osebnost pa vedno ostaja nespremenjena. :D[/quote]

To pa ni res. Debeli in debelejši ljudje so bolj prijazni in imajo več življenske energije.[/quote]
Ta prijaznost je največkrat le kompenzacija s katero želijo preusmeriti pozornost od svojega videza k osebnostnim značilnostim.
V smislu…Če že nisem lepa, bom pa vsaj prijazna in tako imela več šans.

Robi, imaš prav. Lahko je prijaznost le ena izmed strategij, kako se približati ljudem in vzbujati dobre asociacije. Ampak kdor to počne, sam sebi laže. Se začuti ta blef, nekateri postanejo celo žleht, ker forsirajo in gredo čez trupla, samo da bi jih imeli ljudje radi. Po moje je edina prava pot ta, da staviš na pristne osebnostne značilnosti. Gledam tudi tako, da kdor je res nenormalno debel (in ni bolan) je po karakteristiki len in brezbrižen do svojega telesa. Saj skrb zase je tudi vrednota.

Vsi pa ze ne 🙂

Oja, moški, vsi. Vem iz izkušenj.
Debela samska ženska skoraj nima šans, da najde partnerja. Pa ni potrebno, da je ekstremno debela, tiste seveda sploh nimajo šans.
Ista ženska samo shujša in spet so oboževalci tu. Pišem iz izkušenj.

Obrni miselnost: nismo si vsi ljudje enaki, ne razmilsljamo in vrednotimo na enak nacin. To kar nekumu pomeni smisel zivljenja je drugemu izguba casa. In povsem isto je s selekcijo ljudi glede na postavo.

moski111, jaz sem pisala iz prakse. Ne iz teorije.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close